Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дурне питання. Звичайно, чує. Якщо жінка-Скорпіон і чоловік-Риби, про яких ми говоримо, коханці або дружини, а не просто друзі, то вона чула, як він кликав її, багато років тому. Де вони зустрінуться? Коли? Як? Всі ці питання турбували її, але вона твердо знала, що вони неодмінно зустрінуться.

Нептун теж шепнув на вухо юнакові-Рибам, що одного разу він зустріне ту, яка зрозуміє його і зуміє подивитися на світ його очима. І з тих пір він усюди шукав дівчину своєї мрії.

Можете собі уявити, як повинно було забитися його серце, коли він вперше побачив це дивніше створення, яке здавалося таким тихим і ніжним, але в чомусь таким сильним і, найголовніше, їдким глибоким. Вона уважно подивилася на нього, не спокусливо або кокетливо, як інші, а прямо і безстрашно, і він відчув, що занурився в прохолодні зелені глибини. Він теж подивився на неї, і тут щось сталося.

Звичайно, вони закохалися, як типова Риба і Скорпіон, як закохується більшість людей, стихія яких – Вода. Не зі спалахами вибухають зірок, як два знаки Вогню, не вита в хмарах, як знаки повітря, не вибухаючи громом, як знаки Землі, а занурюючись в таємницю, що цілком природно для Риб і Скорпіона.

Коли одного разу ці двоє закохаються, життя їх перетворюється. У ній з’являється більше глибини, більше сенсу, більше хвилювань і подиву. Але життя припасла їм також і серцевий біль, роздратування і розчарування.

В іншому випадку при всій їх сумісності – це важливо! – Їх очікує довгий навчання. Він повинен буде дізнатися (і це буде важко), що звичка прикрашати факти або ухилятися від прямих відповідей призводить до біди. По-перше, цій жінці немає сенсу брехати з ввічливості або для зручності. Вона може відчути навіть найменшу брехню. По-друге, ніщо не може привести її у велику лють (хоча вона намагається не показати цього), ніж свідомість того, що чоловік, якого вона любить, щось приховує від неї. Для неї це в порядку речей – утаівать частинку себе, але це один із семи смертних гріхів, якщо це робить він. А так як типовий чоловік-Риби воліє не поширюватися про свої справи і плани до тих пір, поки не буде готовий їх здійснити, ви розумієте, в чому проблема.

Його плани не таять в собі нічого поганого, в них немає загрози їх відносинам, але Риби своїми недомовками можуть пробудити в Скорпіоні такі підозри.

Жінка-Скорпіон знає, чого хоче, але ніколи не заявляє про це привселюдно. У неї є необхідний стимул для того, щоб досягти бажаного або допомогти йому це зробити. Вона може проявити дивовижне завзятість на шляху до визначеної Целян. Це не терпінням віра. У неї є якийсь внутрішній стрижень, який змушує її наполегливо домагатися свого. Перешкоди – ніщо для Скорпіонів.

Риб не дуже-то змусиш іти куди завгодно. Цей чоловік не цілком упевнений у тому, що в житті є щось, що заслуговує таких зусиль, які виснажують розумові, фізичні і психічні сили людини. А тому будуть випадки, коли він зволікатиме, щоб зробити їй приємне. Невелике підвищення адреналіну у нього в крові час від часу було б корисним для нього, а їй непогано було б навчитися розслаблятися. Її внутрішнє сум’яття, невидиме зовні, також може виснажити терпіння чоловіка, який її любить. Що краще: якщо вулкан викине, киплячу лаву, яку ви, принаймні, побачите і від якої зможете втекти, поки вона повільно тече, або якщо вулкан тільки прокидається і немає ніяких зовнішніх ознак того, що може статися виверження? Пробудження вулканів змушує Риб нервувати. Чоловік-Риби воліє мати вибір і уникати будь неприємної ситуації незалежно від того, може вона скластися або вже склалася.

Риби дуже терплячі. Але навіть Риби можуть врешті-решт втомитися плисти проти течії, і ця людина пірне в глибину і зникне без попередження. Його зникнення тільки зробить нещасними їх обох, тому краще спробувати знайти компроміс.

Більшість любовних зв’язків та шлюбів не може витримати шторму, але Скорпіон, як встановлено, зберігає відносини цілими і неушкодженими завдяки своїй неймовірній силі волі. Риби теж наполегливі, коли люблять, але вони м’якше і поступливішим, зате можуть придумати якийсь творчий спосіб утримати корабель на плаву. У чоловіка-Риб є своя думка, як йому і його подрузі досягти впевненості в майбутньому. Правда, вона може бути стурбована тим, що він занадто часто кидається від одного до іншого або що він недостатньо честолюбний. На жаль, хоча обидва мають нормальним, здоровим почуттям гумору, жоден з них не сміється занадто довго або голосно, коли жартують над ним (або над нею). Добре відомі скромність і смиренність Нептуна, здається, вичерпуються час від часу в цих випадках. Що ж стосується Скорпіона, ви колись чули, як ця жінка регоче над собою? Сумніваюся.

Іноді жінка-Скорпіон може плакати під час фізичної близькості з її чоловіком-Рибами. Це через те, що вона відчуває: вони ніколи не зможуть бути самими собою, за винятком хвилин їхньої інтимної близькості. Поза їх обіймів існують різні зовнішні впливи і зовнішні чинники, але коли вони відчувають єдність, це подібно відповіді на всі питання у світі (у їхньому світі, принаймні). Коли вони вдвох, вона знає, як сильно вона йому потрібна, і радіє тому, що дає йому спокій. Жінці і чоловіку корисно знати, що вони дарують один одному спокій і радість. Він думає, що ініціатива в їх фізичних відносинах належить йому, але частіше це не так, хоча, як правило, він не розуміє цього. А коли вона прикидається безпристрасною, він хоче її ще більше.

Цим коханцям важко бути до кінця чесними один з одним. Але це неважливо. Вони швидко розгадають обопільну гру, а потім прикинуться, що не розгадали. Недомовленість додає таємничості в їх заняття любов’ю. У сексі у Риб і Скорпіона часто бувають періоди мовчання, які дозволяють їм сказати один одному більше, ніж тисяча і одне слово. Вода безшумна і глибока, коли ніщо не порушує її спокою.

Коли чоловік-Риби і жінка-Скорпіон наносять один одному рани, неминучі в будь-яких відносинах між чоловіком і жінкою, в їх спогадах залишаться шрами, але їх буде неможливо помітити. Ці двоє вміють любити. Але вона, з її мудрістю Плутона, повинна ще навчитися прощати. Він робить це легко, майже недбало. Вона робить це, приносячи в жертву свою гордість. Але йому добре б перейняти у неї здатність благополучно витримувати шторми і знати (а не тільки сподіватися), що корабель благополучно пристане до берега.

Вона може навчити його впевненості в собі – якості, необхідному для нього, щоб керувати. Він може навчити її вірі і довірі, бо тільки якщо вона вірить у нього, він може перемогти.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,426