Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


При її інтуїції (а у неї чудова інтуїція) дівчині-Водолію не буде потрібно багато часу, щоб розгадати таємне значення посмішок цього чоловіка. Його міміка перебуває під жорстким контролем Плутона. Він ніколи без розрахунку і бровою не поведе. Кожне миготіння, кожен кивок обдумані. Скорпіон майже ніколи не хмуриться, він використовує ясний, пильний погляд. Коли в ньому киплять емоції, він дивиться на вас з такою гіпнотичною силою, що ви входите в стан, подібний трансу.

Його усмішки – найскладніший шифр з усіх. Непосвяченому вкрай складно зрозуміти їх (жінці-Водолію трохи легше). Це бере за серце посмішка, в якій міститься весь безневинний захват дитинства: так він усміхався, коли був маленьким. (Вона справжня! Рідкісна і скороминуща, але справжня.) А ще є швидка широка посмішка (ви повинні постаратися не пропустити її) задоволення, щастя і схвалення, яка так рідко з’являється, що робиться від цього ще благословення … А його сміх? Дуже короткий, м’який і тихий, так що його ледь чуєш. І гучний, веселий, але звучний секунди.

Не забудьте ще одну посмішку. У середні віки її назвали б зловісною, але ми з вами люди цивілізовані, ми використовуємо інше слово – застережлива. Якщо вона звернена до вас, я вам не заздрю. Це означає, що Скорпіон близький до того, щоб провчити вас. Він не даремно попереджає. Але у вас ще є трошки часу, щоб щось виправити.

Цікаво, але дівчині-Водолію іноді вдається збентежити навіть Орла, а це, безсумнівно, вражаюче досягнення. Вона не буде посилати йому проникливий погляд, пропалює шлях прямо до його душі. Очі Водолія можуть раптово затягнутися якийсь серпанком. Немов вуаллю. Або декількома шарами вуалі. Що б Скорпіон тоді не робив, що б не говорив, вона ніяк не відреагує, немов не бачить і не, чує його. А вона і справді не чує. Коли погляд цієї жінки стає таким, відстороненим, навіть Скорпіон не може послідувати за польотом її думки. Вона десь високо над Чумацьким Шляхом, над усіма веселками … Це буде дратувати його, і добре. Пора йому зрозуміти, яке тому, з ким грають в хованки.

Після того як Орел уважно вивчить дівчину-Водолія, він буде захоплюватися її незалежністю, її індивідуалізмом і відмовою від конформізму. Він володіє тими ж якостями. Звичайно, вона показує їх більш явно, ніж звик він, з ганебним відсутністю тонкощі та обережності. І все ж потай він поважає її за тверді рішення робити свою справу і бути самою собою. Навіть якщо вона з тих більш соромливих і спокійних Водоліїв, у кого м’які жіночні манери і солодкий тягучий голос, ви не примусите особистість, народжену під Постійним Сонячним знаком, робити щось, чого вона дійсно не хоче робити, і ви ні на йоту не змініть її поведінку, попередивши її, що «люди вже говорять». Вона просто витончено потисне плечима і скаже: «Нехай говорять, вони мені не указ». І так воно і є.

Легко зрозуміти, чому її так сильно тягне до орла, настільки ж незалежному.

Для первісного взаємного інтересу чоловіки-Скорпіона і жінки-Водолія можуть бути й інші причини. Питання, пов’язані з його або її просуванні по службі, їх сім’ями, роботою або чимось дивним, зовсім не звичайним, як, наприклад, взаємне захоплення зоряними подорожами, жабами, слонами або фараоном Ехнатоном.

Любовна пригода або шлюб цієї пари завжди буде найвищою мірою повчальним, просвіщати і цікавим. Він може не бути гармонійним, принаймні спочатку, але ж гармонії завжди можна досягти, доклавши астрологічну мудрість, а конфлікти між ними зазвичай з тих, які змушують рости і почуття, і інтелект.

Водолій знаходиться попереду Скорпіона на кармічні колесі життя і, отже, вона може дати йому деякі уроки, хоча він ніколи не зізнається в цьому. Тим не менше він досить мудрий і чутливий, щоб відчувати це, і буде мовчки наслідувати їй у більшому, ніж готовий зізнатися навіть собі. Її більш легке відношення до труднощів, здатність пробачити і забути, її «повітряний» відхід від горя і гіркоти, відстороненість – всі ці риси Скорпіон міг би з вигодою придбати для себе.

У цієї дівчини, з усією її чарівною манірністю розсіяного Генія і безневинним цікавістю Аліси в Країні Чудес, є характер, і ще який! Коли чоловік-Скорпіон вперше зустрінеться з ним, він може в здивуванні відступити (Скорпіон – відступити? Так). Не те щоб його шокував сам по собі норов. Але потрібно так мало, щоб вона влаштувала сцену (що трапляється настільки ж нечасто, як ну нього), тоді як у нього завжди є грунтовна причина втратити витримку, і то коли він уже більше не може терпіти. В цьому відношенні вона могла б постаратися бути схожим на нього. Всі Водолії могли б трохи більше контролювати себе. Якщо вона хоче зберегти його повагу, їй доведеться навчитися стримувати свій характер, особливо коли вони не одні.

Сексуальні стосунки цієї пари можуть бути або постійним суперництвом суперечливих бажань, або зрілим посланням любові один одному. Багато що залежить від емоційної гармонії, яку показує аспект Сонця-Місяця в їх гороскопах. Якщо його Сонце знаходиться в негативному аспекті до її Місяці або навпаки, її «повітряний» відповідь на заняття любов’ю лише ковзне по поверхні його глибокої пристрасті, а його зосереджений підхід до їх близькості викличе у неї напругу, коли вона повинна розслабитися і бути щасливою. Однак якщо їх світила перебувають у позитивному аспекті, їх любов в її земній прояві може стати прекрасною.

Одне важливе розходження в їхніх підходах до сексу: воно полягає в тому, що Скорпіон схильний дуже емоційно включатися у фізичний акт любові, тоді як Водолій, здається, ніколи повністю не втрачає почуття емоційної незалученість, властиве, знаку Повітря. Вона немов роздвоюється, і одна її частина залишається відстороненою і об’єктивною. Водолій швидше повертається до реальності, тоді як Скорпіону потрібно поступове повернення на землю з висот пристрасті. Очевидно, що в цьому випадку вона повинна зробити свідоме зусилля, щоб зберегти ту унікальну духовну близькість, яка слідує за фізичною.

Чоловік-Скорпіон і жінка-Водолій, які люблять один одного, помістять на перше місце в списку своїх цілей його кар’єру (і її), а на друге – надійність їхнього будинку. Третє місце займе потомство, а вже потім – особисті надії, мучти і бажання.

Жінка-Водолій завжди готова змінити ногу, змінити тему або поміняти рішення. Скорпіон не ковзає з такою легкістю її одного варіанта на інший, але Плутон дав йому достатньо терпіння і поблажливості, щоб успішно слідувати за нею в її частих змінах. (Скорпіони можуть зробити що завгодно, якщо докладуть плутонівські зусилля.)

Чоловік-Скорпіон сповнений протиріч, таємниці і несподіваних настроїв. Жінка-Водолій сама багато в чому така, за винятком таємниці. Вплив Урана допомагає їй інтуїтивно і майже негайно підхоплювати його вібрації. Так що вони не так далекі один від одного, як може здатися спочатку. Найбільше їм треба стежити за незрадлива, притаманною їм обом. Їм обом важко змінитися, а свій жаль обидва схильні висловлювати не словами, а діями.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,173