Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Про що говорять ці двоє при першій зустрічі? Який предмет виявиться однаково цікавим для них? Хай вибачать мене піднесені, романтичні натури, але, швидше за все, розмова піде про … ногах. Це їх спільна проблема.

Медична астрологія, якій довіряв мудрий Гіппократ, вчить, що у кожного Сонячного знака є своя область уразливості. Певна частина їх тіла найгірше чинить опір хвороби. У Риб це ноги. Риби – часті гості у ортопеда і у взуттєвому магазині. Ноги – предмет постійного неспокою і для Діви, керованої кульгавим божеством Вулканом.

Більшість жінок-Дів прямо-таки схиблені на практичного взуття. Вони можуть економити на одязі і задоволеннях, колись справа стосується здорової їжі, ліків, предметів гігієни та взуття, вони дивують оточуючих. Їх шафка у ванній забитий милом кольору слонової кістки, аптечки ломляться від флаконів, баночок і бинтів, в їх гардеробах нагромаджуються гори взуттєвих коробок. Це не екстравагантність. (Слово «екстравагантність» незастосовне до Дівам.) Взуття дбайливо лагодять і зберігають для дітей і онуків, чиї ноги щороку вимірюють в надії, що взуття доведеться впору.

Жінці-Діві підлестить той щирий інтерес, з яким чоловік-Риби слухає історії про її золушкіних черевичках. І йому буде приємна її непідробна зацікавленість. Риба так часто вислуховує чужі скарги, що рада нагоди вилити свої почуття – для різноманітності. Таке задоволення поділитися з розуміючою людиною своїми враженнями від прогулянок босоніж по морському піску, поплакатися на те, як мерзнуть ноги, як важко підібрати взуття (у Риб, ноги нестандартного розміру – або дуже великі, або дуже маленькі). У запалі розмови він присувається ближче. Співрозмовниця мило співчуває йому. Підбадьорений, він повідає їй по секрету, що студентом підробляв, позуючи художнику, якого вразили незвичайні подушечки великого пальця його ноги. Вона розсміється. Він прідвінется ще ближче, запевнення блиском ясних очей. «Найгірше ночами, – нарікає він, – ноги так мерзнуть, що доводиться вилазити з ліжка за грілкою». «Так, так, – підхоплює вона, – скільки ковдр не візьми, ніяк не зігрітися!» – «Напевно, це біда всіх самотніх людей …» – припускає він і багатозначно дивиться їй в очі.

Зазвичай Діва не може встояти перед вкрадливим чарівністю Риб. Правда, остаточної капітуляції передує довге знайомство. І все ж тяжіння протилежностей невідворотно, як зближення полюсів магніту. Обволікаюча, ніжна чуттєвість Риб підкорює Діву вірніше, ніж грубий натиск. Цнотлива чистота Діви полонить поетична уява Риб, їх хвилюють відгомони громових розкатів Вулкана. Обидва самовіддані по-природі, тому чуйно прислухаються до чужих бажань і не нав’язують своїх.

Ці двоє згодні у всьому, що стосується спільного володіння тілами і серцями, але не в тому, що стосується грошей. Йому подобається ділитися, їй ця ідея може припасти не до смаку. Скупі Риби і марнотратні Діви – нечисленні винятки. По більшій частині економна Діва засуджує непрактичність безсрібника-Риби. Що за легковажність роздавати всі свої гроші друзями родичам і сусідам! Риби дійсно рідко позичають гроші – вони просто віддають їх. Коли мова заходить про гроші, очі Діви стають сталевими, голос звучить вже не срібним дзвіночком, а похоронним дзвоном, що дзвонять по свободі Риб.

Прискіпливість Діви може серйозно затьмарити їх відносини. Нотації – напевно, єдине, чого не терпить чоловік-Риба. Він стає дратівливою і злою, всіляко відтягує повернення додому, заглядає по дорозі в бари. Він може пристраститися до спиртного чи наркотиків або буде перебувати у світі своїх фантазій.

Тому жінка-Діва повинна закликати на допомогу здоровий глузд і зрозуміти, що є речі, які страшніше втрати грошей. Вона полюбила незвичайного людини. Чи розумно переробляти його, вбиваючи те, що її зачарувало, – наївний ідеалізм, безкорисливість, здатність до співпереживання …

Чоловіку-Рибі слід стримати свою скритність і любов до таємниць, щоб його подруга не відчувала себе чужою. Ця жінка не балакуча, і їй можна довірити секрети, тим більше що левова частка його секретів абсолютно безневинного властивості. Діва любить визначеність у всьому, будь неясність її дратує. Не буде шкоди, якщо він галантно дозволить їй стояти біля штурвала корабля, поки вирує шторм. Пізніше вона буде щаслива приєднатися до нього в гонитві за таємницями Нептуна.

І Діва, і Риби – Рухливі знаки, і вони будуть разом насолоджуватися подорожами, розмовляти. Це вірний шанс вирішити всі проблеми, владнати всі розбіжності. І можливо, в річницю їх зустрічі вона, подарує йому пару сандалій для прогулянки по пляжу, а він піднесе їй пару магнітів в крихітній коробці, натякаючи на тяжіння їх разнозаряженние натур. Зрештою, живе тепло набагато краще грілки під ковдрою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173