Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У жінках-Терезах стільки любові і чарівності, що іноді вам здається, що ви чуєте дзвін дзвіночків. (Поруч з дівчатами Близнюками і Дівами теж дзвенять дзвіночки, але вони не так помітні.) Те, що ви чуєте зараз, більше схоже на мелодійний передзвін пасхального неділі. Це – частина музики Венери, і ви легко можете собі уявити, який вплив вона справляє на чоловіка-Рака з його сентиментальним серцем і чутливим, тонко налаштованим свідомістю.

Вдобавок до цього казкового якістю зачарувала його дівчина-Терези взагалі схожа на ангела. Венера обдаровує своїх дітей запам’ятовується красою або, щонайменше, посмішкою, здатною порадувати саму втомлену душу. Іноді дівчині-Терезам випадає щастя отримати при народженні обидва цих дару, і тоді у чоловіка-Рака взагалі не залишається шансів на порятунок. Здивований красою, зачарований посмішкою, він чує передзвін дзвонів … від усього цього можна абсолютно втратити голову!

Він захоче справити на неї враження, так що перше, що він повинен зробити, – це розповісти якусь кумедну історію, адже Раки володіють чудовим почуттям гумору. Тоді вона буде сміятися … і не просто звичайним сміхом, а схожим на той, розсипаний на тисячу шматочків, з яких з’явилися феї, про який Пітер Пен розповідав Венді. Він виявить, що в неї є смак, щоб зрозуміти тонкість його гумору. Потім він дізнається, що вона не лише красива і дотепна. В ній стільки м’якості, крихкості і жіночності, і в ній є особлива таємниця – вічна таємниця жінки. Але вона ще й розумна і в цьому може скласти йому пару у всьому – від шахів до шарад. Вона здатна бути дивно урівноваженим і творчим мовчазним учасником всіх його починань, і, якщо треба, справжнім партнером. Вона безперечно сообразительнее, ніж всі ці недотепи, які не сміються його жартам і яким по десять разів треба повторювати найпростіші речі.

Зачарований не тільки він, але і вона. Ті чоловіки, яких їй доводилося зустрічати, дратували її. Вони такі бездушні, іноді грубі і завжди вимогливі, і вони ніколи не просили її ради, тому що вони вважали, що вона «всього лише жінка», а що жінки розуміють у справах? Це виводить із себе будь-яку дівчину знаку Терезів, для якої рівність статей – це майже релігія. Вона не збирається влаштовувати демонстрацію на захист жіночого руху (хоча цілком здатна), просто для Терезів рівність – це рівність, а чесність – це чесність.

І ось перед нею він, чарівний, з очима, в яких стільки гумору і розуму, задумливий і чутливий. При ньому вона відчуває себе жіночною, і в той же час він дає їй зрозуміти, що захоплений її інтелектом. Вона відчуває себе з ним спокійно і надійно, розуміючи, що він ніколи не допустить, щоб щось потворне, вульгарне чи сумне хоч якось зачепило її. У ньому є щось галантно-старомодне, але це дивним чином дає їй відчуття безпеки. Він розуміє її перепади від самотності до любові до всіх людей, від щастя до ненависті і співчуває їй, тому що він теж залежить від настрою. Але найголовніше, він такий спокійний і терплячий, а ці якості багато значать для Терезів, що прагнуть до миру і спокою.

Чому б їм не одружитися? Першою про це може подумати вона. Цікаво, що його утримує? Може, вона не подобається його матері або він не впевнений, що вона зможе замінити його мати в якості Жінки-Яка-Завжди-Обожнює-Його? Може, він вважає, що спочатку повинен досягти фінансового благополуччя? Так що його все-таки утримує? Відповідальність шлюбу. Справа не в тому, любить він її чи ні, звичайно, любить, але …

У відповідь на його крабів обережність і прагнення задкувати назад, вона може прикинутися байдужою, уникаючи зустрічей наодинці, або мучити його, роблячи вигляд, що їй цікавий хтось інший, сподіваючись, що ревнощі, страх її втратити або його пристрасть, що не знайшла відгуку , змусять його прийняти нарешті рішення. Вона сподівається переконати його в істинності спостереження Самуеля Джонсона, що «в шлюбі може бути багато слабких місць, але в безшлюбності немає задоволень». Якщо Сонце і Місяць в їх картах народження утворюють гармонійний аспект, це може спрацювати. В іншому випадку ці її виверти приведуть до того, що він стане злим і дратівливим або, скривджений, закриється від неї своїм непробивним панциром. Саме це неймовірно засмутить її, хоча вона постарається не показувати увазі. Ось тоді вона згадає про своє зачарування Венери і почне м’яко маніпулювати ним за допомогою оксамитового голосу і сонячних посмішок. Вона спробує завоювати його, поєднуючи логіку і чарівність. Але він зі своїм гострим сприйняттям відчує, що вона робить, і стане чинити опір ще сильніше. Його мама сказала йому одного разу, що краще бути обережним відразу, ніж шкодувати потім. Так що він завжди намагався бути розсудливим. А тепер ця гарна розумна жінка намагається змусити його стати безтурботним і вільним. Це бентежить його і змушує тільки сильніше чіплятися за старе.

Він буде потай мучитися через властивої їй марнотратства, а її буде дратувати його підозрілість щодо її невинною дружби з іншими. (Хоча іноді їй варто зізнатися собі в тому, що вона навмисне викликала в ньому підозри). Вони можуть посваритися, але навряд вона зрозуміє, що втрачає його, вона спробує побачити його знову … і знову. Коли вони сваряться, він трохи панікує, тому що його переслідують спогади тих днів, коли вони сміялися, любили один одного і так гостро раділи життю. Хіба буде йому так добре з кимось іншим? Навряд чи, але скажете він про це їй? Іноді він і сам розуміє, що головний ворог їхньої любові – його скритність, його небажання прямо і відкрито ділитися з нею своїми думками і почуттями. Якби він це робив, якби він міг … Але їй знову залишається лише здогадуватися про те, що він думає насправді. Чесність і відкритість, настільки природні для Терезів, так важко даються Ракам!

«Не будемо ні про що думати, будемо тільки відчувати», – кажуть вони, коли люблять один одного. Це може помирити їх на якийсь час. Коли чоловік-Рак занурюється в глибину своїх почуттів, він стає самим собою, звільняючись від страхів і тривог. І тоді їй здається, що її забирає протягом сильної і чистої річки, і вона – всього лише маленький легкий листок … Її уява і ніжність заспокоюють його, і він розслабляється, дозволяючи любові заповнити всі його істота, так що в ньому не залишається місця нічому, крім насолоди. Він ні за що не хотів би позбутися своїх відчуттів в ці моменти! Але пристрасть приходить і йде, а проблеми залишаються.

Оскільки це складний союз для відносин Терези і Рак, їм дуже заважають тупикове нерозуміння і розбіжність у поглядах. Але якщо він використовує свою крабів чіпкість, щоб утримати те, що їх об’єднує, а не навпаки, і якщо вона використовує чесність Терезів, щоб поставитись з розумінням до його обережності й зі співчуттям до його емоціям, а не до своїх власних, вони могли б спробувати почати все спочатку … Хіба йому не хочеться знову почути радісний великодній передзвін дзвонів? А хіба їй не хочеться, щоб коханий чоловік цінував в ній не тільки жіночність і красу, але і розум? І їй так не вистачає його любові і захоплення … Це дуже важко, але якщо очи потрібні один одному і у них достатньо терпіння, вони можуть навчитися навіть компромісу. Вона знає це краще, ніж він, адже на кармічні колі життя Терези вже пройшли колись шлях Рака. Якщо їх пісня закінчиться, все одно з ними залишиться те, що у них було.

Місяць обдарувала Рака прокляттям і благодаттю одночасно – живою пам’яттю, іноді майже фотографічною в своїй ясності. Місячна пам’ять буде повертати до нього їх кращі дні. І він пошкодує про те, що не зміг сказати чогось найголовнішого … Він буде думати про це знову і знову і сподіватися, що вона почує, де б вона не була …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172