Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Скорпіон і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо аспект Сонце-Місяць між ними сприятливий, вони можуть знайти щастя без особливих зусиль, як і будь-які інші чоловік і жінка, що відбуваються від Адама і Єви. Правда, цим двом треба бути більш пильними з підлим змієм-спокусником, ніж більшості закоханих. Без астрологічної підтримки (якщо світила і планети в їх гороскопах не утворюють сприятливих аспектів), ці знаки повітря і Води вважали б, що куди простіше і безпечніше залишитися друзями, уникаючи поривів пристрасті і ризикованих клятв у вічній любові. Це зовсім не означає, що їм відмовлено в сумісності, просто вони обидва повинні бути готові до постійних зусиль.

Почнемо з того, що «вічний» – слово, яке лякає жінку-Близнюків так само сильно, як слово «тимчасовий» лякає чоловіка-Скорпіона. Не сказати, що вона не здатна любити і бути відданою одному чоловікові (а багато дівчат-Близнюки саме на це і не здатні), але це має відбуватися непомітно, поступово, поки одного разу вона не виявить, що це так. Використання слова «вічний» на самому початку роману робить нецікавим його фінал і здатне звести все нанівець. І навпаки, не то щоб чоловік-Скорпіон не міг впоратися з поняттям «тимчасовий» так само, як будь-який інший чоловік, але використання цього слова само по собі породжує в ньому сумніви і підозри і позбавляє його почуття влади і панування в цій любовному зв’язку. Спочатку він буде зачарований: це чарівність у голосі, як бульбашки в шампанським, цей живий розум, цей її легкий підхід до будь-якої ситуації! Зрештою, він всього лише чоловік, незважаючи на образ Бетмена в масці і плащі, і так само не може встояти перед яблуком, протягненим Євою, як будь-який інший астрологічний знак. Але пройде якийсь час, і він почне помічати, що деякі її чудові історії з невеликими змінами йдуть по другому колу. (Близнюки завжди трохи додають тут, трохи зменшують там – для більшого ефекту. А може, не тільки вони?) Що вона здатна спізнитися на два або три побачення поспіль. У цей момент або на іншій подібній ступені прозріння чоловік-Скорпіон зітре зоряну пил зі своїх очей, довгим і уважним поглядом подивиться на жінку, яка ледве не вкрала у нього серце, і обачно вирішить ще трохи подумати, перш ніж дати обіцянку перед Богом любити, поважати і берегти її до кінця днів своїх. (В глибині душі Скорпіон дуже релігійний.) Якщо він дав слово, він не повинен порушувати його, тому він може припинити залицяння, поки не переконається в тому, що у неї немає більше сюрпризів, які вона могла б йому раптом піднести (на кшталт одного або двох шлюбів чи розлучень, про які вона забула йому розповісти). Помітить чи вона це? Її занадто займають думки про те, як довго вона зможе виносити його посягання на її особисте життя, ження носа в її секрети (нічого поганого або неодмінно шокуючого, просто є речі, які вона вважає за краще тримати при собі) і його ревнощі. Що ж, дівчина не може мило посміхнутися у відповідь на усмішку продавця у книжковому магазині або зупинитися на вулиці, щоб поговорити з доброзичливим незнайомцем про те, як краще доглядати за староанглійській вівчарками? А він? Як він вирячився на всіх жінок! А як вони на нього?

У скрутному становищі їй залишається звинувачувати лише себе. Їй, як Близнюку, слід було знати, що чоловік-Скорпіон, з його глибоким, сильним і магнетичним голосом і твердим і розумним поглядом, володіє чарівністю змія спокусника. Його значність – це зовнішній прояв сили і спокою, а під цим криється мовчазний заклик самця, якому можуть чинити опір небагато жінок.

Одна з тих перших речей, які вона в ньому відкриє, – це неймовірна сила волі. В це просто не віриться. Цей чоловік, якщо він поставить перед собою мету, може зробити все що завгодно. Якщо він вирішить голодувати місяць, він буде жити на одній воді весь цей час. Якщо він захоче стати президентом фірми, компанії або країни – він ним стане. Якщо він захоче примусити дівчину залишитися з ним назавжди, вона програє битву задовго до того, як він її почне.

Навіщо все це дівчині-Близнюкам, яка нічого не хоче від життя, крім змін, приємних хвилювань, веселощів і який-небудь гри для розуму? Але коли вона відчуває, що вібрації Плутона досягають її, ви думаєте, вона тікає, як втекла б від важко дихаючою горили в джунглях? Ви б подумали так. А я ні. Тому що я розумію той астрологічний виверт, який час від часу робить чоловіка-Скорпіона схожим на невинного оленя з оксамитовими очима. Він такий милий, ніжний і вразливий, так явно потребує ласки і щирій підтримці, що у дівчини має бути кам’яне серце, якщо вона здатна заподіяти йому біль, втікши від нього. В його манері є щось настільки м’яке, що вона забуває про твердий, як сталь, погляді, який з’являється у нього, коли він виявляє свою приховану владу і крижану рішучість. І в неї ще буде не один привід згадати про це …

Але, мабуть, вистачить про те, як і чому ці двоє закохуються. Важливіше зрозуміти, як їм вдається зберігати любов. Так як Скорпіон – Постійний знак, він володіє великим самовладанням. Йому це знадобиться, коли вона буде відчувати його терпіння своєю чарівністю хамелеона, нападами поганого настрою, неуважністю і подвійністю мети. Так як Близнюки – Рухливий знак, вона вміє пристосовуватися, і це допоможе їй справитися з вибивають з колії сценами. Їй знадобляться всі її здібності, щоб зберегти невимушеність і холоднокровність, коли він раптом затявся або розлютитися через дрібницю відразу після ангельського розуміння. (Завжди важко вирішити, ангел він чи диявол …)

Їй треба запам’ятати наступне: цей чоловік хоче знати, де вона і що робить велику частину часу (якщо не весь час). Він чекає від неї, що вона буде сидіти на одному місці (якщо не завжди, то часто). Він буде хмуритися через її ностальгічних сліз по старим приятелям. Через її недбалого ставлення до грошей. Через її химерних переходів від одного хобі іншому. Від співу до танців, потім до живопису, потім до навколосвітньої подорожі – всякий раз, коли в природі змінюються пори року, а також через її невгамовного, керованого Меркурієм характеру.

А що вона пропонує йому? Шматочки відданості, рідкісні, поцілунки, спалахи роздратування, майже неймовірну наївність і крижане презирство, строкату суміш захопленої любові, мінливих суджень і думок. І де їй взяти самовпевненість і самовладання, які дані їй від народження?

Вона, звичайно, буде дратувати його – більшість жінок-близнюків так жіночні, безтурботні, талановитий розумні! Але Близнюки – чоловічий знак, а Меркурій, правляча планета Близнюків, змінює стать так само непередбачено, як вітер змінює напрямок. Тому буде час, коли вона зачепить його чоловіче самолюбство, і буде час, коли вона йому в цьому підлестить. Їй завжди вистачить розуму зачарувати його. Неон може бути розчарований, виявивши, що її розум ковзає по поверхні більшості понять, замість того щоб прозондувати їхні глибину і дійти до суті – так, як у всьому, від релігії до перевтілення, від політики до полігамії, від гріха до сексу, робить це він.

Ось ми і дійшли до сексуальної сторони їхнього кохання. Хоча Скорпіон – сильний сексуальний знак, він здатний дотримуватися стриманість, цнотливість і самовладання (життя ченців і священиків). Але якщо він закохався в жінку-Близнюків, він, мабуть, не той Скорпіон, який обрав для себе жорстку дисципліну стриманості. Однак секс для нього не гра, не приємне проведення часу і не щось на зразок спорту. Секс – це сама таємниця життя. Жінці, яка розуміє найпотаємніші бажання її чоловіка-Скорпіона, не треба турбуватися про його вірності (якщо в його гороскопі немає несприятливих аспектів). Зазвичай чоловік-Скорпіон, який знає, що його по-справжньому люблять, не буде дивитися кудись убік.

Скорпіон проявляє велику цікавість до сексу в юності, але більшу частину своєї цікавості він, можливо, задовольняє до того часу, коли одружується. Його ставлення до фізичної стороні любові – глибоке і пристрасне, надзвичайно чуттєве, однак з деякою часткою строгості.

Однак проблема в тому, що для жінки-Близнюків секс – не таємниця самого життя. Для неї, важливий досвід, а не більш глибокі одкровення сексуального союзу. І вона зовсім не прагне проникнути в суть цього зі справжніми почуттям і силою. Це просто приємне проведення часу, ось і все. Проте ця сама її неупередженість може стати причиною того, що чоловік-Скорпіон захоче довести їй, що Любов і Бог взаємопов’язані і що все живе ніщо без гармонії Чоловіки і Жінки. Ви вже знаєте, як Скорпіон ненавидить програвати (відмовлятися програвати – це краще, ніж миритися з програшем). В інтимній сфері їх сексуального союзу він просто зобов’язаний перемагати. При гармонії відносин Сонця і. Місяця в їх гороскопах він буде намагатися знову і знову пояснити цю найбільшу з усіх загадок своїй подрузі-близнюкам. За відсутності такого аспекту між їх світилами або в разі, якщо їх планети в гороскопах знаходяться в несприятливому позиції, він може зробити немислиме (для Скорпіона) – змінити. І виправдати порушення своїх клятв тим, що він не може виносити половинчастості тієї любові, яку отримує. І це буде правдою …

Вони здатні подолати ці труднощі, і він може навчити її таємниць загальної любовної гармонії. Скорпіон – представник восьмого астрологічного будинку (а він пов’язаний з сексом), і жінка-Близнюки відчуває це. Насправді її неупередженість – це не більше ніж маска. А маску завжди можна зняти, якщо дуже хотіти цього.

Типовою жінці-Близнюкам важко осягнути непорочність чоловіки Плутона, але якщо у неї самої Місяць або Асцендент в Скорпіоні, ці двоє можуть бути надзвичайно щасливі, на подив їх рідних і близьких, які бачать тільки зовнішні відмінності між ними. Різні дрібні проблеми в їх відносинах можуть стати причиною того, що час від часу вони обидва будуть страждати. Вона відчує його підозрілість або буде налякана і спантеличена його незрозумілими крижаними уходами в себе.

Він може цуратися її, ховаючи свою душу, як ховаються від вітру, який з корінням вириває дерева. На щастя, вона досить розумна, щоб знайти спосіб відновити їх відносини, а у Скорпіона достатньо інтуїції, щоб зрозуміти, як закласти всі тріщини так, щоб їх відносини стали міцнішими, ніж раніше. Якщо кожен з них цього бажає.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,412