Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це краще, ніж союз жінки-Рака і чоловіки-Скорпіона. Її планета Плутон володіє більшою силою і владою, ніж його Луна, і ми маємо справу з різними проявами її Постійного і його Кардинальної знаків. Призначення Кардинальної знака «вести», а сенс Постійного – «не слідувати». Тепер ви розумієте, у чому одна з найбільших проблем цієї пари.

Їм обом властиві шляхетність, вірність, сила емоцій і багата уява. Разом вони можуть створити багато чудового – могутню любов, чудових дітей або велику кар’єру. Коли Рак і Скорпіон поєднують свої аури, вони можуть стати відроджує силою. Вони, як і Тельці і Козеріги, володіють прагненням до довговічності. Насправді в людей всіх Сонячних знаків є прихована можливість до тривалості життя в одній і тій же земній оболонці близько п’ятисот років без процесу старіння, але саме цим знакам належить небудь довести це. Козеріги, наприклад, демонструють «перестановку» віку, і чим вони старше за земним часом, тим іноді виглядають молодшими. Тельці показують, як спокій і терпіння допомагають краще зберегти тіло, вони не втрачають сили, коли багато хто вже здалися. У Раків можна повчитися життєвій чіпкості, а Скорпіон знає, хоча поки на підсвідомому рівні, магічну таємницю відновлення клітин, яке робить можливим навіть безсмертя.

Оскільки у чоловіка-Рака і дівчата-Скорпіона є шанси прожити на цій планеті чимале число років, їм пощастило, що їх парі обіцяна щаслива доля. Вони напевно не набриднуть один одному в перші кілька століть.

Поряд із загальними достоїнствами і недоліками у них є кілька і не загальних якостей, так що час від часу тут можуть виникати проблеми. Він не володіє силою її плутонівські емоцій, її майже що примусовою потребою дати здачі, якщо вона розгнівана, і це може бути небезпечним для їхнього щастя: дуже часті уколи її скорпіонячої хвоста змусять чоловіка-Краба закриватися панциром суворості. Крім того, вона не завжди здатна зрозуміти його необгрунтовану обережність і виявляється часом боязкість, його небажання дозволити долю керувати собою. Жінка-Скорпіон не розуміє, що значить відсутність сміливості, обумовлене виною, так само як не розуміє, чому він зволікає перед перешкодою, коли треба діяти прямо. Їй треба пам’ятати, що всі Краби відступають на пару кроків убік або назад перед тим, як нанести удар: їм потрібен час, щоб прискіпливо все розглянути і оцінити свої можливості. Хіба не тому він виявляється часом кращим стратегом, ніж вона припускала? Незважаючи на її зовнішню жіночність і стриманість, сама вона не боїться нічого ні на землі, ні на небі, якщо тільки її Сонце не виявилося при її народженні в скрутному становищі. Так що його невпевненість може спантеличувати і дратувати її. Так само, як її готовність кидатися в небезпечні вири почуттів і невідомі ситуації, які можуть виявитися небезпечними, здатна лякати і дратувати його. Але, як правило, їх конфлікти змиває своєю хвилею раптовий освіжаючий сміх чоловіка-Рака, поклав кінець його чергового періоду похмурості або обережності. Їй необхідний його сміх, бо Скорпіони занадто захоплені таїнством життя, щоб сміятися. Гумор лікує, це місток, який перекидається через будь нерозуміння. Але гумор має дві сторони. Кращий спосіб знищити ворога – це тонка насмішка. Краб повинен уважно стежити за тим, щоб у своєму відчутті «божественної комедії» життя він випадково не став дратувати свою подругу-Скорпіона. Її почуття власної гідності і серйозний в своїй основі характер не дозволять їй сміятися над жартами, відносяться до неї самої. Вона може образитися, а ви знаєте, що роблять скривджені Скорпіони, – зводять рахунки. Тоді одному-Раку краще залізти в свій панцир з головою і чекати, поки не вщухне буря чи не закінчиться виверження вулкана – тут годиться будь-який образ.

З його власним темпераментом теж не можна не рахуватися. Якщо виявилися зачепленими його ніжні почуття, він може надутися і дратівливо огризатися днями, тижнями або місяцями (у виняткових випадках – роками). Навіть величезна сила її планети Плутона не може витягнути Краба з його панцира, коли він вперто сидить там, «колисаючи!» Свої емоційні порізи і садна.

Ну а тепер ми підійшли до їх головної проблеми. Незважаючи на те, що поєднання чоловік Рак і жінка Скорпіон, як правило, гармонійну сумісність, є один величезний камінь спотикання, який слід або акуратно обійти, або підірвати на самому початку. Це секрети. Вони обидва знаходять збочене задоволення від власних таємниць, але для кожного з них нестерпно, якщо щось тримають у секреті саме від нього. Уявляєте картинку? Тут є над чим подумати.

Звичайно, вони швидше поділяться своїми секретами один з одним, ніж з кимось іншим. Але кожен буде вперто триматися за власну таємницю, поки інший згоряє від бажання дізнатися її. У Рака може з’явитися безсоння від однієї думки про те, що у його подруги є від нього секрети, навіть якщо це якісь дрібниці і взагалі не його справа. Жінка-Скорпіон за тих же обставин просто марніє від цікавості. Обидва будуть старанно приховувати це: він – позіхаючи або огризаючись, вона – прикриваючись холодної позою і зовнішнім байдужістю. У неї більше здібностей витягати з нього таємниці, тому що вона володіє тонкою технікою допиту. Вона діє поволі, поки жертва не виявить, що сама себе виказала (жертва – це саме відповідне слово). Звичайно, Краба, який пишається своєю здатністю все зберігати при собі, це дратує.

Що я тут пораджу як астролог? На жаль, нічого. Я б могла запропонувати їм якомога більше ділитися один з одним, але ж вони не стануть … Так що їм залишається тільки битися, а потім йти в ліжко і миритися.

Це не, жарт, тому що в сексі ця пара наділена даром досягати особливих висот. Дітей таких пар недарма називають «дітьми любові». Коли жінка і чоловік з’єднуються в любові, в астрал надсилається світло аури, до якого приверне душі, які шукають канал для народження. Світло аури любові втягує у свій магнетичний потік більш благородні і високі душі, тоді як злягання з однією похоті залучає менш розвинені або ще не такі чутливі душі. Оскільки і ті, й інші повинні знайти собі місце на кармічні колі народжень, навіть у такому єднанні є призначення вищого порядку, хоча постаратися додати до бажання плоті ніжність справжньої любові ці двоє просто зобов’язані.

Раку і Скорпіону не треба нагадувати про такий космічної відповідальності. Їх любов усвідомлена і натхненна в один і той же час. Вони інстинктивно з’єднують розумовий і емоційний з фізичним, а це і є таємний ключ до екстазу, якого ніколи не переживають ті, хто відокремлює сексуальне бажання від усіх інших і шукає тільки чуттєвих відчуттів. Ніжність і розумовий потяг, які Рак і Скорпіон вносять в секс, дають таку якість любові, про який здогадуються небагато з пар в конкретному втіленні.

Жінка-Скорпіон відноситься до своїх зобов’язань в любові дуже серйозно, з майже релігійним запалом. Але якщо вона виявить, що їй не відповідають тим же, вона в кінці кінців покінчить з цим без жалю. Нехай це буде попередженням тому, хто її цінує. Чоловік-Рак неврівноважений, часто, метушливий і вимогливий. Щоб бути самим собою, тобто милим і делікатним, йому треба, щоб хтось ненав’язливо допоміг йому розібратися з його страхами – свідомими і підсвідомими. Інакше він буде робитися все похмуріше і раздражительнее, всі скривджені і нарешті пригнічено поповзе (кінцеве боком, як годиться крабам) додому, до мами – єдиній жінці, яка завжди його розуміла.

Мрії Рака, так само як і особливий світ Скорпіона, вимагають дбайливого захисту від суворої реальності. Ці двоє повинні берегти один одного, адже справжня любов у наші дні так рідко зустрічається … Ніхто інший не буде так шанобливий з дівчиною-Скорпіоном, як її чоловік-Рак, і ніхто інший не стане так дбайливо ставитися до його мріям, як його подруга- Скорпіон. (Крім його матері, звичайно.) Вона схвалює їх союз. Повірте мені, це так … Де б вона не була – на іншому континенті, на іншій вулиці або на Небесах, – вона шле свою таємну симпатію подрузі свого сина. Шляхетний Рак буде прощати оманливо спокійною жінці-Скорпіону спалахи гніву, образливі слова і мстиві вчинки, тому що він ніколи не забував того, що зрозумів ще в дитинстві. Він знає, що протилежність любові – не ненависть, протилежність любові – байдужість. Від своєї жінки, керованої Плутоном, він може чекати все що завгодно, тільки не байдужість. По правді кажучи, вона здатна ігнорувати тих, кого зневажає, ніби їх не існує, – і для неї це дійсно так. Але коли мова йде про чоловіка, якого вона любила, навіть якщо це було давно, він для неї існує.

Не звертайте уваги на маску непроникності, під якою вона ховає свою біль або борошно рішучості. Вона може вмирати від любові і палатиме ненавистю, але серед всіх цих чувствие буде байдужості – цього чоловікові Місяця можна не боятися.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Рак і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Наталя в 23.06.2014 | Відповісти

    дівчину скорпіона описано як з мене. Навірила астрологам але в цьому щось тай є.

  3. Віталіна в 24.01.2018 | Відповісти

    Я шокована цими словами ,все так як є насправді ,дякую вам )))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,173