Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли двійнята жінки-Близнюків дражнять своїм танцем чесного і довірливого Стрільця, цей чоловік може спочатку відчути себе неспроможним – духовно, емоційно, і, як це не дивно, фізично. Потім його раптово збудить подвійність жінки, явно кидає йому виклик.

Стрілець в чому людина чудова. Те, як він говорить про свої ідеали, захлинаючись від захвату, повинно просто зачарувати дівчину-Близнюків. Він розповість про свої достоїнства (Стрільці ніколи не буває занадто скромними), про своїх численних мріях, і він завжди буде щирим з нею, іноді нещадно щирим. І якщо виявиться, що він не повністю відповідає її вимогам, значить, цього просто не може ні один чоловік.

Коли він зустріне її вперше, вона не стане тут же розкривати перед ним усі сторони своєї складної натури. Вона випустить вперед тільки одного зі своїх близнюків – природно, того, хто здатен зачарувати його.

Вона навіть може вести себе в незвичній для неї манері, люб’язно слухаючи і не перебиваючи. Яке вона досконале і чудове створіння! І це правда. Дівчина-Близнюки (в будь-якому віці правильніше було б називати її дівчиною, а не жінкою) абсолютно чудова. Але що стосується жіночності, ми не повинні забувати про те, що Близнюки – це чоловічий знак, правда, Меркурій, його правляча планета, здатний в одну мить змінити стать, щоб обдурити спостерігача, номи говоримо не про поле, а про якість, властивому цьому знаку. Для дівчини-Близнюків це значить, що зазвичай вона твердо вирішує добитися того, чого хоче, і у неї є всі здібності, щоб досягти цього. Проблема знову в подвійності: вона не впевнена по-справжньому в тому, чого вона хоче. Те, що було таким бажаним в понеділок, може втратити привабливість до середовища або навіть раніше – у вівторок (того ж тижня). Часто вона розривається не тільки між двома можливими рішеннями, але і між можливостями самих різних рішень. Що їй сказати: так чи ні? І потім … сказати, що він зробив її щасливою або нещасною? Бачите, скільки проблем? До того ж, коли вона буде намагатися пояснити свої численні емоції чоловікові-Стрільцю, вона ризикує, що він ще звинуватить її в нещирості і обмані. І це справедливо?

Щирий, відкритий і чесний Стрілець іноді нетерпимий до жінки, яка, як він вважає, складається не тільки з цих якостей. Хоча вона могла б у свою чергу довести, і досить легко, що у нього теж дві сторони, тому що він зухвалий, самовпевнений і невгамовний, але ще чутливий, вразливий і скромний. Його дві сторони проявляються в різних настроях, в яскраво виражених симпатіях і антипатіях і в тому, що його так легко вивести з себе. У відповідь на «повітряну хвилю» Близнюків Стрілець може відразу відповісти «вогненним» вибухом. Тому не дивно, що вона воліє дещо приховувати – це легше, ніж викликати вогонь на себе. Коли Стрільці висловлюють своє несхвалення, воно буває прямолінійним, грубим і, до речі, дуже болючим. У відповідь Близнюки використовують своє найнадійніша зброя – сарказм. Зрозуміло, що в таких далеко не мирних умовах вже ніхто не говорить про любов …

Однак якщо їх Сонце і Місяць пов’язані гармонійними аспектами, їх невеликі розбіжності майже завжди закінчаться поетичним (для неї) і драматичним (для нього) виразом знову знайденої відданості.

Все це дуже романтично.

Негативні аспекти між Сонцем одного і Місяцем іншого можуть стати причиною постійних сварок і образ, здатних з часом перерости в більш серйозну конфронтацію. З часом – це зовсім не через кілька років, а іноді і набагато швидше, адже ці два знаки завжди ухитряються прискорити і життя, і любов.

Її польоти в казкову країну можуть бути для нього занадто загадковими. Всі мрії Юпітера зазвичай цілком реальні і здійсненні.

Більшість Стрільців здатне передбачати результат, чого не можна сказати про Близнюках. Їй було б непогано спробувати перейняти у нього ті якості, яких їй не вистачає, наприклад, цілеспрямованість і прямодушність. А може бути, палкість і пристрасність. Адже Повітря іноді надто охолоджує її емоції. Він, може бути, більше потребує дотиках і фізичному вираженні любові, а вона була б щаслива, якби частіше стикалися їх душі.

У любові ці двоє могли б досягти рідкісної гармонії, тому що сенс сексу в його земній можливості єдність душі, розуму і тіла. Ніхто не відчуває це сильніше, ніж чоловік і жінка протилежних знаків Зодіаку, так як секс у них – це завжди потреба стати один одним, злившись в одну більш повну особистість.

Їм зовсім не хочеться, щоб їх навіть дуже дрібні сварки стали надбанням друзів або сусідів (я не кажу про рідних і близьких, тому що ні Стрільці, ні Близнюки не відносяться дуже трепетно ​​до кровних уз). Тоді настають періоди миру і спокою, ці зазвичай відбувається завдяки таланту дівчини-Близнюків уникати всього неприємного. Я кажу про ту прекрасною чутливості, про ту здатності приймати сигнали, які попереджають її заздалегідь навіть про насування грози, тому вона може вчасно сховатися і в неї не вдарить блискавка.

З тією ж спритністю Меркурія вона йде від відповідей або просто робить вигляд, що не розуміє, чого хоче від неї Стрілець. У підсумку він залишає спроби втягнути її в спір, який і справді ні до чого не приведе. Зате вона знову і знову може повертатися до одного і того ж, і це просто спустошує його думки і почуття. Він намагається захищатися, відгороджуючись газетою, ідучи кудись з дому, рано (і на самоті) лягаючи спати.

Це, звичайно, не найкращий варіант, і все-таки у них більше можливостей для перемир’я, ніж у тих Близнюків і Стрільців, які сперечаються всю ніч, висловлюючи свої розбіжності не тільки ясно, але й голосно. Ці двоє рідко будуть любити без деякого напруження, якими б блискучими аспектами Місяць-Сонце не володіли їх гороскопи. А мовчки страждати в тиші – це не в їх характерах. У їхніх стосунках завжди є щось, що повинно зрівноважити протилежними якостями, а рівновага – це мистецтво, яке купується тільки довгої тренуванням. Запитайте будь канатохідця в цирку. Звичайно, час від часу вони від цього втомлюються, але краще, втомитися від справи, ніж від його очікування.

У Близнюка і Стрільця є і дещо спільне. Обидва люблять читати, і обидва люблять говорити. Але вона розфарбовує те, про що прочитала, в яскраві кольори своєї уяви, а в його промовах більше правди, ніж вона хотіла б почути.

Їй здається, що світ міг би бути краще, і вона складає з образів барвисту картину світу, тим самим спотворюючи його. Він теж хоче, щоб, світ був кращим, але він переконаний, що спочатку треба подивитися в обличчя фактам, а потім вже сподіватися все змінити. І в цьому їх відмінність.

Це може бути прекрасна пара, якщо, крім сімейного союзу, вони складуть «команду», яка займається рекламною або видавничою діяльністю, наукою, мистецтвом чи медициною. Мрії і зірки допоможуть їм справитися з будь-якими негараздами. У грецькій міфології говориться, що «Меркурій дарує радість Юпітеру». Так, дівчина-Близнюки вміє дарувати радість чоловікові-Стрільцю. А що він може дати їй? Він навчить її зменшувати швидкість, буде захищати її і підніметься разом з нею над буденністю, адже в уяві він здатний злетіти так само високо, як і його стріли. Але, може, їм варто було б залишити один одному трохи вільного простору, адже вони летять над землею на повітряних кулях бажань, і в один занадто вітряний день їх мотузки можуть безнадійно заплутатися …

Чоловік-Стрілець завжди сповнений ідеалів, а жінка-Близнюки – ідей. «Ідея» – «ідеал» … Додайте до «ідеї» одну приголосну, і ви отримаєте «ідеал». Це приголосна «Л», і вона означає любов. Ідея, коли її осяває любов, сама досягає більш високої октави і стає ідеалом. І тільки в любові Стрілець може перейняти ідеї його подруги-Близнюка і перетворити їх в ідеали Юпітера, опромінивши її і без того яскравий розум світлом цієї відмінності.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,424