Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Скорпіони з’єднуються назавжди. І розлучаються назавжди. І миряться назавжди. Нічого з того, що вони роблять, не передбачається як щось тимчасове. Якщо щось змінить напрямок, в якому вони пливуть (а це повинна бути Воля Господня, не менше, оскільки обидва Постійні знаки), нова лінія поведінки негайно стає постійною.

Їх не тільки неможливо змусити відмовитися від оголошеного наміру, але, крім того, викликати зміни в серці Плутона просто небезпечно, тому що розкол виявиться настільки ж міцною, яким замислювалося первісне єднання. Гнів Скорпіона теж готується. Два Скорпіона миряться набагато рідше, ніж пари будь-якого іншого Сонячного знака. Вони обидва надто піклуються про свою безпеку, щоб двічі підставляти себе під жало.

Існує лише крихітна вірогідність, що два Скорпіон зустрінуться, впізнають один одного і, одружаться (або, зустрівшись, одружаться і пізнають один одного), потім розлучаться, а потім знову зійдуться. Я знаю тільки один випадок, коли це відбулося з чоловіком і дружиною, які тепер закохані глибше, ніж, коли-небудь. Розлучення і потім нова одруження тієї ж пари зустрічається на подив часто у інших Сонячних знаків, набагато частіше, ніж думає більшість не астрологів, але це звичайно не підходить чоловікові і жінці, якими управляє Плутон. Все, що може викликати зміну в уподобаннях, кожен з них розглядає довго і ретельно, оскільки вони завжди пам’ятають про незрадлива – і власної, і свого друга.

В астрології планета Плутон разом з Меркурієм і Юпітером управляє питаннями усиновлення. Це означає, що чоловік і жінка знака Скорпіона досить часто можуть виявитися усиновлення або удочеріння або можуть самі усиновити дітей. Природно, це не відноситься до кожної пари Скорпіонів, але так як з ними це може відбутися частіше, ніж з більшістю інших, про це слід згадати. Оскільки Скорпіони вірять, що збереження таємниці в особистих справах – безперечне достоїнство, їм добре б нагадати, що діти теж заслуговують права голосу, особливо коли стають дорослими. Як правило, схильність Скорпіона зберігати таємниці, вирішувати часті питання виключно приватним чином – позитивна якість, але в цьому випадку доводиться нагадати людям, керованим Плутоном, що іноді чесність треба поставити вище природної звички Скорпіона до стриманості. Мало що на Землі так похвально і прекрасно, як усиновлення чи прийняття в серці нерідного дитини. Сам дитина, коли буде достатньо дорослим, щоб осягнути людські емоції, неодмінно зрозуміє безкорисливі почуття прийомних батьків. Але обманювати дитину, щоб захистити почуття і спокій дорослих, – так поступати не можна. Я твердо впевнена в цьому і наполягаю на своєму переконанні.

Крім народження і усиновлення Плутон управляє також смертю або тим, що ми називаємо смертю, – переходом на наступний рівень свідомості або, врешті-решт, зміною одного плотського тіла іншим. Вам може здатися недоречним розмову про смерть, але це не так, якщо мова йде про пару Скорпіонів. Для них це природна тема. І часто саме вона зводить їх разом або, у всякому разі, служить причиною їх глибокого зв’язку. Вони можуть розділяти найвищою мірою своєрідні поняття про смерть. Мабуть, у кожного збереглися глибокі шрами від тяжкої втрати (або втрат) в дитинстві або юності. Один з них або обидва могли мати сім’ю в минулому і до часу зустрічі бути вдівцями. Один з них міг виявитися на грані смерті й зберегти після цього почуття, що був «повернутий» з якоюсь досі неясною метою.

У цих відносинах, є додатковий вимір любові, невимовна радість відкриття іншої людської істоти, настільки близького тобі, що майже не потрібно пояснювати те, що інші люди так довго вважають дивним або ненормальним. Хтось розуміє. Хтось бачить і знає! Тепле почуття «нарешті я знову вдома», яке відчувають ці чоловік і жінка, коли дізнаються свої таємні «я» в глибокому погляді один на одного, – щось прекрасне, дар, який слід зберігати, як скарб, але який обидва можуть піднести один одному.

Плутон також управляє в астрології більш глибокими таємницями релігії або інкарнації. Оскільки ця мовчазна владна планета – покровитель всіх Скорпіонів, багато з них переживають надзвичайне реінкарнаціонное або релігійне осяяння. Якась домішка містичного, духовного або окультного зазвичай входить в їх емоційний зв’язок.

Релігія природно (для Скорпіонів) веде до сексу. Читачі інших Сонячних знаків можуть дивуватися, який може бути зв’язок між сексом і релігією. Ці двоє не будуть, тому що для них фізичне вираження любові містить неодмінний і невизначених нюанс, який може вислизнути від них на свідомому рівні, але який чарівно і чудово притягує їх серця, душі я уми до рідкісної гармонії Єдності. Обопільна чутливість і глибокі потреби, властиві обом, роблять їх любов незвичайним джерелом почуття і щастя. Звичайно, якщо між Сонцем, Місяцем та іншими планетами в їх картах народження виявляться несприятливі аспекти, їх сексуальна сумісність навряд чи буде такою екстатичної. Могутній Плутон може викликати крайні прояви фригідності, імпотенції або, навпаки, нерозбірливості. Але секс у всіх – і піднесених, і низинних аспектах – невіддільна частина істоти Скорпіона, і, отже, він буде відігравати чималу роль у відносинах двох Орлов.

Однією з найбільш серйозних загроз щастя двох Скорпіонів стане прагнення кожного зводити рахунки при образі або, що ще гірше, приховувати свої справжні почуття від іншого з помилкової гордості і небажання показати свою вразливість. Це сумно, бо тільки тому між ними виникає нерозуміння, замкнуте у коло, що веде в нікуди. Розірвати це коло може біль, і вони відправляться на пошуки кожен свого шляху, навіть не натякнувши один одному, як жадають примирення.

Безпристрасна плутонівські маска байдужості – зовсім не така міцна захист від болю, як вони собі уявляють. Вона може перетворити День Святого Валентина в страшний переддень Дня всіх святих для обох. Поза Скорпіона «це-мене-нітрохи-не-чіпає» приховує страх відмови і відкидання. Але в мене запитання до обох емоційно коханцям: якщо ви не можете довіряти свої серця один одному, то кому ж ви можете довіряти? Адже ніхто не зустріне вашу таємницю більш трепетно ​​і не стане охороняти її більш вірно, ніж Скорпіон, – такий же, як ви.

У цих відносинах Скорпіон – Скорпіон, спостерігається звичайний набір прихованих небезпек. Для двох Скорпіонів такі небезпеки можуть бути якось пов’язані з невірністю (на яку люди Плутона йдуть тільки при крайньому горе і розгубленості), з гіпнозом, психічним контролем, алкоголем, наркотиками і негативними сторонами окультизму.

Обидва часто надмірно підозрілі, з чим можна справитися тільки за допомогою обопільної чесності. Обидва також трошки егоїстичні і набагато більше, ніж трошки, жорстокі. Ці риси посилюються в любовній вібрації Скорпіон-Скорпіон, але тут збільшуються і сміливість, стійкість, благородство і прагнення захистити. Якщо обидва зроблять свідоме зусилля, щоб взяти під контроль отріцательноеи і посилити позитивні якості своїх характерів, вони можуть, твердо покластися один на одного.

Здатність прощати – це чарівний ключ до всіх труднощів Скорпіона. Зможуть вони оволодіти цим найбільшим з усіх достоїнств – і тоді їх любов може тривати нескінченно.

Їм обом важливо пам’ятати: він не такий самодостатній, зібрані та володіє своїми емоціями, як прикидається, і вона не така відсторонена і бездушна, як показує її мовчання, як можна було б судити за її холодності. Носити маску так нудно. Це може бути необхідно на публіці, але в обіймах свого коханого набагато краще бути щирим. Розумієте, любов насправді є прийняття іншої людини з усіма його недосконалостями. По суті, іноді недосконалості того, кого ви любите, змушують вас любити ще більше, бо те, що ви про них знаєте, говорить про повну довіру вашого друга.

Коли чоловік і жінка знака Скорпіона посварилися і, кожний таємно жадає повернути любов, все одно жоден з них не наважиться зробити перший крок, вибачитися і запропонувати почати все спочатку. Вони просто не знають, як це зробити. Вони так довго доводили свою самодостатність всьому світу, що розучилися бути залежними. Але допомогти їм можуть мудрість і щирість.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Світлана в 08.08.2019 | Відповісти

    От мій коханий чоловік є Скорпіон…Я теж скорпіон… цікавий союз… жесть

  3. Ольга в 30.12.2021 | Відповісти

    Ми теж з чоловіком скорпіони)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171