Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Одне з головних достоїнств жінки-Діви – її ніжна і самозабутньо відданість чоловікові, якого вона любить. Одне з самих похвальних якостей чоловіка-Скорпіона – його вірність і непорушна відданість коханої.

Яка ідилія, чи неправда? Пастораль в ніжно-рожевих і блакитних тонах … Стривайте! А це що? Пляма? Подряпина? Безумовно, це пляма. Щось не задумане художником. Або задумане?

Так, це так і задумано, щоб додати правди, краси і поезії недосконалості.

Досконалість навіває нудьгу і вбиває душу. Упокорюватися з недоліками і недосконалостями, терпляче ставитися до них – один з великих духовних уроків, але Діва рішуче не засвоїть його. Скорпіон ж збагнув його до народження. Можливо, він розтлумачить цю істину Діві. Його-то вона послухає, тому що поважає думку Скорпіона. Так, вона довіряє цьому чоловікові. Але чи заслуговує він довіри?

Схоже, що заслуговує. Скорпіон дуже чесний. Він не обманює Чужих очікувань і не бреше самому собі. Однак це зовсім не означає, що в його душі можна читати, як у відкритій книзі.

Одного разу зв’язавши себе любовної клятвою, Скорпіон буде вірний їй, якщо в його гороскопі немає серйозних планетарних протиріч у п’ятому та сьомому будинках, і навіть тоді він буде тяготитися роллю донжуана. Він може піддатися на спокусу, але здатний тверезо оцінити своє захоплення. І якщо воно швидкоплинно, Скорпіон відразу ж покінчить з ним і поверне серце тієї, кому воно належить по праву. Якщо ж нова любов пустила глибоке коріння, він не побоїться прямо сказати про це. Але навряд чи він стане зізнаватися в тому, що порахував помилкою, випадковою зустріччю. Скорпіон ревно береже свої таємниці, поки він не відчує, що вони нікому не зашкодять і не допоможуть. Не всі його секрети романтичного властивості. Скорпіон не поспішає повіряти всім і кожному свої думки і переживання. Але якщо вже він і відкриється перед ким, так це буде його подруга-Діва.

Одна з чудових рис, характеру Діви – самодостатність. Вона не уявляє, що світ (або чоловік) повинен їй щось. Одне з самих похвальних властивостей Скорпіона – впевненість у собі. Йому не потрібно, щоб світ або жінка судили про його достоїнства або значенні. Рано чи пізно їх оцінять.

Ці двоє не поспішають укласти один одного в обійми при першій же зустрічі. Обидва сором’язливі, іноді болісно. Людські почуття для них – заборонена тема. Її самодостатність і його впевненість у собі не виставлені напоказ. Це захований скарб, таємна зброя.

Спочатку він може бути підозрілим – це його звичайна манера. З часом він переконується, що вона така, якою здається, що вона поруч всякий раз, коли потрібна йому. Це заспокоює, присипляє таємні страхи.

Любов цього чоловіка щось особливе (адже і самого його не назвеш пересічним). Вона поєднує в собі містичне і чуттєве початку. Скорпіон вважає злиття чоловіка і жінки Таїнством, частиною незбагненного. Але при всьому його ідеалізмі він ніколи не схоче платонічними відносинами.

Цій парі доведеться вчитися любові, але, коли вони пізнають один одного, їх близькість буде природною. Хоча і тут є підводні камені. Обидва вони можуть стримувати фізичні прояви любові. Якась частина його свідомості противиться бажанням плоті, і частина її душі залишається незайманою і недоторканою. Неначе щось дрімає в них, очікуючи звільнення. Зерно любовної таємниці …

Вони будуть одностайними в тому, що стосується грошей і турботи про майбутнє. Обидва вкрай обережні і запасливі. Вона віддасть перевагу забезпечити завтрашній день, ніж задовольнити миттєву забаганку. Він десять разів подумає, перш ніж виписати чек.

Фінансове благополуччя для них не тільки запорука надійного майбутнього. Воно дозволяє на час відійти відділ, відправитися в подорож, а це необхідно обом.

Скорпіон повинен відновлювати фізичну енергію, яку він бурхливо витрачає, дати відпочинок своїм почуттям і розуму. Як правило, Скорпіон вибирає відпочинок біля моря, неквапливі дні і ночі ледачого блаженства.

Діва потребує зміні місця, щоб заспокоїти свій дух. Одноманітність і монотонність згубні для неї. Суміщені вібрації Меркурія і Вулкана породжують масу нервової енергії, болісне напруження, яке вимагає виходу. Після подорожі вона розквітає, неважливо, чи була то поїздка на курорт або насичена ділова відрядження, бродила вона по шумним паризькими вулицями або ніжилася на тихому відокремленому пляжі … Головне, що подорож відірвало її від рутини.

Хтось може сказати, що союз Діви та Скорпіона – це угода, яку холодна розважливість уклала з гордовитої мстивістю. Не вірте! Це ніжна самовідданість поєднується шлюбом з великодушною відданістю.

Хто може передбачити шлях орла в небі … або шлях чоловіка і жінки?

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Ольга. в 13.01.2013 | Відповісти

    Доброго дня! Я Овен і мій хлопець також Овен. Ми зустрічаємось вже досить довго, 3 роки. Якось я чула, що два овни бути разом довго не можуть, через їхні постійні сутички і сварки. Але сама можу довести власним прикладом, що це не так. Прочитавши цю статтю про сумісність двох овнів в якійсь мірі я попабичила наші з ним стосунки, і навіть зробила висновки щодо своєї поведінки, думаю що в мене буде виходити бути поступливішою, хоч я і не сильно вперта. Дякую за хороші поради! Надіюсь, що я стану щаслива з цією людиною! І шаш шлюб буде дуже надійним і міцним! І в нас все буде добре! Дякую за гарні поради.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 34 T. 0,480