Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ну а тепер, Стрілок, слухай, я збираюся дати тобі один непроханий, але тим не менш обгрунтований астрологічний рада: перестань задиратися, заховай свої стріли і припини намагатися завоювати любов тій жінки марними спробами порушити в ній ревнощі.

Навмисно викликати лють Леви – щонайменше, нерозважливо. Що стосується ревнощів, то ти, певно, не міг би вибрати гіршого способу запалити її серце і підкорити її. Твої вельми незграбні, хоча й чарівні розіграші теж мало чим допоможуть. Не допоможе також, якщо ти будеш задирати її, ніби вона твоя маленька сестричка, а ти її невиправний, але милий і надійний старший брат. Вона знає, що ти невиправний. Вона також знає, що ти милий («це її дратує). Вона не потребує захисту і не хоче її. Царствені особи не можуть мати потребу в захисті. Царствені особи самі пропонують захист. Вона тобі не маленька сестричка, а ти їй не старший брат. Ваші стосунки інші, і ти прекрасно знаєш це. Так що припини розігрувати невинність. Ти можеш бути дивовижно наївним (ще одна якість, що робить тебе милим), але при цьому ти мудрий філософ. Ці якості ти отримав в результаті тисячократно удар в по твоїй невинності, які надали їй частку скептицизму, але майже не відбилися на всій твоїй наївності. Саме подвійність твоєї природи (Стрілець – двоїстий або подвійний Сонячний знак – наполовину кінь, наполовину людина) привернула її спочатку до твоєї дитячій усмішці, твоїм кривляння клоуна і виду мудреця, які спресовані всі разом в пружний м’яч незалежності і щедрості. Вона була абсолютно зачарована.

Вивчи свій гороскоп. Або, принаймні, сходи в бібліотеку і почитай про повадки левів у джунглях, якщо хочеш знати, як змусити цю леді муркотіти. Або продовжуй дражнити її, продовжуй викликати її гнів, і ти відчуєш, як гострі котячі кігті впиваються в твоє «его», залишаючи більш глибокі емоційні подряпини, ніж ти можеш припускати. І взагалі забудь про те, як добре ти вмієш усе вгадувати. Ти не зможеш навіть приблизно уявити собі, що таке розгнівана гордість Лева, поки не відчуєш її. Повір на слово, що тоді ти віддаси перевагу виявитися десь у іншому місці. Тобто, звичайно, якщо ти справді любиш її. А ти любиш. (Ти можеш дурити її, але не астролога.) Ти дійсно любиш її, тому що ви перебуваєте під впливом і керівництвом щасливим і вдалим сумісності Лева і Стрільця.

Отже, Стрілець, тобі потрібен рівний партнер. Тобі потрібно обмінюватися ідеями з рівним, чесним і відвертим другом, який, може бути, буде грати з тобою в більш складні ігри, ніж п’ятнашки або хованки. І ось ти знайшов її, чудовим чином відповідає всім твоїм потребам. Вона благородна і вірна і хоча, можливо, не володіє такою повною частностью перед собою, як ти, але безумовно не брехлива. Вона теж любить грати в різні ігри, і вміє. Будь то теніс, шахи, інтелектуальні словесні поєдинки, «монополія», бридж чи волейбол, вона здатна виграти, а це робить її ще більш збудливі партнером. Ти завжди отримуєш більшу насолоду від гри з гідним супротивником. Вона може перемогти тебе навіть в кросі, якщо захоче. І ось тепер, коли ти отримав її, що ти збираєшся робити з цим королівським призом? Так, іноді від цього призу стає боляче. Але вона того варта, адже вона сама жіночність.

Перше, що тобі слід зробити, це припинити поводитися з нею як з маленькою сестричкою. І залиш свої безглузді жарти. Люди знаку Стрільця надзвичайно щасливі завдяки чудовому впливу Юпітера (коли той в настрої), але змусити горду Левицю закохатися в тебе – це успіх з удач. Ти знаєш, що трапляється з гравцями в Лас-Вегасі. Вони виграють, а потім, втрачають всі, ставлячи проти себе. Тепер, коли ти виграв дівчину-Лева, не став свою любов на кін, щоб випробувати своє везіння.

Жінка-Лев – випещена й граціозна, грайлива, тепла, сонячна. А ще вона щедра, мудра і розсудлива. Крім того, вона володіє дуже чутливим «его» і непомірної гордістю (частково помилковою, частково істинною) і здатна бути вельми зарозумілою і вимогливою. Якби нам треба було говорити по-простому, а я гадаю, що саме так і треба говорити із Стрільцем, то варто було б сказати «зіпсована». Всі монархи – зіпсовані люди. А вона – пам’ятаєте? – Королева джунглів і всіх околиць (в її власному, злегка егоцентричним розумінні). Стрільцю було б непогано завжди усвідомлювати це, коли вона розглядає його, намагаючись вирішити, чи гідний він бути її обранцем.

Левиці теж може знадобитися поважна астрологічна прочухан. Вона схильна очікувати від люблячого її чоловіка занадто багато чого, несвідомо кидаючи йому королівські виклики, які жоден простий смертний не може взяти. Чоловік-Стрілець сміливий і відважний і, можливо, знаходиться ближче до справжнього безстрашності, ніж представники всіх інших Сонячних знаків (включаючи Львів, які загортають свої страхи в оксамитово-горностаєву самовпевненість, так що їх не видно). Він щосили постарається обдарувати її якщо не справжніми коштовностями від Тіффані, то ще більш цінними самоцвітами його іскриться чесності. Він позбавить її від маси проблем, успішно відкриє нові світи і землі, блискуче втілить Ессекса для своєї Єлизавети, Колумба для своєї Ізабелли, продемонструє їй свої вірність і розум, доводячи, що володіє завзяттям хрестоносця і святою вірою, гідними самих Артура і Ланцелота. Єдине, що йому важко дати їй, – це подобострастное шанування. Ця людина просто не здатний простертися у чиїхось ніг у традиційному вираженні благоговіння та страху (при дворі, у Ватикані – де завгодно, включаючи вітальню, кухню і особливо спальню). Він з радістю дасть їй повагу рівного (а дізнався, деякі чоловіки цього не зроблять). Він не буде дивитися на неї зверху вниз, а й знизу вгору теж. Він не буде поводитися з нею ні як з нижчої, ні як з вищою, але з тією ж самою відданою м’якістю і теплотою, пристрасної вірністю і ніжністю, які приділяє своєму собаці або коні. (Леді Левиці не варто презирливо фиркати: цей чоловік обожнює тварин із великим запалом, відчуваючи до них почуття більш глибокі, ніж величезна кількість людей по відношенню до інших людей.)

І ось вона отримає всі ці безцінні дари від свого веселого Ясноокий придворного блазня, від свого солдата удачі. Але поклоніння а його істинному сенсі … на жаль. Не дивіться, що знак Стрільця Рухливий (більшість мінливих Рухомих знаків означають м’якість і покірність), тому що його «мінливість» значно помер і змінена Вогняної стихією і тим, що їм управляє чоловіча планета – Юпітер.

Стрілок володіє диким норовом, але його гнів, як і її, хоча й легко закипає, незабаром змінюється (як і в неї) щирим жалем про необдумані словах, ніколи не залишаючи недобрих почуттів (і у неї теж). Він майже завжди буває достатньо великодушним, щоб пробачити і забути. Вона набагато не охочіше прощає і забуває образи, тому що народилася під Постійним знаком, але, якщо він зможе переконати її, що по-справжньому шкодує, вона розтане і щедро надасть йому ще один шанс з вродженою грацією і доброзичливістю, якими зобов’язана керуючому нею Сонцю .

Якщо ця пара розбереться з усіма своїми проблемами, то їх сексуальні відносини стануть прямо-таки чарівними. Злиття з глибиною пристрасті, яку серце запам’ятало з давньою мрії, – один з тих дарів, якими обсипали їх великий Юпітер і могутнє Сонце (не кожного Льва і Стрільця, але тих, хто дійсно любить). Фізична вираз їхніх почуттів буде таким різним – грайливим, чуттєвим, свіжим, м’якими ніжним, як краплі дощу і поцілунок теплого літнього бризу, і диким, розпусним, грубим, як ніби обидва вони мешкають в первісній частіше. Їх любов також може бути спокійною, повною миру та тиші. Хотілося б тільки попередити Стрільця, щоб він за звичкою не ляпнув небудь занадто пряме і чесне в невідповідну хвилину, бо він може поранити її більше, ніж думає. Поранена Левиця може піти, страждаючи поодинці в холодному відчуженому мовчанні, щоб дати ранам поступово затягнутися.

Цей чоловік – коверний, ця жінка – прекрасна Левиця. Разом вони здатні влаштувати строкате, збудливу циркову виставу. Його клоунська посмішка, його сальто, акробатичні трюки, її таємності і повільна чуттєва грація, теплі розумні очі – все це створює абстрактне враження, що нагадує Великі Атракціони, дивлячись на які ви в дитинстві завмирали одночасно від страху і від захвату. Тепер вам зрозуміло, чому їх відносини часто стають Самим Великим Виставою на Землі? (І Лев, і Стрілець підкреслено театральні.) Театр у, неї в криви, а у нього в крові – тирса манежу. Вони чудово проведутвремя, граючи в цирк.

Але вона ніколи не повинна забувати про болючою смутку і про сльози, захованих за широкої намалевал посмішкою всіх клоунів, усвідомлюючи, що в той час, який зображує великого першовідкривача, відважного приборкувача левів, лицаря на білому коні, безтурботного і безтурботного солдата удачі або кого- небудь ще, насправді він донкіхотів. І в кінцевому підсумку йому потрібно, щоб його улюблена нагадала йому ще раз, що він дійсно рішучий і сміливий і може втілити навіть нездійсненну мрію.

І Лучник ніколи не повинен забувати, що якщо вони зі Левицею одного разу полюбили один одного, сварки вже не важливі, навіть якщо він у поспіху і гніві візьме лук і сагайдак зі стрілами і піде геть, щоб побродити по світу. Незабаром він засумує, усвідомивши нарешті, який біль заподіяв своїй чутливою і гордою Левиці, а потім згадає її сонячність, сліпуче і темряву її пристрасті, дивне поєднання трепетною неприборканість і спокійного холодного гідності. Він згадає і багато іншого, тому що вона буде насилати йому мовчазний, але могутній поклик, пульсуючий в золотій струні, яка пов’язує всіх справжніх закоханих, що знаходяться під впливом знаків Зодіаку Льва і Стрільця, навіть коли їх розділяють величезні відстані.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170