Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Водолій помиляється, якщо вважає, що її ласка змусить чоловіка-Рака забути про будинок і про матір. Водолій розумно вважає, що те, що було вчора, вже неважливо сьогодні і що пора бути досить зрілим для того, щоб зрозуміти, що все важливе в майбутньому, а не емоційної прихильності до того, що пройшло і ніколи не повернеться. Вона навіть може зайти так далеко, що скаже йому: «дорослого!» Водолії не відрізняються тактовністю і в цьому дуже схожі на Стрільців. Її спроби довести до зрілості погляди Краба на життя тільки скривдять його. Він може огризатися, забиратися в затишне дупло дерева своїй пам’яті і ховатися там від схожого на грозу реалізму Урана. Так, це лякає. Це змушує його відчути себе дуже-дуже самотнім, якщо жінка, яку він любить, не бачить, як необхідні йому ці ностальгічні повернення до тих спокійним і безпечним днях дитинства, коли його так засмучували грубість світу або байдужість друзів і товаришів. Насправді він ніколи не хотів стати дорослим. Подібно Близнюкам, чоловік-Рак таємно бажає залишитися дитиною. Коли він був хлопчиком, було так багато чудес, яким він міг дивуватися … так багато речей, які змушували його плакати і сміятися! І він отримує задоволення, відправляючись знову в це фантастична подорож … «Яка вона нудна! – Говорить він собі. – У неї немає уяви. Вона думає і говорить, як чоловік. І діє, як чоловік ». Але йому не потрібна чоловікоподібна реалістка! Він мріє про милого, гарненькому, скоєному створенні, ніжному і ласкавому, як мама. Звичайно, він не правий: до цієї дівчини найменше підходить слово «нудна». Просто це улюблене слова Краба (після «жорстока»), і як ще йому назвати жінку, яка не хоче плакати і сміятися разом з ним, яка відмовляється підлаштовуватися під всі його настрою? Як я вже говорила в інших розділах, присвячених Водолію, люди, керовані Ураном, мають дивну звичку плакати, коли вони щасливі, і реготати, коли їх серце розбите. Раку знадобиться якийсь час, щоб усвідомити це, не кажучи вже про те, що йому важко зрозуміти, як встигати за зміною її настрою – від дівчиська-шибеника до принцеси, від розслабленою і млявою до живої і різкою. Так йому, справді! Він і сам легко піддається змінам настрою, але з цією жінкою він буде змушений проковтнути власну пілюлю. Її примхи і фантазії ще більш непередбачувані, ніж його власні. Вони один одного варті, будьте впевнені.

Жінка-Водолій у співчутті не потребує, але вона не безсердечна, і почуття у неї дійсно є, правда, іноді вона забуває приберегти їх для особистих відносин. Коли вона розуміє, що заподіює біль своєму коханому-Раку, вона робить все можливе, що-б загладити свою провину і показати, як насправді вона піклується про нього. Проблема полягає в тому, які способи вона вибирає, щоб продемонструвати відданість своєму другу (а друзі у неї все, включаючи коханця або чоловіка). Вона здатна придумати що-небудь таке, що бідного Рака доведеться приводити а почуття через нервового потрясіння. Але вона старається! Чи може він принаймні повірити, що вона намагається? Звичайно, він може, просто йому треба усвідомити, що у неї нестандартне мислення. Тому він, мабуть, довіряючи їй в чомусь іншому, не зважиться на загальний рахунок у банку.

Типовий спосіб Водолія звертатися з чековою книжкою – це без кінця жонглювати цифрами, і встежити за цим неможливо. Раку це лякає. Краби майже невротично метушливі, коли справа доходить до чогось, що має відношення до готівкових: видатках або доходам, надходженням або витратам. Але якщо він так метушливий у всьому, що стосується грошей, яке він має право називати метушливої ​​її? Добре, що у них обох є почуття гумору, яке завжди може врятувати становище, але відносини краще не з’ясовувати під час деяких фаз Місяця і зворотного руху Урана.

Раніше вона думала, що секс досить забавний. Після того як вона стала жінкою, вона вважала, що це весело. І вона все ще вважає, що це досить дивний спосіб, за допомогою якого чоловік і жінка виражають свою потребу один в одному. Одного разу вона здивується сама собі, розділивши загальну точку зору на земну любов між чоловіком і жінкою, і вона навчиться отримувати від цього повне задоволення, особливо з її ніжним крабів. Цей чоловік і ця жінка будуть відчувати тихий сумний заклик один одного, а вони обидва здатні прийти до свободи від забобонів і умовностей. Це мерехтливе ланка між ними часто спалахує діамантовим блиском екстазу і пристрасті, а їх близькістю може керувати їх уяву. Поступово він виявить, що вона не просто розуміє його глибокі і пристрасні бажання, але вона може бути одним з тих дуже небагатьох людей, які здатні побачити те, що знаходиться під панциром Краба, під його маскою благополуччя і серйозності – його мрійливу, тонку душу. Він сам здивується своєму відкриттю. Вона сповнена сюрпризів і здатна навіть в ньому відкрити несподіване, а адже він ненавидить одноманітність і монотонність так само сильно, як і вона. Його традиційність і вишукані, часто старомодні манери ні на секунду не обдурять її. Вони обидва природні, і в них живе підсвідоме відчуття природи – може бути, тому їх сексуальний союз буває таким же заспокійливим, як літній нічний вітерець.

У їхніх стосунках трапляються вибухи, і цього не поясниш без понять «кардинальний» і «постійний». Він буде наполягати на своїй «главності», яким би м’яким ні було його поведінку і якою б ласкою він це ні прикривав. Вона «постійна» і буде категорично відмовлятися від того, щоб нею керували. Поки їй дозволяють йти власною звивистій і петляє стежкою, вона весела і безтурботна. Але кожного разу, коли він спробує змінити її напрямок або вказати їй дорогу, вона стає впертою і робить вигляд, що до неї це не відноситься, або вибухає. Її раптові ураніческіе спалахи люті проходять швидко, якщо дати їй можливість на самоті зцілити скривджену душу і більше до неї не чіплятися. Але якщо він буде продовжувати приборкувати її свободу, він отримає у відповідь ще більшу нерозсудливість. Немає сенсу в спробах укласти її «повітряну» сутність в певну форму, і чим швидше він зрозуміє це, тим краще для обох. Їй же треба пам’ятати про те, що, як би не гарні були обіцянки нового, йому завжди треба озирнутися на те хороше, що було вчора, адже воно так знайомо і надійно! Їй не треба торкатися його секретів і таємниць, і її блискавки Урана повинні бути зовсім ручними, поки він мріє чи бачить свої сни.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Рак і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Маряна в 20.07.2015 | Відповісти

    Чиста правда!Йому подобається загадковість Водолія,він ніжний(приховує це від друзів),має свої пріоритети,любить делікатність.Щодо пристрасних бажань то вони майже повністю співпадають у двох знаків.Водолій все зробить аби доказати свою любов Раку якщо він в чомусь засмутиться.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,171