Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона чарівне створіння, але при цьому точно знає, чого хоче від життя і як цього домогтися, хоча начебто і не ставить перед собою ніяких гігантських цілей. Вона стримана і не перебиває його, коли він говорить про свої мрії та ідеях, а на це здатна далеко не кожна жінка. Вона здається йому м’якою, слухняною, жіночною та привабливою.

Він глибоко помиляється. Хоч вона й народилася під жіночим Сонячним знаком, але під управлінням яскраво вираженою чоловічою планети Сатурн, у неї можуть бути м’які манери, але вона зовсім не покірна, хоча здатна здаватися такою. І краще врахувати із самого початку: у цієї жінки сувору вдачу.

Вона не виносить дурості. Для Козеріга «дурість» – це безглузда витрата часу і відсутність ясної мети, і сюди відносяться порожній флірт і випадкові зв’язки. Зверніть увагу, не флірт взагалі, а лише безглуздий флірт. І не зв’язку взагалі, а лише випадкові. Рано чи пізно це розходження виявиться дуже важливим. Справа в тому, що дівчина-Козеріг хоче знати ваші наміри до того, як вони у вас з’явилися. Або, скажімо так, до того, як чоловік-Стрілець задумається, які його наміри по відношенню до неї. І краще б їм бути серйозними, а не такими, як по відношенню до більшості жінок … Чоловіки-Стрільці – типові нерозбірливі романтики і не найвірніші люди на світі – принаймні, поки вони шукають розваг. Але після того як він знайшов свою єдину, він здатний на виключно лицарську відданість і вірність. Поки цього не сталося, його сяючі обладунки можуть злегка втратити свій ідеальний блиск. Зрозуміло, справжня любов знову наведе на них глянець … Цю жінку потьмяніли обладунки не зупинять. В любові вона практична, як і в усьому іншому. Якщо обладунки заіржавіли, їх можна відчистити, змусивши блищати, як нові, і ніхто нічого не помітить. Вчора – це учора, зараз – вже сьогодні, а думати треба про завтрашній день. Вона може пробачити своєму лучників його старі гріхи, і вона досить розважлива і спокійна, щоб довіряти йому. Але вона не потерпить ніякого обману, інакше він буде викинутий на смітник її минулого одним помахом довгих жіночих вій. Ну що ж, цим вона поповнить список скоєних нею в житті помилок (які можна по пальцях перерахувати).

Мабуть, це жорстоко, але Лучник і це не завжди зупинить. Згадайте, він народжений під чоловічим Сонячним знаками вдобавок управляється чоловічий планетою Юпітер. Подвійна чоловіча вібрація. Хіба він може відразу ж підкоритися? До того ж він не тут такий. Він просто не вміє вдаватися до хитрощів. Він може не подумавши випалити якесь відверте зауваження, що ображає її гідність, а Козеріги завжди тримаються з гідністю, особливо на публіці. Звичайно, вона цінує дотепність, але її валять в смуток бородаті анекдоти без родзинки і дратують грубі манери. І вона не розташована вислуховувати, як їй демонструють її ж власні помилки на очах у всіх, а це один з найбільш явних талантів Лучник (по доброті душевній я назвала це талантом). Зате вона оцінить його чесність.

Вона йому подобається: вона розважлива і практична і не дивиться на життя крізь рожеві окуляри. Він і сам відмовляється прикрашати правду і прямо говорить про те, що бачить. Прямота імпонує їм обом, і це якість, якою володіють обидва, – хороша основа для взаємної симпатії, хоча для оточуючих це часом важко. Якщо ви в гостях у цієї пари, а їм завтра рано вставати, вам обов’язково нагадають, що вже пізно. Козеріг – м’яко, чемно і ввічливо, а Стрілець – безпосередньо, з дружньою відвертістю. Вони, зрозуміло, не виштовхають вас за двері, але дадуть зрозуміти, що візит затягнувся.

Ці двоє можуть розділяти інтереси до музики чи до образотворчого мистецтва, релігії, або праву, і у нього створюється враження, що вона навіть здатна на жертви, щоб отримати те, що їй хочеться. І він правий. До прикладу, якщо вона живе в маленькому місті і відвідує вищий навчальний заклад, де не може прослухати повний курс по мистецтву, вона буде працювати на автостанції, заправляючи автомобілі і протираючи лобові стекла, щоб заробити грошей на навчання в Нью-Йорку. Лучник здатний оцінити її безмежну відданість мети. Щось схоже відбувається і з ним самим. Тільки Козеріг намагається якомога рідше залишати будинок. Стрілець, у светрі з засуканими рукавами і зубною щіткою в кишені, завжди готовий до подорожі.

Вона не побажає відправитися разом з ним. У неї знайдеться безліч виправдань. – Ми цього не планували, – говорить вона.

– Веселіше! – Відповідає він.

Вона хмуриться. Він умовляє. Вона непохитна. Мабуть, саме тоді йому приходить в голову, що вона консервативна … Але коли вона посміхнеться йому, він розтане, адже у нього таке відкрите, щедре серце! Але, між нами кажучи, повинен все ж існувати якийсь спосіб, щоб взяти над нею верх?

Такий спосіб існує. Просто доведіть, що ви серйозні, і не тільки в любові до неї, але і в тому, що ви збираєтеся зробити в цьому світі, і в тому, що ви очікуєте отримати в якості нагороди. Зазвичай чоловіка-Стрільця переповнюють мрії (поки їх не знищили життєві невдачі), і він готовий стільки їй запропонувати! Вона зворушена, адже мрія – це чудово. Але де ж програма її здійснення? Йому здається, що головне – це захотіти. Вона розуміє, що навіть мріям необхідний план, адже вона так практична …

Але чим старше стає жінка-Козеріг, тим вона вільніше. І вона із задоволенням подорожує разом зі своїм Стрільцем. Вона була позбавлена ​​цього в дитинстві, адже іноді їй здається, що вона вже народилася ста п’яти років від роду, плюс-мінус кілька років … і її практичне, таємно туга серце б’ється трохи швидше при думці про те, як багато відкрив для неї в ній самої її улюблений …

Але, мабуть, ми забігли вперед, адже вони ще так погано знають один одного.

Його необдуманість спантеличує, іноді кривдить її, але вона повинна спробувати зрозуміти, що насправді він не має на увазі нічого поганого. Його правдиві висловлювання спонтанні – це свого роду раптові одкровення для нього самого. У самому справі, коли він говорить, що у неї ніс трохи не тієї форми … що було б краще, якби її волосся було трохи коротше … що її подруга плетуха … це тільки доводить, що все так і є. І коли каже «я люблю тебе», він саме це і має на увазі. Ця людина не вміє брехати, навіть коли намагається. Так що вив повній безпеці до тих пір, поки він прямо не скаже, що не любить вас. Чоловік-Стрілець, знехтуваний жінкою, яку він любить, може піти в ченці, але він ніколи не буде брехати ні їй, ні собі. Якщо і стається якась неправда, то тільки якщо він переконає сам себе, що це правда. Але, на щастя, цього майже не буває.

Сексуальна сумісність цих двох може постраждати тільки від двох речей: від його здатності сказати щось таке, що охолоджує її бажання, а він ще й не розуміє – чому, а також від її, схильності сприймати їх близькість як приємну необхідність, яка теж підпорядковується розкладом. Вона може так і не знайти радості в їх єдності, якщо він обережно не допоможе їй навчитися довіряти його обіймам, і добре б, щоб не було так: тільки вона забида про обережність, як він говорить щось таке, про що було б краще помовчати … Коли зачеплено серце Сатурна, воно гоїться набагато довше, ніж чиїсь інші серця.

Може здатися, що вона пропускає його слова повз вуха, навіть якщо це комплімент. Вона поводиться так, наче це її турбує. Але це не тільки турбує її, але і глибоко зворушує. Просто вона вважає, що ніхто не повинен знати, що вона відчуває. Але зовнішня холодність приховує глибоку тугу самотності, яку вона ніколи не покаже. Це жінка, якій так потрібна … доброта. Запевняти її що вона красива, весь час говорити про її досягнення, вносити більше світла в її життя … Якщо чоловік, який її любить, стане робити все це, результат перевершить його очікування. І не звертайте уваги на її слова: «Що за дурна сентиментальність!» – Її любов вірна і надійна, як старі дідусеві годинник, вистукує свою нескінченну мелодію (якщо тільки він не дуже шокярует її сім’ї) – тоді вони можуть зупинитися).

У нього є справді чарівні методи позбавлення її від сумних чар Сатурна: своїми світлими, сонячними думками він допомагає їй піднятися над землею. І якщо часом, коли він веде себе як незграбний школяр, вона намагається бути строгою, подивіться уважніше: ви бачите цю посмішку Джоконди?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166