Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо юнак Рак і дівчина Раки вирішуються пробути без своїх захисних раковин так довго, що встигають закохатися, то, як правило, вони хочуть надійності, а значить, шлюбу. Деякі можуть зробити спробу витерпіти вільні стосунки, але лише на короткий час. Украй сумнівно, що якийсь Рак міг би довгий час відчувати себе комфортно, якщо на душі в нього важка ноша незаконного союзу (що подумає мама?). Тільки ті рідкісні «діти Місяця», яких з якихось причин лякають сімейні узи, цілком щасливі й без одруження, але навіть вони будуть відводити очі, проходячи повз сусідів. Так, є повії-Раки, але, по правді кажучи, це найнещасніші та емоційно незадоволені жінки на землі, виключаючи, звичайно, той час, коли вони підраховують свій заробіток.

Гроза сексуальної революцій Ери Водолія вибухнула прямо над головами типових Раків. Але традиції і святість домашнього життя занадто глибоко вкарбувалися в їхні місячне підсвідомість, щоб Раки з легким серцем могли відмовитися від них. Не звертайте уваги на те, що ви можете почути від якої-небудь легковажною «місячної пташки», яка старається здаватися причетною «до цього». Слухайте зірки. Вони старше і мудріше. Спостерігайте, чекайте – і ви все побачите.

Коли вібрації відносин між однаковими знаками Зодіаку, Рак чоловік і Рак жінка, відгукнуться в юнакові і дівчині раках, вони, безсумнівно, знайдуть багато спільних захоплень. Це так чудово – вивчати сімейні альбоми, посміхатися над дитячими малюнками один одного, збирати мазкий старовинні монети, плакати на зручному плечі один одного, прикрашати будинок, доглядати засадам, подорожувати, розповідати один одному мрії та сни, читати чи писати вірші, співати або слухати музику, бігати по пляжу, збираючи шматочки дерева, плавати з аквалангом, загадувати бажання на нову місяць і сходити з розуму під час повного місяця. Вона буде готувати для нього, а він – заробляти для неї гроші. Але оскільки знак Рака – жіночий знак, а божий дар Місяця дається і жінкам і чоловікам, він може готувати для неї, а вона – заробляти гроші. Всі Раки-чоловіки люблять добре поїсти, а більшість з них ще й добре готує. Всі жінки-Раки люблять додаткові доходи, а більшість з них вміє добре заробляти. Але можна і навпаки.

Першими в списку їх можливих проблем будуть образи, і витрати на хусточки, можуть позначитися на сімейному бюджеті. Обидва вони часто пхикають, плачуть і навіть ридають через істинного чи уявного неуваги чоловіка, через втрачений дитинства, а іноді без усякої причини, якщо тільки їх хвилювання не посилюються і не згасають разом з місяцем. Наступною за значимістю проблемою буде їжа. У тих рідкісних Раков, які байдужі до їжі і до того, де, коли і як вони їдять, Асцендент в Близнюках, Водолії, Рибах і Терезах або дата народження виявилася неточною. Типового Рака зазвичай шокує думка тому, що хтось голодує, але думка про те, що голод загрожує їм самим, просто жахлива!

Слідом за проблемою емоційних спалахів і суєтою навколо їжі слід проблема дітей. Якщо розташування планет одного з них говорить про недолік бажання мати потомство, інший буде відчувати себе обділеним. Якщо ж обидва хочуть дітей, підстави для розбіжності з’являться пізніше, коли пташенята будуть готові випурхнути з гнізда. Деякі матері-Раки не вірять, що їхній син достатньо виріс, щоб призначати побачення дівчині або жити окремо у своїй власній квартирі, поки їй не виповниться років тридцять-тридцять п’ять.

Деякі батьки-Раки (і матері теж) не вірять, що дочки слід виходити заміж перш, ніж у неї з’явиться шанувальник, який був би багатий, здоровий і розумний, мав би бездоганну репутацію, плекав би її як рідкісне скарб і заробляв би не менше 100 тисяч доларів на рік. (Батьки, і Сонце і Місяць яких знаходяться в знаку Рака, взагалі можуть вважати, що єдиний, хто гідний їхньої дочки, це президент Сполучених Штатів).

Наступним за списком є ​​грошові питання. Фактично гроші займають не останнє місце в системі цінностей Рака, але іноді закоханість заважає їм торкатися цієї теми, здатної порушити гармонію любові. Це дійсно так. І тим не менше їм варто обговорити фінансове питання на самому початку. Ось що б я їм порадила: окремі чекові книжки, окремі ощадні рахунки, окремі акції, колекції марок та можливість самостійно витрачати гроші. Рак сверхчувствітелен, і це стосується грошей навіть більше, ніж усього іншого. Але навряд чи один зуміє зберегти свої фінансові справи в таємниці від іншого, адже обидва вони фахівці як по зберіганню своїх секретів, так і по вивідування їх один у одного.

Остання (за списком, а не по значимості) проблема – це секс. Будемо сподіватися, що вони спробують зрозуміти особливості свого загального астрологічного символу – Рака. Ви спостерігали за, раками в природі? У них, як я вже говорила, своєрідна звичка рухатися до наміченої мети. Спочатку вони задкують назад, немов мету їх не цікавить, і лише потім різко кидаються вперед. Якщо Раки будуть пам’ятати про цю міцно вкоріненою звичкою, яка перейшла до них від їх природних побратимів, вона не буде плакати, вважаючи, що нею знехтували, коли одного вечора він заявить, що буде спати на кушетці, щоб спостерігати за місяцем з вікна. Замість цього вона може посміхнутися, знаючи, що дуже скоро він повернеться в спальню – їй варто тільки підійти до кушетки в його улюбленої нічній сорочці, щоб побажати йому спокійної ночі.

А він не відчує нападу чоловічого страху, коли вона повернеться до нього спиною в ніч річниці їхнього весілля, бурмочучи: «На добраніч, милий, не забудь поставити будильник». І це після того, як її очі весь день обіцяли йому повторити сьогодні ту хвилюючу ніч … Замість цього він може посміхнутися і почекати, поки вона проявить свої справжні бажання. Вони обидва приховують за грою в «а нумо вгадай» свої справжні бажання, тому що бояться відмови або нерозуміння, до того ж їм страшно виявити недолік взаємної необхідності. Таким чином кожен з них намагається перехитрити іншого, змусивши зробити перший крок. Якщо не рахувати цієї звички грати в хованки в нічний час, їх любов в її фізичному вираженні здатна дати їм рідкісне задоволення. Тут не буде занадто палкої пристрасті, але вони і не чекають цього один від одного. Хоча обидва дуже сприйнятливі до чуттєвості і здатні відповісти на неї, в близькості вони шукають більше любові, ніж еротизму. Чоловік або жінка Раки можуть впасти духом, якщо секс не був «налаштований» на найвищу хвилю за допомогою попередніх ласк і ніжних дотиків, або, що ще гірше, якщо партнер після їх фізичного злиття не підтвердив свою любов ніжними словами і ласками. Любов для Рака – це невід’ємна частина сексуального збудження і задоволення. Якщо Рак відчував, що весь день на нього не звертали уваги, вночі він «заклацали клешнями» при наближенні чоловіка, а потім заползет в холодну раковину самотності, очікуючи вибачень і виправдань, які зможуть воскресити в ньому бажання.

Їх найперші сексуальні відчуття можуть бути пофарбовані боязкістю і обережністю. Але одного разу в повний місяць, яке на Раків може діяти збудливо, вони перестануть боятися себе і один одного, і буде незрозуміло, хто кого спокушає. Поезія і музика робить сексуальний пульс коханців-Раків сильним і наповненим, тоді як фінансові проблеми просто позбавляють їх любов всілякого життя. Тінь бідності може на час зробити тьмяними їх бажання, а відчуття, що їх не розуміють, охолодити їх пристрасть. Але тут навряд чи потрібні послуги лікаря-сексопатолога. Все вирішиться само собою, якщо у них достатньо грошей, багато любові і багато співчуття … Між двома Раками рідко бувають зради. Якщо це трапляється, місячна владність викликає скоріше не ревнощі, а тверду рішучість перемогти суперника.

Скритність – ось що їм треба здолати в собі перш за все. Хоча Раки обох статей вважають, що у них є право на власні таємниці, жоден з них не любить, щоб щось тримали в секреті від нього або від неї. Якщо вони постараються бути більш відкритими, спробують обходитися без спритності і ухильності, вони зуміють уникнути багатьох неприємностей. Він може думати, що у неї на думці хтось інший, тоді як вся справа в тому, що від її матері давно не було листів, або в тому, що він не помітив її нового пеньюара. І вона може подумати, що він зустрічається з іншою жінкою, хоча вся його таємниця полягає в турботах про оплату машини. В обох випадках чесне визнання поверне все на свої місця і перетворить сльози в сміх, адже обидва знають, що гумор – це прекрасний захист, найнадійніше і безпечний засіб від занадто серйозного ставлення до життя.

У цих відносинах «місячної» дівчини та її ніжного Рака більше ніж у кого б то не було залежить від їх Місячних знаків і від аспекту, утвореного їх місяцями. Якщо вони гармонійні, цим двом буде дуже затишно разом. Але навіть якщо їх гороскопи не обіцяють їм безтурботного щастя, вони зуміють разом досягти добробуту і зможуть дати один одному досить ніжності і любовної турботи. Вони можуть клацати один на одного клешнями під щербатим місяцем, але на зростаючому місяці ці двоє вирушать у подорож по морю уяви в світ лавандового безумства і срібного чаклунства, і місячне світло помирить їх.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,177