Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Будучи розумною і кмітливою, який тільки може бути жінка-Терези, вона тим не менш може витратити життя на те, щоб навчитися розуміти внутрішні переживання її чоловіка-Скорпіона з його незворушного обличчя. Вона ніколи не проникне в його таємниці, заховані за безпристрасній маскою. Якщо він любить її, він буде ділитися з нею більше, ніж з ким би то не було, але це не означає, що він розкриє передньої найпотаємніші схованки свого розуму, серця або душі. Ці схованки гризуть лише йому і Богу.

Чи знає вона, що під зовнішньою холодністю прихована мало не найрозвиненіша риса чоловіка-Скорпіона – мстивість? Їй краще оберігати його (і себе) від образ, адже відповідна реакція ображеного або розгніваного Скорпіона може надовго позбавити її рівноваги. За його маскою самовпевненості ховається глибоко ранима людина.

Тепер кілька слів про те, чого слід остерігатися йому. Незважаючи на її заспокійливий голос і чарівну посмішку, Терези – чоловічий Сонячний знак, до того ж знак Кардинальний, що означає лідерство. Розумний Скорпіон повинен зрозуміти, що ця дівчина, при всій її жіночності, не захоче підкоритися повністю навіть йому. Спочатку вона може цілком переконливо приймати позу жіночої покірності, особливо якщо вона любить його. Потім вона стане шукати інші шляхи самореалізації. Віник, каструлі і пелюшки навряд чи потраплять в цю категорію. Я вважаю, вони важливі, але в них немає їжі для розуму, а ця жінка, якщо її розум не діє, глибоко нещасна. Зрозуміло, може бути нічого більш зухвалого, ніж спробувати завоювати любов Орла, але, одного разу перемігши, вона вже не буде знати ні хвилини спокою. Вона справжня жінка-Улісс. До цього додати проблеми, з якими Улісс у своєму плаванні не стикався: їй потрібен товариш. Їй погано, коли вона залишається одна. Терези управляють шлюбом і товариством. Просто уявіть собі, як людині, яка так потребує комфорт та затишок подружнього життя і в той же час прагне підкорити світ. Тепер розумієте, чому чаші її ваг опускаються в нерішучості і розладі?

Оскільки Скорпіон – природний управитель восьмого астрологічного будинку, який крім усього іншого означає гроші інших людей і до того ж являє для Терезів другий будинок (дохід і матеріальний достаток), ці обставини будуть мати для них більш важливе значення, ніж для більшості інших. Надасть це на них позитивний або негативний вплив, буде залежати від Сонячно-Місячних аспектів обох і від інших обопільних планетарних впливів, а також від їх власних зусиль. Безсумнівно одне: їм часто доведеться обговорювати і вирішувати грошові питання. Саме тому я настійно раджу мати кожному свій рахунок. Жінкам-Терезам не завжди приємно просити у чоловіка кілька доларів, щоб підписатися на дамський журнал або пройтися по магазинах.

Якщо вона хоче влаштуватися на роботу, їй краще не заважати, адже вона все одно надійде по-своєму. Вона може коливатися, роблячи вигляд, що її нерішучість викликана турботою про нього та його спільної домашнього життя. Але коли пройде цей обов’язковий для Терезів період сумнівів, вона надійде в повній відповідності зі своїми бажаннями і буде наполягати на своєму з усією твердістю. Краще, якщо це одна з вільних професій, якимось чином пов’язана з мистецтвом. Взагалі успішні кар’єри завжди робляться там, де люди слідують власним вибором, навіть якщо їх праця не оплачується, адже улюблена робота – це святе.

Астрологічно Терези тісно пов’язані із законом, тому йому не слід дивуватися, якщо те, що вона говорить, часто походить на мова юриста: навіть якщо він сам адвокат, вона час від часу буде долати його зі своєю логікою Терезів. Її чоловічий менталітет може час від часу його спантеличувати. Іноді вона буде трохи деспотична, потім покірна, що буде бентежити його, хоча Скорпіона здатна збентежити не багато чого. Я передбачаю також періоди депресії, коли він буде питати себе, хто насправді задає тон в їх відносинах? З іншого боку, його звичка мовчки споглядати її чесноти, коли їй так потрібно почути похвалу, або дріб’язкова прискіпливість можуть поранити її сильніше, ніж йому здається.

Жінці-Терезам доведеться використовувати всі свої величезні запаси чарівності і такту, щоб бути терпимою до невиразним настроям і мовчазності цієї людини. Він не покинув її, він лише поплив трошки далі, ніж звичайно, в глибокі води медитації над таїнствами життя. На приватні і наполегливі запитання типу: «Про що ти думаєш?» Або «Чому ти весь час мовчиш, дорогий?» – Відповіддю буде лише холодний погляд і ще більш тривалий мовчання.

Взагалі він часто віддає перевагу спілкуванню за допомогою поглядів або, можливо, дотиків, в той час, як їй так важко говорити мало, і деколи саме це стає причиною напруги між ними. Скорпіону, яким би товариським він не був в інших сферах свого життя, завжди нелегко знаходити слова для вираження емоційних, сексуальних або романтичних переживань. Якщо вона зрозуміє це, вона буде частіше вдаватися до посмішці і виразному мовчанню.

Якщо він належить до тих Скорпіонам, яких тягне до алкоголю, а вона належить до тих вічних дівчатам-Терезам які обожнюють світську атмосферу, це може погано скінчитися. Її любов до веселощів, суспільству і розвагам може виявитися мережею, в яку попадеться Скорпіон. Життя готова спокусити людей Плутона темними водами незвіданих задоволень.

Тим не менш розвинений чоловік-Скорпіон, в якого є завзятість і мета в житті, і спокійна, врівноважена жінка-Терези можуть створити надійну сім’ю, просто їх любов має бути досить розумна. Для їхнього шлюбу безпечніше, якщо вона буде вірити йому, ніж якщо вона буде сумніватися в ньому. Він досить мудрий для того, щоб знати, що робить.

Багато жінок-Терези зберігають у заміжжі своє дівоче прізвище. Якщо чоловік-Скорпіон дозволяє їй це, ви можете поставити останній пенні зі своєї скарбнички, що це один з дуже рідко зустрічаються мудрих Орлов, який розуміє, що їй хочеться зберегти в недоторканності свою незалежність, залишитися особистістю. Не виключено, що саме вона підведе його до цієї думки. Вона так легко і непомітно вселить її своєму коханому, що він забуде, звідки що взялося, і буде простодушно переконаний в тому, що з самого початку це була його пропозиція.

Вони можуть передчувати сексуальні бажання один одного, і це добре. Однак вони не завжди знають, як краще вчинити. Вона може бути для нього ідеальним партнером, коли її «ваги» врівноважені. Тоді їх тілесна єдність може настільки зблизити їх духовно, що їх очі наповнюються сльозами від подиву перед силою любові, яка робить їх плоть єдиної, а душу прекрасної. Але коли вона мучиться, обдумуючи якесь важливе рішення, а він вважає, що близькість заспокоїть або відверне її, він може бути ображений до глибини душі тим, що його спроби зробили її ще більш неспокійною і нервової, тоді як акт любові повинен приносити мир і задоволення.

Чоловік-Скорпіон може вгадати будь таємне бажання і здатний на саму глибоку прихильність, але він не стане читати вірші або пошепки зізнаватися в коханні в моменти їх близькості. Сподіваюся, вона не прийде до думки, що він не любить її? Він любить її, просто йому нелегко даються відкриті прояви почуття, і потім, хіба його вірність – це не кращий тому доказ?

Все-таки, використовуючи логіку Терезів, я нагадаю Орлу, що кілька спроб пояснення вголос запобіжать багато невиправданої ревнощів, адже його безсумнівна привабливість для жінок може зробити цю леді дуже ревнивою. Могла б Джульєтта засумніватися в Ромео при його таких палких поясненнях? Так що жінка-Терези побуде трохи Джульєттою і тоді заспокоїться.

Його глибока мудрість допоможе їй знайти рівновагу, а її логічний розум не раз стане в нагоді йому, давши можливість здолати ті професійні, сімейні або особисті труднощі, з якими хоч одного разу стикається будь Водяний знак, навіть непереможний Скорпіон.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,164