Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Скорпіон осягає життя, бачачи саму суть. Він володіє майже надлюдською здатністю дивитися в обличчя будь-яким фактам. Так що це може трохи налякати – коли він пускає вас за лаштунки, щоб показати, що насправді криється за його маскою непохитної впевненості в собі. Що робить жінка, коли їй відкривають секрет, подібний цьому? Якщо вона Овен, то закохується з неймовірною силою.

Він, може бути, присвятить її в те, що ніколи не відкривав комусь ще. Це тому, що він захоплюється відсутністю жіночої підступності в її натурі. Його торкає її вірність, її свіжа невинність і віра в нього. Якимось чином чоловік-Скорпіон відчуває, що жінка-Овен, на відміну від представниць інших Сонячних знаків, не використовує противного знання його природи. Помста ніколи не буває зброєю Овна. Хоча Скорпіон визнає відплата і використовує його сам, він дивним чином цінує отсутствіе.такого якості в Овна. Любов цих двох може бути дуже глибокою, так як обидва хочуть випити чашу любові до кінця, до останньої краплі задоволення, і емоційно вони підходять один одному. Зате інтелектуально вони різні настільки, наскільки можуть бути різні два несхожих людини.

Він підозрілий, критичний, обережний і скептичний. Вона безтурботна, пряма, імпульсивна й нескладна. Така різниця може направити їх відносини по одному з двох шляхів. Це може додати інтриги і блиску їх відносинам (протилежності, як Відомо, притягуються), або відстань між ними стане одно прірви, і вони вважатимуть неможливим спілкуватися навіть на тих рівнях, де схожі і симпатичні один одному. Все повністю залежить від Сонячно-Місячних аспектів їх гороскопів.

Перш за все цей чоловік задає своїй обраниці кілька запитань, відчуваючи її, і ніхто не задає їх більш ретельно, ніж Скорпіон, навіть коли він запитує тільки очима. Чи прийме вона холодну жорстку правду, яку він буде частенько підносити їй, досить м’яко, адже він поважає її? (М’якість? Він, мабуть, сміється.) Не злякається вона його легчайшего скорпіонячої укусу? Ні, вона нічого не боїться. Чи буде вона, виходити з себе, коли він проведе кілька годин наодинці з гарненькою дівчиною, розмірковуючи про астральних тілах і стародавніх обрядах відьом? Ні. Вона не буде сердитися і ревнувати. Вона займеться власними справами. Незважаючи на відповіді, які він отримав ватою контрольної на сумісність, чоловік-Скорпіон вірить, що може навчити цю дівчину бути спокійною. Крім того, її життєвий дух і яскрава незалежність чарують його.

Складності почнуться тоді, коли він зрозуміє, що ніколи не змусить її повністю контролювати емоції і що їй не досягти його власного холодного рівноваги. Тоді її життєлюбність і незалежність, які здавалися йому такими яскравими чеснотами, можуть втратити свою привабливість. Якщо це їм не заважає, може бути, він прийме її агресивність – йому подобається бачити її сильною. Але якщо вона спробує використовувати це проти його власної натури, він повернеться, як скорпіон, на хвіст якого наступили, і вдарить. Скорпіони відомі своєю мстивістю, навіть якщо їх скривдили випадково. Та й хто б настав на Скорпіон хвіст навмисно? Тільки Овен.

Коли Скорпіон стикається з важкою ситуацією, він не витрачає часу, намагаючись відсунути перешкоду, як Телець, винаходячи плани, як її уникнути, немов Ваги, або приймаючи її як фатальну, що властиво Рибам. Йому це перешкода необхідно повністю знищити. Якщо це релігійна догма, яку хтось намагається втовкмачити йому в голову, то просто атакувати церковників – це дріб’язкова дію, нижче його плутонівські мощі. Він кинеться нищити коріння і гілки всієї релігії і стане войовничим атеїстом. Якщо небезпечний злочинець вдирається в його будинок, то просто допомогти представникам закону заарештувати його – надто м’яко. Обман, злочин погрожували йому самому, тому вони повинні бути стерті з лиця землі. Якщо це любовна травма, від якої він постраждав, то просто розірвати відносини недостатньо. Він направить неуявну силу волі на жорстоке прокляття всіх інтимних відносин і сам інститут шлюбу. Скорпіон не визнає напівзаходів. Люди Плутона або підносяться вгору, до небес, або зриваються вниз, до пекла. Ось чому вони так цікаві.

«Цікаві», можливо, не зовсім правильне слово, але будь-яка керована Марсом жінка мене зрозуміє. У цьому є поклик мужності, зрілості і сили. Все ж для дівчини-Овна, якій сподобався Скорпіон, було б мудрим обережно подумати сього плутонівські природі, перш ніж вона підставить свій яскравий вогонь під потік ревучий води.

Магнетизм Скорпіона практично завжди забезпечує йому успіх, до чого б він не прагнув. Щоб залишитися байдужим при романтичній атаці Скорпіона, потрібна об’єктивність, якої більшість Овнів не володіють. Крім того, це поєднання Сонячних знаків чоловік Скорпіон і жінка Овен, де Овен – шостий астрологічний будинок служби Скорпіону, а Скорпіон – восьмий будинок сексу для Овна. Вона служить йому багатьма способами з дивовижною тямущістю, а він дає їй сексуальне задоволення. В дійсності їх взаємообмін не завжди настільки простий і ясний, але в основному для їх відносин характерна цікава тяга з її боку скоритися цьому чоловікові, в той час як він задовольняє її найглибшу бажання повної і вічної, але цілком земної любові, в якій вона потребує. Їх сексуальне тяжіння може проявлятися до старості, і первісна пристрасть аніскільки не потьмяніє.

Ця пара, швидше за все, не стане дивитися порнофільм з відвертими сексуальними сценами. Не вірте тому, що ви читали про Скорпіона. Такий публічний показ інтимних відносин звичайно ображає вроджене повагу Орла до цієї таємниці буття в такій же мірі, як, і її ідеалізм.

Єдина складність в їх сексуальних відносинах – це овновская схильність перебільшувати його сильний потяг до жінок, аж до звинувачень у зраді, а також Типовий Скорпіон підозрілість, що змушує його бачити в її вільному і дружньому зверненні з чоловіками витончений флірт. Йому б коштувало зрозуміти, що вона занадто чесна і повна ідеалів, щоб так просто змінити своїй любові. І навпаки, вона повинна зрозуміти, що, незважаючи на всі його пристрасне внутрішнє залучення в секс, Плутоновекая концепція любові заснована на чистоті і чесності. Коли його потреби (а вони значні) задовольняються будинку; його не чіпатимуть виверти інших жінок, навіть якщо його спробують відкрито спокусити на вулиці (що завжди можливо з Скорпіонами). А значить, вірний він їй чи ні, залежить тільки від неї.

Якщо вона зможе терпіти його спокійне усвідомлення власної переваги, подразнюючу мовчання, скритність, більш дбайливе, ніж її, відношення до грошей, його залізобетонні уявлення про правильне і неправильне, навіть коли вони відрізняються від її власних, вона може знайти довгий щастя з цією людиною. Але жінці-Овну знадобиться багато терпіння, а Овнам воно не дано. Їй може допомогти усвідомлення того, що тверді переконання, за які він так тримається, виросли на підсвідомому рівні з кармічних насіння зважування і балансування попереднього знака Терезів. Це частина карми процесу його духовного зростання, і він не може чинити інакше.

Якщо він зможе дивитися крізь пальці на її напади ревнощів, фінансову нестриманість, часті вимоги уваги і в чомусь незрілий емоційний підхід до всіх проблем, він знайде в Овні всіх жінок, яких він коли-небудь шукав. Але Скорпіони ніколи і ні на що не дивляться крізь пальці. Правда, якщо її Луна або Асцендент у Водному або Земній знаку (за винятком Тельця), a eгo Місяць або Асцендент в Вогненному або Повітряному знаку (крім Терезів), їх стосунки складуться вдало.

Навіть без планетарної допомоги ці двоє можуть побудувати гармонійні відносини. Якщо сили Плутона і Марса з’єднуються, можливо все, і щастя в тому числі. Коли ці чоловік і жінка загадують бажання на своїх власних зірках, небесний звід тремтить, проносяться комети, трильйони мерехтливих зірок хором слухняно відповідають: «Так».

 1. 4 коментарі до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

 2. Віктор в 12.10.2016 | Відповісти

  Все , що прочитано мною , я вважаю за правду … Дякую…

 3. Ольга в 23.03.2018 | Відповісти

  Повністю непотрібна стаття з 0 % правди.

 4. надія в 01.01.2019 | Відповісти

  на початку моїх стосунків з мужчиною скорпіоном, смію замітити, що у наш х стосунказ, дійсно є бага о подібного з вищеописанного у гороскопі. Я приємно вражена і сподіваюсь на позитивний розвиток подій, характерна складність моєго характеру, чи не відповідні партнери ,до теперішнього часу не призводили до вдалих стосунків

 5. MARYANA в 28.01.2021 | Відповісти

  А я розійшлась з скорпіоном,правда СПРОБ було 4 перед тим та тепер точно кінець. таки не зійшлись з ним наші характери. Імпульсивний , впертий знак.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,172