Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Що б він вам не говорив і як би не заперечував це, але чоловік-Рак обожнює, коли з ним панькаються. Якщо його подруга – Козеріг, у неї так розвинене почуття відповідальності, що вона вже тому буде щосили намагатися догодити улюбленому чоловікові, ні на що не скаржачись. Правда, іноді він входить у смак, вважаючи, що вона повинна потурати всім його мінливим настроям. Вона відмовиться, навіть якщо дуже любить його.

Чесно кажучи, обидва вони можуть бути дуже і дуже егоїстичні, хоча, дивлячись на них, цього не скажеш. З жінками, а особливо зі, своєю подругою, він м’який, уважітелен і люб’язний, а Краби високо цінують свою власність. При цьому він здатний вимагати набагато більше, ніж може дати сам, вважаючи, що кожне його пирхання або сварливе вислів буде прийнято з пошаною, і якщо вона цього не зробить, то вона просто не любить його, от і все.

Якщо вона типовий Козеріг, то вона поставиться до цього стримано і спокійно. Звичайно, вона завжди готова допомогти. І все ж вона не дозволить використовувати себе понад розумної межі навіть заради кохання. Вона не дозволить витирати об себе ноги – при всьому її привабливому і зовні м’якому поведінці в ній проявляється самосвідомість особистості. Вона не стане плескати віями і висловлюватися виключно натяками. Те, що їй подобається, вона просто візьме, то, що не подобається, швиденько видалить зі свого життя. Коли щось її турбує, вона не скаржиться. Вона просто справляється з цим, а потім стежить, щоб подібне більше не повторилося. В цьому відношенні вона дуже схожа на жінку-Скорпіона, тільки сприймає все не так емоційно.

Жінка-Козеріг не страждає зайвою чутливістю, і їй треба бути обережніше з крабами, адже він саме цим і відрізняється, і його дуже легко образити. Якщо вона стане критикувати його або висловить своє невдоволення, він не заспокоїться, поки вона «не візьме свої слова назад», не скаже, що любить його, і не визнає, що у нього практично немає недоліків. Спочатку він спробує жартувати з цього приводу, потім перейде до прозорих натяків і врешті-решт вдасться до останнього засобу – надуется. Якщо вона дозволить сварці зайти надто далеко, помиритися буде складніше: він сховається в своєму панцирі і буде наполегливо чіплятися за власні аргументи, думки і образи. Що тут може допомогти, так це похвала і схвалення. Любляча його жінка-Козеріг повинна постійно повторювати, яка він особистість і як вона їм захоплюється, адже саме так робила його мама. Вона завжди говорила йому, який він хороший хлопчик і як його вороги не розуміють його. У важких випадках він переведе це так, ніби кожен, хто не згоден з ним, – його ворог, навіть жінка, яку він любить. Будучи дорослим, він хоче такого ж розуміючого відношення, яке зустрічав, коли був дитиною. Це цілком обгрунтовано з його боку. Хіба ми не хочемо, щоб нас розуміли? Різниця в тому, що більшість з нас швидко «переростає» цю мрію. Тільки Краб чекає цього, як чогось належного. Поваги. Розуміння. Любові. Ніжності. Замилування.

Типова жінка-Козеріг не досвідчений в подібних речах. Вона практична й розсудлива. Він же знає, що вона любить його, а якщо вони іноді й сваряться, хіба через це він повинен сумніватися в її любові? Зайва чутливість і сильні емоції її нервують. Справа не в тому, що вона безсердечна, – вона просто, погано уявляє собі, як реагувати, що саме говорити або робити. І вона швидше вважатиме за краще не робити нічого, ніж випадково образити його.

Вона занадто скромна, адже у неї достатньо розуму, щоб знаходити відповіді там, де не вдається іншим, вона вміє зосереджуватися і розмірковувати над проблемою, поки не вирішить її, і її судження завжди обгрунтовані. Просто їй треба навчитися всім цим користуватися в емоційних ситуаціях – це зробило б їх життя набагато легше.

Його потребу в схваленні і високою оцінкою не найбільша складність у їх відносинах. Просто він повинен проявляти трохи менше образливості, а вона – трохи більше ніжності і співчуття. Звичайно, якщо вже говорити правду, їй теж потрібна висока оцінка. Правда, я не впевнена, що він здогадається про це сам, адже не приходило ж йому в голову схвалити або поплескати по плечу маму – він просто брав її подарунки. А найкращий подарунок, який ці двоє можуть зробити один одному, – зайве обійми або поцілунок, зайва пара добрих слів, більш часті посмішки. Обидва вони однаково потребують уваги, різниця в тому, що він не соромиться просити його, а вона не хоче навіть зізнатися в цьому.

Козеріг, поки вона ще молода, може бути навіть непримітною, але з роками вона стає все більш гарною. І це особливий дар Сатурна, так само як і дуже ясне мислення, яке теж приходить з віком. А ще в цій дівчині є міцність і сила духу, яких вистачить на двох.

Краб в юності буває сором’язливим, але з віком стає більш впевненим у собі. З роками він розвиває своє дивовижне почуття гумору. Він повний чарівності і делікатний – але при цьому у нього швидкий розум, і він теж володіє ясністю мислення. При ясному розумі і твердій пам’яті у нього м’яке серце, але у жінки-Козеріга не тільки залізний розум, а й серце деколи нагадує камінь. Це погано, адже її серце – це серце жінки. До того ж саме кам’яне серце простіше розбити на шматочки. Може бути, саме тому воно так чутливо до образи?

Немає сумніву в тому, що її козерожья мудрість, обережність і самозахист – це вплив Сатурна, але перш за все вона жінка … з усіма почуттями, всіма мріями і бажаннями жінки. Жіночність не обов’язково синонім винності. Її почуття боязкі, але вони не випадкові і не фальшиві. Вони самі справжні, тому що живуть в справжнісінькому серце.

Для Рака і Козеріга секс – це так само серйозно, як і все інше, і все ж їм важко показати один одному, що це значить для них насправді. Вони не знають, як сказати, що їх любов дозволяє їм краще побачити і зрозуміти красу. Вона повинна була б сказати: «Після наших обіймів я відчуваю себе так, що весь світ здається яскравішим!» Але вона скаже: «Подивися, як сонце зворушило вершину сосни. Я, здається, відчуваю, як там пахнуть шишки. Підемо погуляємо? »Він відповість:« Так, давай прогуляємося. Ти права. Прекрасний ранок », тоді як насправді це означало б:« Ти прекрасна! І я люблю тебе ». Їх сексуальні відносини (особливо якщо аспекти Місяця і Сонця в їх картах народження гармонійні) виразні і сповнені почуттів, у них є той глибокий досвід, який можливий завдяки владному магнетичним тяжінням крайніх точок їх астрологічної полярності.

Іноді обидва тужать за минулим. Але дівчина-Козеріг досить розсудлива, щоб розуміти, що в мріях минуле виглядає куди привабливіше, ніж насправді. Так що її більше цікавить те, як створити реальне сьогодення) яке було б таким, яким зараз здається минуле. Зрештою, вони зустрілися в сьогоденні, і у них має бути майбутнє. І вона повертає його живе «місячне» уяву від минулого до майбутнього, і обидва вони рухаються по спіралі в колі, що несе в собі відповідь на загадку любові.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Рак і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Марія в 30.11.2015 | Відповісти

    Це що написано,все правда.Про мене дівчина козеріг і про хлопця рак.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,188