Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Астрологія часто дивиться поблажливо на властиву Стрільцям здатність вбити словом, але іноді чесність Стрільця заходить за межі чутливості і гарного смаку, перетворюючись на нелюдськість і жорстокість. Час від часу самим Стрілкам потрібно ляпанець істини. Хороший ляпанець.

Особа жіночої статі знаку Стрільця, яка переходить межі дозволеного з чоловіком-Скорпіоном, може виявити, що сумний кінець її роману настав ще до того, як була написана перша глава.

На щастя, більшість жінок-Стрільців належить до того типу, кого керівництво Юпітера змушує поширювати навколо себе більше радості і сонячного світла, ніж болі. І саме цей тип особистості Стрільця може ощасливити Орла своєї зворушливої ​​чесністю і щедрістю. Її символізує Кентавр – напівконя-напівлюдина, і іноді вона незграбно спотикається, а іноді граціозно прослизає в його життя, несучи з собою яскраво розфарбовані вимпели надії та оптимізму.

Її заразливо Беселія посмішка висвітлює темні куточки його душі, пробуджує давно забуті мрії, воскрешаючи його обіцянкою нового життя. Якщо тільки він пустить її в своє життя.

Яким би приємним і лагідним ні здавався Орел, це людина сумовитих настроїв, невимовних періодів депресії і сумнівів в собі. Він може розбити її серце, сам того не бажаючи, коли відсторонюється від її ентузіазму.

Дівчині-Стрільцеві потрібно багато подорожувати, їй потрібне спілкування з людьми і тваринами. Якщо їй не дозволять часто міняти обстановку або оточення, вона перетвориться на неспокійну, незадоволену жінку. Коли ентузіазм і товариськість Стрільця обмежують обставинами або ще чим-небудь, Стрілець відчуває розумові і емоційні борошна, провідні до відчаю – дуже реальної небезпеки для цих людей. Стрілець повинен сущертвовать в атмосфері надії і щастя, або його дух помре, а здоров’я на всіх рівнях важко постраждає. Тільки дуже недобра людина може відвернутися від дружелюбного, оптимістичного погляду цієї дівчини.

На відміну від неї типовий чоловік-Скорпіон не любить збіговиська людей, хоча зазвичай добрий до тварин, за винятком деяких випадків впливу Юпітера або Нептуна в його гороскопі. Йому потрібні довгі періоди самотності і спокою – час, щоб міркувати і осягати свою суть. Йому потрібно усамітнення. Природно, це може викликати між ними конфлікти. Однак це здійсненне проблема. Йому слід зробити щирі зусилля, щоб приборкати свої власницькі замашки і дозволити їй шукати яскраві вогні зміни обстановки і стимулюючі бесіди, в яких вона потребує, а не тримати її на прив’язі. Навіть собаки не люблять повідків, а вже дівчата – тим більше. Звичайно, вона воліла б, щоб він з’являвся в суспільстві разом з нею, але якщо це заважає його спокою, то краще дозволити йому не змінювати свій спосіб життя. Йому не варто боятися зради, коли вона виходить прогулятися з собакою, проїхатися верхи або побродити на самоті в лісі. На неї сходить дивне умиротворення, коли вона близька до природи, і самотність, в якому він так потребує (і яке сама вона заперечує), настільки ж гойно для її душі, як і для його.

Що стосується інших чоловіків, то малоймовірно, щоб типова дівчина-Стрілець мала таємний зв’язок. Секрети – це справа Скорпіона, а не її. Якби вона коли-небудь відчула, що полюбила когось іншого, вона, швидше за все, розповіла б про це своєму Скорпіону, перш ніж він відчув би щось недобре.

Єдине, що може змусити жінку-Стрільця швидко розлюбити, – це нудьга, тоді як Орел перестає любити тільки після того, як вирішить, що кохана більше не варто його відданості, тому що в чомусь не відповідає його ідеалу. Скорпіон не любить слабкості або людей, які легко здаються. Він може співчувати невдахам, але поважає тільки переможців.

Принаймні спочатку їм не буде нудно під час фізичної близькості. У цьому відношенні її чесність може стати блискучим гідністю: її сексуальне вираження любові так нехитро і відкрито, що притягує Скорпіона, немов магнітом. Він з готовністю відповість на її пламенцую пристрасть, а вона з щирим і трепетним інтересом відгукнеться на різноманітні грані його завжди трохи невловимою сексуальності, яка коливається від м’якої ніжності до сильної чуттєвості. Але якщо світила в їх гороскопах знаходяться в опозиції або квадраті, вона може необдумано кинути критичні зауваження безпосередньо перед, під час або відразу після їх фізичної близькості, що як молотом вдарить по виняткової чутливості цього чоловіка. У відповідь він може помститися раптової холодністю і відсутністю інтересу, змушуючи її відчути себе і зненавидженої, і небажаною. А це породить сцену з докорами і сльозами, тому що вона не зможе тримати свою трагедію у собі. Належачи до знаку Вогню, вона здатна страждати від болісного полум’я ревнощів і може в гніві звинуватити його в тому, що він любить іншу. Ймовірно, це не так. Почуття честі в ньому так само сильно, як чесність в ній, і рідкісний Скорпцон може жити у брехні.

Якщо вони все обговорять, то розкриють справжні причини своїх розходжень і здивуються, виявивши, через яких дрібниць, мучать один одного. Вона завжди готова все обговорити, але він може дутися і роздумувати, тримаючи свої почуття при собі, а це найгірше, що він може зробити по відношенню до цієї жінки і до себе самого.

Цій парі ні в якому разі не треба говорити про гроші. Краще дозволити Стрільцеві витрачати свої власні заощадження і ніколи не торкатися цієї теми. Якщо він хоче збирати свої гроші, замикаючи їх у сейф, – прекрасно. Якщо вона хоче викидати свої на вітер – чудово. Якщо тільки її Місячний знак або Арцендент не пом’якшать цей аспект, вони ніколи не прийдуть до загальної думки про фінанси. Обидва повинні мати власні гроші, як було до їхньої зустрічі.

Коли вони сваряться через будь-чого і перестають розмовляти на кілька годин, товариською дівчині-Стрільцеві буває значно важче, ніж Орлу. Скорпіони більш-менш звикли до самотності і легше переносять його. І все ж самотність, навіть ненадовго, не дає відчуття щастя. Жінка-Стрілець зазвичай цілком передбачувана. Вибухи її темпераменту, її імпульсивна щедрість і готовність пробачити, її серйозні, філософські настрої – все це Орел може передбачити за допомогою інтуїції. Але вона не може так легко розібратися в його емоціях. Вона ніколи не зуміє повністю зрозуміти його загадкове мовчання, тому що він – Вода, а вона – Вогонь. Він буде багато чому вчитися у неї, а вона виявить несподівану терпимість до його настроям.

Це чоловік, який знає, як бажати і досягати бажаного, якщо він досить сильно цього хоче. Цій жінці потрібна мета, щось, за що треба боротися, чого можна чекати з нетерпінням завтра, наступного тижня або наступного року. Її величезна здатність вірити прекрасно гармонує з його величезними запасами сили волі, так що разом вони можуть досягати всього, чого хочуть досить сильно у досить довго.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. галина в 20.10.2015 | Відповісти

    Прекрасно.це про мене і вже точно про мого чоловіка.мені сподобалось.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,164