Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Союз Діви і Стрільця – ці відносини – не можна назвати споконвічно гармонійними. Але якщо вони постараються, то зможуть співати дуетом, не фальшивлячи. Звичайно, потрібно потренуватися. Як сказав житель Нью-Йорка туристові, який запитав, як знайти Карнегі-Холл: «Практика, практика і ще раз практика!»

До речі про те, хто і як добирається до Карнегі-Холу або будь-якого іншого місця … Діва, ймовірно, вважатиме за краще підземку або автобус, а то й зовсім відправиться пішки. Першим спонуканням Стрільця буде зловити таксі або взяти напрокат машину. Може, навіть купити її – гоночну спортивну модель. Ось вам і перший привід для сварок. Він схильний смітити грошима, вона вважає кожен цент. Ні, Діву не можна назвати скнарою, але, якщо тільки її Луна або Асцендент не знаходяться в Вогненному або Повітряному знаку, вона може бути скупуватий. Діва називає це ощадливістю. Але прямолінійний Стрілець цілком може обізвати її сквалигой. Анітрохи не посоромиться сказати це в очі. Яка вже тут любов?

Припустимо, він зрозумів, що був кілька бестактен і наламав дров. Як повернути розташування Діви? Найнадійніший спосіб – попросити поради у грошових справах. (До речі, розмовляючи з Дівою, треба дивитися їй прямо в очі, тому що Діви не довіряють людям, які відводять погляд.) Він просто розуму не докладе, як розмістити частину доходу. Скільки, на її думку, треба відкласти на чорний день? Що віддати перевагу – облігації муніципальної позики, пакет акцій, вклад у банку або, може бути, пухленького фарфорового порося-скарбничку?

Діва любить, коли питають її думки, і вона дасть масу слушних «рад. Якщо вона вже добре знає Стрільця, ідея про скарбничці буде відкинута відразу, якщо тільки Стрілець не залишить скарбничку у Діви.

Більшість людей вибирають собі терені, роблять кар’єру і тільки потім, забезпечивши старість, роблять те, що їм подобається. Стрільці з самого початку і завжди роблять тільки те, що їм подобається. Якщо робота обмежує їхню свободу, вони кидають її без жалю, не думаючи про завтрашній день. Це зазвичай приводить в жах працелюбну, раціональну і відповідальну жінку-Діву. Спершу вона м’яко докоряє безтурботного Стрільця, потім методично та невпинно розпікає його.

Розсерджений причіпками, Кентавр натягує тятиву і посилає в помсту кілька стріл: сама-то вона не краще, тягне лямку за звичкою. І все заради грошей. Може бути, їй це і подобається, але він упевнений, що чоловік повинен любити свою роботу. Він міг би працювати безкоштовно, якби справа його приваблювало. Просто заради самовираження, щоб не відчувати себе спустошеним.

Я не люблю приймати чиюсь сторону у спорі між коханцями, але схильна погодитися з філософією Кентавра. Так, золотий дощ не завжди проливається на тих, хто слухається покликання, а не розрахунку. Але удача примхлива. Вона може підставити ніжку тому, хто женеться за багатством. І люди, і доля посміюються над диваками, які одержимі роботою. Однак їх не стає менше. Я знаю маляра, який не проміняє свою роботу і на президентське крісло. Дуже важко йти проти себе.

Оскільки наміру Діви спочатку чисті, її може зворушити безкорисливість Стрільця. Не виключено, що вона стане дивитися на світ його очима. Більш ніж імовірно, що і Стрілець оцінить її терпіння, обов’язковість, акуратність. Якщо так, Діва і Кентавр оскаржать вирок, який Провидіння винесло їх відносинам.

Звичайно, вони занадто різні, щоб їх життя було абсолютно гладкою, без сучка без задирки. Але існує могутня алхімія любові, яка лікує рани. В обіймах Стрільця Діва забуває все його випади, а він прощає їй докори і сумніви. Спалахи його вогненної природи і спокійні імпульси її земної стихії можуть подарувати їм незабутні переживання. Але Діва повинна віддавати собі звіт в тому, що відчуженість і стриманість у виявленні любові зовсім не те, чого чекає палкий Стрілець.

Іноді, ймовірно, йому приходить на пам’ять анекдот вікторіанської епохи: наречена соромливо питає у матері, як їй поводитися в першу шлюбну ніч, а та відповідає: «Просто лежи і думай про Англію».

Як же йому поступити? Дорікнути її в холодності? Це нетактовність, яка ніколи нічого не вирішує. Йому потрібно запастися терпінням і ніжністю, щоб перемогти її скутість і скритність.

І прийде день, коли вона просто не зможе думати про Англію. І ця думка раптом відвідає його голову. І одного разу опівночі, стомлений коханням, він раптом запитає: а що, якщо їм забути про обережність і практичності, упакувати пару валіз і полетіти в Лондон? Вони будуть там якраз вчасно, щоб почути куранти Біг-Бена опівдні. Якщо вона розумна, як належить Діві, то не стане роздумувати. Вона чмокнет його в ніс, клацне вимикачем, посміхнеться і скаже: «Ну, так чого ж ти чекаєш? Збирай валізи і телефонуй в аеропорт, поки я приймаю душ ».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,481