Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дивне захоплення жінки знаку Риб чоловіком-Скорпіоном часто призводить до любові, за якою слідує шлюб. Якщо ні, то до сильного і зазвичай незабутньому захопленню. У самому крайньому випадку, її неопору тому першому мігу захоплення призведе до тривалої дружбі.

Якщо, звичайно, в їх гороскопах немає несприятливого аспекту між їх планетами. Ця пара має такі стосунки, які дуже рідко закінчуються чи явною ворожістю, або відчуженням. Ці двоє, за умови, що всі інші планетні конфігурації сприятливі, створені одне для одного. Немає потреби засмучувати їх платонічні відносини, так як тут ми говоримо тільки про жінку Нептуна і чоловікові Плутона, які люблять. Нейтральні відносини Риб і Скорпіона (або Орла), які пов’язують близьких друзів, ділових партнерів і родичів, ми вже описали на початку цієї глави.

Якщо є загальна зв’язок між їх Сонцями і місяцями (трин або секстиль), то їх любов справді подарунок богів. Хоча, як це не сумно, деякі Риби та Скорпіони дозволяють таємним страхам і відкладання рішень з дня на день затьмарювати ту радість, яку могли б випробувати. Якщо вони вчасно не відкриють очі, боги можуть забрати назад благословення, яким удостоїли цих двох, і тоді ця пара розпадеться. У такої трагедії кілька причин. (Так, часто це трагедія, тому що пам’ять про свою любов ці чоловік і жінка пронесуть через усе життя.)

Одна з причин полягає в тому, що хтось із них (або обидва) можуть належати іншому, коли вперше зустрінуться і пізнають один одного. І тоді одному з них (або обом) може не вистачити сміливості зізнатися в миттєвому відгуку їхніх сердець (а це видно по очах) через почуття обов’язку. Іноді це помилкове відчуття, тому що той, кому зберігається вірність, врешті-решт програв, так як володіти кимось, чиє серце тобі не належить, дуже сумно. Це не слово в захист адюльтеру або розлучення. Це спроба дати пораду, як цим двом, чоловіку і жінці, уникнути помилок, поки вони не відчують глибоку пристрасть на всіх рівнях людських емоцій, і не задовольнятися любов’ю тільки одного рівня. «Старомодна» істина, що «унція попередження варто фунта ліки», насправді не старомодна – це вічна мудрість. Як уже згадувалося, «ті, кого разом звів Бог» – не ті двоє, що дали занадто поспішні обіцянки до того, як стали досить мудрими, щоб вибирати. Людські стосунки завжди складні, особливо між Рибами і Скорпіоном, і часто тільки ті, хто безпосередньо включений в них, може оцінити всю ступінь складності почуттів. Карма – бездонний колодязь, глибину якого можна виміряти на око. Невірність навіть у думках неможливо назвати гарною якістю. Однак немає невірності там, де є правда, тому що невірність – це безчесність. Правда може подолати будь-яку трудність, коли вона поєднується з відвертістю і співчуттям.

Іноді діти або інші міркування заважають чоловікові і жінці бути разом, і зв’язок повинна бути перервана. Коли це відбувається з Рибами і Орлом, біль буває дуже сильною, такою, яку навіть час не може зцілити. Деякі виходять з цієї ситуації за допомогою ожорсточує чесності. Деякі не виходять.

Дівчина-Риби і чоловік-Скорпіон, які не стикаються з цими проблемами (або вирішують їх спільно), мають прекрасну можливість тривалих стосунків, в яких майже немає місця нудьзі. Однак ще одне попередження: якщо вищезгаданих причин дисгармонії вдалося уникнути, цих двох ще можна перевірити на те, чи стоять вони один одного, за допомогою самоаналізу або за допомогою вчителів Карми, і вони можуть бути змушені долати сильну спокусу різноманітних надмірностей, таких, як наркотики , алкоголь, нерозсудливе захоплення темною стороною окультних наук або нерозбірливість у зв’язках. Це бездонні прірви, що очікують нерозумних людей, керованих Нептуном і Плутоном, схрестивши свої аури.

Одного разу ці чоловік і жінка пройдуть таку перевірку почуттів, а якщо для гармонії немає ніяких перешкод з самого початку, життя їх стане симфонією радості і безтурботності, спокою і задоволень. Звичайно, і у них будуть труднощі, але вельми незначні. Чоловік-Скорпіон володіє сильною волею, глибокими почуттями і переконаннями, і він буде енергійно опиратися будь-яким спробам відвести його туди, куди він не хоче йти. Він також буде, м’яко кажучи, підозрілим, одночасно претендуючи на тo, щоб його подруга довіряла йому беззастережно. Це дуже егоїстично з його боку. Але дівчина-Риби не образиться на його подвійний стандарт чоловічого панування, як могла б образитися інша жінка (і, можливо, образилася б). Будуть хвилини, коли жінка-Риби перетвориться на справжнє морське чудовисько, що ввібрало в себе ці недоліки, і проковтне (або спробує проковтнути) Орла, який посмів критикувати або поправляти її, але ми розглядаємо тут типові або середні відносини Нептун-Плутон.

Типова жінка знаку Риб не буде панікувати через періодичних проявів чоловічого егоїзму у Скорпіона. У будь-якому випадку вона прекрасного цим впорається. В той час, як він думає, що йде своїм шляхом, вона буде ласкаво і ніжно підштовхувати його все ближче до оманливе нетривкою мережі. У більш, глибокому розумінні, ніж жінка-Терези, ця леді має тієї самої жіночністю, якій чоловік боявся з часів Єви, і ще тією, що властива тільки їй. Навіть страхітлива сила і проникливість Плутона – слабка зброя проти її Тотальною Жіночності. Орел горить бажанням розгадати будь-яку вартісну загадку, з якою зустрічається (інші він просто не помічає), але містична загадка жіночності дівчата, керованої Нептуном, будуть вислизати від нього, що послужить причиною його прикростей і страждань. Хоча це засмучує і бентежить його, тим не менше все сильніше притягує, і він знову робить спроби проникнути в глибини її підсвідомості.

Одна якість, яка може не залучати його до неї, а повалити в депресію Плутона або звернути в похмуре втеча, – це її звичка чіплятися. Не грубо і відверто. Дівчина-Риби так не робить. Вона б’є вас пір’їнкою, прискіпується злегка, майже ніжно, ненав’язливо. Це ненав’язливо для більшості чоловіків, але почуття Скорпіона так чуйні, що він може розрізнити найтонші нюанси, чого іншим чоловікам, не дано. Подібно воді, що капає весь час через рівні проміжки часу, вона може здолати опір представника якогось іншого знака поступово, так що він навряд чи це помітить. Однак Орел помітить і дасть волю своєму гніву. Небезпечно попадатися на шляху потоку гніву Плутона. Він може змести їх любов, тому що Скорпіон виголосить неприємні і жорсткі слова, які уразливий її самолюбство. У свою чергу вона може повергнути його у відчай і змусити його відчути всю марність його страждань за допомогою рясних сліз, страхів і ухильності, незважаючи на всю її таємничість і загадковість. Якщо вона – морське чудовисько і представляє серйозну загрозу для його мужності, він залишить її, хоча це розіб’є його серце.

Але якщо вона засвоїть урок, він може повернутися. Він міг би не повернутися до будь-якої іншої жінці, але ця жінка не дасть йому спокою навіть уві сні. Між розставанням і примиренням можуть пройти кілька годин або днів, тижнів, або місяців, а іноді років. Це великий термін, але і Риби, і Скорпіон терплячі і готові до жертв, необхідним для того, щоб знайти найголовніше.

Яка б дисгармонія час від часу не з’являлася в їх чуттєвої «грі в шахи», якими б серйозними не були сварки та яким би скривдженим ні було мовчання, щасливі часи очікують їх набагато частіше, ніж нещасливі. Відчуття єднання і екстазу, які вони відчувають під час фізичної близькості, непомітно сплачувати Риб і Скорпіона. Якщо між ними є секстиль або трин Сонця до Місяця вдобавок до їх початкової гармонії, одного разу, коли ці чоловік і жінка полюблять один одного, кожен з них визнає (якщо вони чесні один з одним), що ніколи і ні з ким у нього не було і не буде нічого подібного. Ніколи. Це досить вагома причина для того, щоб бути разом.

Єдина небезпека, загрозлива жінці, керованої Нептуном, і її Орлу (всі інші не мають значення), – це егоїзм, що ховається за зовнішньою відданістю. А це може бути вирвалося слово, про яке занадто пізно пошкодували, нерозуміння того, що в кожному прихована неприборкана чуттєвість, іноді несправедливе підозра і ревнощі, чреваті втечею від болю і від відчаю, може, за допомогою алкоголю або наркотиків, м’яка форма обману або удавана нудьга, яка сильно ранить іншого. Як сумно, якщо ці чоловік і жінка коли-небудь забудуть прекрасні вступні акорди своєї любові …

Вони можуть спробувати пригадати їх. Те золоте ранок, коли вона захоплено сміялася, як маленька дівчинка, а він подарував їй букет вересу, ще трохи вологого від квітневого дощу … Той перший раз, коли він доторкнувся до неї, а вона затремтіла. В ту мить здавалося: попереду вічність … Риби і Скорпіон могли б принести королівство в жертву Великій Пристрасті і кинути виклик Всесвіту, щоб бути разом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,173