Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У глибині душі Раку хочеться, щоб його жінка няньчила його. Жінка-Телець любити балувати свого чоловіка. Зведіть ці два астрологічних факту воєдино. Ви чекаєте кохання з першого погляду? Це не зовсім так …

Краб рідко кидається в щось з головою – навіть в любов. Це не тільки проти його природи. Він простить не вміє рухатися вперед по прямій. Спочатку він відхиляється вправо, а потім вліво. Потім він може задкувати назад до тих пір, поки предмет, до якого він прямує, не зникає з виду. Тоді він робить випад вперед, захоплює, предмет і не відпускає його до тих пір, поки не позбудеться клешні, але якщо це і відбувається, у нього просто виростає нова, через що Раків часто називають чіпкими. І це ще дуже м’яко сказано!

Дівчина-Телець теж не з тих, хто кидається у вир пристрасті зі словами про вічну любов. Вона хоче, що-б за нею доглядали, і доглядали по-справжньому. Їй потрібна тверда впевненість у тому, що це серйозно. Так що «любов з першого погляду» – це не зовсім те, що трапляється, коли знак Землі начебто Тельця зустрічає знак Води, подібний Раку. Необхідно час, часто місяці або роки, рідше дні або тижні … Але коли це відбувається, жінка-Телець точно знає, як зробити свого чоловіка щасливим. А чоловік-Рак, що зважився одного разу зробити кидок попереду – це чоловік, поруч з яким іншим робити нічого.

Відносини між Раком і Тельцем можуть здатися майже ідеальними, але це не означає, що в них зовсім не буде тріщин. Існує, наприклад, «материнський комплекс» Рака.

Він може бути одним з тих щасливчиків, яким вдається перейти з юності в доросле життя, вважаючи свою матір ідеалом, але розуміючи, що вона просто дивовижна особистість в його житті. Якщо так, дівчина-Телець буде щаслива, тому що його надмірне захоплення і повагу по відношенню до матері дасть йому особливе відчуття відданості усім жінкам, яких він любить.

Але він міг би бути одним з тих Крабів, які так і не змогли вирішити ту проблему, яка повинна була бути вирішена колись в дитинстві. Якщо ви пам’ятаєте, знак Рака символізує Материнство. Є особливий тип чоловіка-Рака: він носить в собі підсвідому образу на те, що його колись відняли від грудей. Тому він вирішує свою таємну дилему або відмовившись від матері, або зберігши повну залежність від неї. І жінка, на якій він одружується, без сумніву, відчує якісь наслідки цього. Припустимо, він вибрав не відмова, а залежність, тоді він буде просто випробовувати терпіння бідної жінки. На щастя для дівчини-Тельця, терпіння – це те, в чому вона сильна, і їй під силу поставити Краба на місце, недвозначно натякнувши, що у всьому має бути відчуття міри.

Важко бути гідною ідеалу досконалої жіночності. І все-таки не всі Краби так міцно прив’язані до материнського фартух. До того ж дівчина-Телець може сама приготувати курку і вміє шити, вона бережливо, від неї смачно пахне (Тьолачкі обожнюють запашне мило та інші жіночі дрібниці), і вона надзвичайно чуттєва. Тому, безсумнівно, в ній є дещо таке, що її не може замінити навіть його мама …

Фізичні відносини між ними будуть ідеальними – настільки, наскільки вони захочуть зробити їх такими. Вона – сексуальна натура, глибоко любляча, ніжна і … нескладна. Він теж глибоко люблячий, ніжний, хоча, можливо, не такий простий.

Для жінки-Тельця важлива земна реальність пристрасті, в той час як для чоловіка-Рака важней емоційна розрядка, але ці невеликі відмінності в їх потребах не обов’язково призводять до конфлікту. Навпаки, вони можуть дати фізичним відносинам відчуття рідкісної повноти! Є якась теплота і надійність у вираженні фізичної любові у Тельця, і це наче відгук, на тиху молитву Рака про те, щоб його оточили хмарою ніжності, осушили все його сльози і знищили всі його страхи. Коли жінка-Телець зайнята любов’ю, вона так виражає свою відданість. Немає ніякої гри, ніяких фантазій або фальшивої скромності, тільки почуття дарування себе! Незважаючи на його більш творчий підхід до земної любові, це саме та надійність, про яку чоловік-Рак завжди потай мріяв.

Два люблячих людини не можуть час від часу не заподіювати один одному біль, але Бик і Краб здатні таїти в собі образу довше, ніж інші знаки. Їм необхідно зрозуміти, що це марна трата сил і часу. Замість того щоб говорити про це знову і знову, подібно Близнюкам або Терезам, згорати від гніву, начебто Овнів, Львів і Стрільців, або неупереджено підніматися над цим, як Водолій і Риби, ці чоловік і жінка можуть дозволити образі пустити глибоке коріння і вирости в байдужість. І це вже буде по-справжньому небезпечним. Коли жінка-Телець засмучена, вона зазвичай надуває губи, а потім перетворюється на загрозливу скелю впертості. Коли ображений Рак, він забирається в свій панцир, щоб поплакати на самоті. Він боїться зробити будь-який рух, навіть рух вперед – до, вибачення та прощення, щоб це не зашкодило йому ще більшу біль. Уперта жінка-Телець, яка відмовляється сказати «пробач», коли вона дійсно винна, витрачає свій дорогоцінний час на очікування боязкого пропозиції світу від свого партнера. Засмучений Краб обережно висовується з панцира і так жадає позбутися болю, що готовий прийняти навіть те, що його розлюбили, правда, тільки на час … Навряд чи така атмосфера сприяє примиренню!

А якщо подивитися на це інакше? Дутися в тиші – це непрактично (а вони обидва терпіти не можуть непрактичність!). Це може призвести тільки в темний тунель ще більшої самотності (вони обидва терпіти не можуть темних тунелів!). Що їй слід зробити – так це згадати про терпіння. Якщо вона почекає наступної фази Місяця (його планети), то все, що їй знадобиться, – це посміхнутися і прошепотіти: «Я люблю тебе», і він сам кинеться зі свого панцира прямо до неї в обійми.

Що слід зробити йому – так це дочекатися таких місячних вібрацій, які допоможуть йому зрозуміти, що його жінка більш чутлива до фізичної любові, ніж до красномовства. Замість того щоб писати їй записки і ховати їх у коробку з пральним порошком, сподіваючись, що вона виявить їх, коли буде прати, йому треба просто міцно стиснути її в обіймах … І тоді вона притулиться прямо до його серця, якому вона належить.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,174