Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Хоча в астрології Стрілець символічно управляє релігією (поряд з Рибами і Скорпіоном, адже релігія містить не один рівень знання) і хоча кожна людина знаку Стрільця так чи інакше замислюється над цим, дівчина-лучниці, що покохала Краба, може забути найважливіший духовний рада: « Вважай себе щасливим, і ти їм будеш ».

Звичайно, можна припустити, що її юпітеріанських віра і ідеалізм злегка потьмяніли через тих чоловіків, які обійшлися з її любов’ю необережно, а з нею самою безтурботно або навіть жорстоко. Але вона все ще пам’ятає того особливого хлопчика з ніжними очима, який завжди давав їй олівець і який побився через неї з хуліганами. Це було у шостому класі. Але з тих пір вона не зустріла нікого, хто наблизився б до її таємного образу принца або лицаря. Хто звертався б з нею благородно, як зі своєю «дамою серця», хто сказав би їй, що вона – єдина, що він любить її віддано і вірно і що його любов вічна. Вона вже хотіла відмовитися від цієї мрії та залишитися старою дівою або знайти багатого араба, якому, можливо, було б далеченько до ідеалу, але він відвіз би її на своєму власному літаку в країну нафтових фонтанів, де вони годували б на заході верблюдів. І тут виникло це божевільне диво. Він був без шолома і обладунків і не сидів на білому коні, не було на ньому і тюрбана, а також довгого халата, тому що, будучи консервативним краби, він ніколи не з’явився б на людях в такому непристойному вигляді. З вигляду він не був втіленням її ідеалу, але у нього були ніжні очі того особливого хлопчика з шостого класу, і вона чітко зрозуміла, що він захистив би її від хуліганів і на шкільному подвір’ї, і де завгодно. А що стосується зовнішності, то хіба справа в таких дрібницях, як вії чи колір волосся, коли мова йде про ідеал? Небеса знають, що за його боязкою посмішкою і спокійним поведінкою ховаються самі неможливі мрії. І ось вона забула про обережність і тут же втратила голову – Стрільці завжди так закохуються … Перше, що вона зрозуміла після того, як здивувалася сама собі, це те, що вона не помилилася. Цей чоловік володіє достатніми коштами, щоб підтримати не тільки її, але і всі Британську Співдружність. Незабаром вона виявила, що була б ще щасливішим, якби він забув про свою обережності. Але не зовсім – їй навіть подобається, що він, з його обережністю, утримує її, коли вона стає іноді занадто безтурботної. Здорово, коли тебе рятує від тебе ж самої хтось, хто дійсно піклується про тебе! Але занадто багато обережності може змусити її не відчувати себе вільною, і вона почне турбуватися. Можете собі уявити, як це виглядає, коли кінська частина Кентавра починає нервувати, бо її позбавили волі.

Оскільки на їх відносини впливає поєднання Сонячних знаків Рака і Стрільця, чоловік-Рак потрапить під її невимовне зачарування, в якому є все – і натяк на таємницю, і тяжіння сексуальності. Вона цікава, але його манера тримати її в невіданні щодо своїх почуттів і мінливих настроїв більше збуджує, ніж дратує її. Чарівність «місячного» чоловіки робить її незвично слухняною. Але іноді, коли він, наприклад, порівнює її зі своєю матір’ю, або розпікає за марнотратство, чи звинувачує в тому, що вона багато говорить і взагалі ніколи не слухає, вона втрачає терпіння. Оскільки Юпітер збільшує все що завгодно, дівчина-Стрілець, хоч вона і володіє чималим терпінням, врешті-решт виходить з себе і що-небудь говорить. Як правило, Стрілець за словом в кишеню не лізе, так що це буде що-небудь різке н дуже точне, здатне як слід зачепити цього надчуттєвим чоловіка. Він огризнеться, вона у відповідь випустить ще одну стрілу нетактовною правди, і тоді він піде в себе. У нього почнеться один з тривалих періодів мовчання, і навіть її слова будуть пролітати повз цілі.

Знаєте, що тоді їй потрібно зробити? Піти в ліс (природа завжди прояснює щось в головах Стрільців) і подумки повернути своє астральне «я» до того часу, коли він ще не з’явився, а її душа була сповнена самотності і такого неясного бажання … Але здається, все змінилося в ту самий момент, коли він перший раз посміхнувся їй очима її героя з шостого класу, воскрешаючи спогади про той час, коли життя була простою і приємною. Так, у нього є свої недоліки, але в ньому стільки чуйності й ніжності, і він частіше веселий, ніж брюзглів. Він, безсумнівно, вірний і чесний. Він ніколи не ображав її свідомо і завжди намагався бути вірним своєму слову. І він навіть стає щедрішим, бо хоче, щоб їй було приємно. Він не сказав їй ні слова, коли минулого тижня вона купила чистокровну породисту коллі за 900 доларів, а адже це означає, що він не отримає фотоапарата, про який мріє вже більше року. А найголовніше – він не лицемір, адже лицемірів вона просто не виносить.

Коли вона підрахує всі його достоїнства, вона побіжить додому і попросить вибачення. Що вона може зробити для нього? Може бути, він хоче маринованих грибів – саме таких, як готувала їх його мама? І він вилізе з панцира своїх образ і знову посміхнеться їй своєю прекрасною посмішкою.

Звичайно, в ній більше вогню і пристрасті, але це лише дражнить його, адже головний таки він. Він – Кардинальний знак, а вона – Рухливий, значить, вести за собою буде він. А ще є вічна таємниця його Стихії, в глибинах якої вона все більше дізнається про те, як мало вона знає сама себе. Це незбагненно, нескінченно, прекрасно, і вона розуміє, що тут не можна поспішати. Він веде її туди, де чуттєвість виглядає обіцянкою дива, де трепетне чарівництво триває набагато довше, ніж полум’яний порив негайного злиття, який вмирає миттєво, не залишивши після себе ніжності спогадів. Вогонь тривожить, натякаючи на спалах. Вода гладить і заспокоює. Те й інше разом перетворює близькість між Раком і Стрільцем в сильне і глибоке переживання.

Але фізична любов – тільки один рівень людських відносин, так що Краб і його дівчина-Стрілок повинні навчитися обережно з’єднувати свої стихії Вогню і Води і в інших галузях життя. І з часом він стане високо цінувати її сміливість і навіть її безоглядну чесність. Він може вірити, що вона має на увазі тільки те, що говорить, і з нею не треба боятися підступу. З часом вона зрозуміє, що вдячна йому за його обережну руку, вчасно утримуючу її і рятує від помилок. Вони, такі різні, навчаться довіряти один одному, а це і є найголовніше. Все інше не важливо.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Рак і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. людмила в 17.11.2018 | Відповісти

    многое правда

  3. Наталія в 18.05.2020 | Відповісти

    Жінка стрілець сказала чоловіку раку що їй з ним скучно та не хоче навіть зустічатися. Що робити раку?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,171