Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сильний характер чоловіка-Скорпіона допоможе йому отримати неминучу перемогу в якому серйозному зіткненні зі Левицею. Він належить до знаку Води, а це найсильніша з усіх стихій. Вогонь може вичерпатися без сліду, а вода сочиться крапля за краплею, руйнуючи навіть граніт. Кинутий у потік валун не змінить його течії, але киньте в океан палаючий факел, і як довго протримається полум’я?

Звичайно, все залежить від сили потоку і полум’я, але більшість жінок-Львів і чоловіків-Скорпіонів відповідають один одному, і в більш звичних поєднаннях Лева і Скорпіона, чиї індивідуальні вібрації збалансовані, переможе Вода-Скорпіон володіє набагато більшим досвідом душі, ніж Лев, оскільки знаходиться попереду Лева на кармічні колі. Про це треба знати, коли ваші відносини тільки починаються, бо, з іншого боку, ніколи не відомо напевно, хто з двох обігнав іншого і на яке число витків. Проте можете бути впевнені, що навіть якщо Левиця здійснює мільйонний коло свого Вищого Я в певному втіленні, то це тому, що уроками семи знаків, що знаходяться попереду, вона ще не цілком опанувала. Оскільки Скорпіон астральний знаходиться попереду, навіть якщо вчиняє тільки тисячний коло, в цьому конкретному поєднанні, в цьому втіленні йому кармічно судилося вчити її дечому, подобається це їй чи ні. Те ж саме вірно для чоловіка-Лева і жінки-Скорпіона. Лев не може подолати цього зумовленого зірками рока і виграти, так що мудріше буде розслабитися і прийняти його.

Дівчина-Лев може справляти враження теплою, щедрою, товариською і доброзичливою, але це не означає, що їй так уже подобається, коли її вивчають, ніби метелика. Їй незатишно під неможливо глибоким і пильним поглядом Скорпіона, який намагається осягнути глибину її розуму, її серце і душу, не кажучи вже про тіло. Якщо бажання в його погляді з’являється занадто скоро, вона не вагаючись перетворить його Воду в лід, незважаючи навіть на те, що її магнетично тягне до нього. Левиця терпіти не може фамільярності від чужинця, так що почекайте краще, поки не познайомитеся з нею ближче. На Корольову не витріщаються, не то вас можуть видалити з балу царственим жестом, повним презирства.

Їх перша сварка може статися через гроші. Вона любить їх витрачати, хоча може бути дивно практичною у тому, як і на що їх розподілити, і лише іноді переходить межі і влаштовує блискучі гульні. Він теж буває при нагоді зворушливо щедрим, але йому не сподобаються її спроби контролювати його витрати, однак чинити так по відношенню до неї він неодмінно захоче. Тільки нетипова Левиця поставиться до цього поблажливо. Загальний бюджет для них майже завжди проблематичний. Вона буде легко витрачати гроші, при цьому ображаючись і навіть сварячись, коли він почне скаржитися, що гроші в цьому місяці вже скінчилися. Чоловік-Скорпіон буде миритися з цим дуже недовго, а потім стане грізно мовчати і обдаровувати свою обраницю кам’яним поглядом, а це навряд чи та ідеальна обстановка, в якій може цвісти любов.

Гармонії можна досягти, відкривши окремі банківські рахунки, не задаючи питань і не підраховуючи, хто скільки на що витратив, навіть якщо її чековий рахунок може існувати тільки завдяки подарункам або частини його заробітку (що навряд чи знадобиться, оскільки типова жінка-Лев вже скупчилося які -то гроші до того часу, коли вперше зустрінеться зі своїм Орлом). Майже всі Левиці – дівчата ділові. Вона може з радістю займатися господарством після весілля з чоловіком, якого обожнює, але недовго, а тільки поки не захоче знайти якийсь інтерес поза домом, щоб зміцнити в собі почуття власної значущості.

Жінка-Лев із захопленням займається домашнім господарством, тільки якщо це Білий Дім, замок з вежами на високому пагорбі або величезна імперія.

Сексуальне ставлення один до одного Леви і Орла має бути тонким, його бурхливі і в чомусь містичні прояви любові спершу приведуть її в захват, але з плином часу їй знадобиться більше явний прояв ніжності, більш багаті і відчутні, більш різноманітні запевнення в його відданості . Він виявить, що її дивна суміш відчуженості і вогню постійно збуджує, і йому навряд чи набридне вічний виклик, який вона кидає. Але якщо він буде занадто часто натрапляти на її леденить гідність, то втратить той живий магнетизм, який приводив її в трепет спочатку. Крім того, він може почати мстити, відмовляючись від сексу. Це один із самих недобрих шляхів відповіді ображеного Скорпіона, навіть коли він діє неусвідомлено.

Якщо ці чоловік і жінка по-справжньому постараються, то, незважаючи на перешкоди, вони можуть скласти прекрасну пару. Багато що спочатку може бути проти них, але все ж вони цілком можуть зблизитися. Уявіть собі спокійне і ясне озеро в місячному світлі тисячі яскравих багать, плаваючих по його поверхні і викидають діамантові іскри до оксамитовому Опівнічний небу. Як вдається багаттям триматися на воді і не гаснути? Вони засвічені, на плотах. Для Вогненного знака Лева і Водного знака Скорпіона такими плотами можуть стати спільні цілі.

Якщо Орел і його Левиця одного разу знайдуть таку загальну мету (або справа), вони зможуть творити дива. Його пристрасть – її сила. Або її пристрасть – його сила? Це неважливо, тому що обидва володіють і тим, і іншим. Під яскравістю і відвагою жінки-Лева прихована глибока невпевненість, і вона може стати такою ж сумною і неспокійною, як левиця в клітці зоопарку, якщо її друг відмовить їй у праві бути особистістю. Що стосується його, то сильна потреба Скорпіона в її життєрадісності, яка може висвітлити його життя, здатна викликати жорстокі сплески плутонівські ревнощів і почуття власництва. Йому доведеться усвідомити, що ця жінка просто повинна іноді виявлятися в центрі уваги, або вона згасає. Якщо серед обожнюють її друзів є чоловіки, це зовсім не означає, що вона нерозбірлива, просто вона користується своїм королівським правом на шанування. Егоїстичний Орел не виносить, коли інші чоловіки доглядають за його жінкою, але саме це і станеться, якщо він залишить її одну. Левиця ніколи не погодиться сидіти біля каміна, лагодити шкарпетки своєму чоловікові, задовольняти сто пристрасть вночі і тішити його комплекс влади по ранках. Так що, якщо обидва не попрацюють, шлях цих двох коханців може іноді бути кам’янистим. Але знаєте, що треба робити з камінням? Приберіть їх. Просто підніміть і відкиньте геть.

Якщо вона здатна навчитися цінувати по гідності емоційну надійність і виняткову відданість, які він пропонує їй, і якщо він навчиться вірно оцінювати її теплий, щедрий, сонячний дух, вони можуть перетворити астрологічний квадрат напруги і зіткнення між їх знаками в потужну енергію, зведену в квадрат , яка створить дивовижно міцну прив’язаність, бо любов, як корабель, завжди міцніше і надійніше, коли вона перевірена бурею.

Незважаючи на свою пристрасть до флірту в юності, Левиця буде вірна й віддана своєму чоловікові, коли вийде заміж, треба тільки, щоб його рука виявилася м’якою і не дуже суворою.

Якщо ці чоловік і жінка пильно подивляться в очі один одному, щоб побачити справжні натури, вони зрозуміють, що їм не потрібні ні ревнощі, ні суперництво.

Спроба зміцнити відносини з допомогою дітей часто не вдається іншим парам; але для Лева і Скорпіона Доля чарівно постановила, що, якщо їх потреба і бажання досить сильні, дитя поведе дорогою до Єдності.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. наташа в 15.05.2014 | Відповісти

    чи можлива любов жінко лев і чоловіка скорпіон по гороскопу скожіт по бестріше

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 33 T. 0,423