Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Він майже ненавидить їх. У самому справі. Вони жорстокі і бездушні, ці астронавти з їхньою програмою космічних досліджень. Вона призводить Рака в тремтіння, хоча він ніколи не говорив про це ні слова. Та й як пояснити людям, чому він відчув себе таким втраченим і самотнім після першої посадки на Місяць, коли його самовпевненість розчинилася в глибинах непереборного розчарування? Другий раз було ще гірше …

Він плакав. Зрозуміло, на самоті, коли ніхто не бачив. Він проніс своє мовчазне тягар через всі ці місяці і роки, не здатний поділитися ним, тому що не з ким було розраховувати на розуміння і співчуття. Поки не з’явилася вона і він не закохався. Це була Діва.

Поступово він прийшов до думки, що вона не стане над цим сміятися. Може бути, вона навіть допоможе йому позбавитися від його побоювань. Може бути, вона покладе несподівано щасливий кінець його кошмарам на цю космічну тему. Зрештою, вона така спокійна і тиха, що сама схожа на таємницю. І при цьому така розумна – для жінки (чоловіки-Раки ставляться до жінок упереджено, і нічого чекати від них, що це зникне повністю, поки образ Мами не пройде через повний цикл метаморфоз, що може зайняти багато років). Крім розуму, розмірковував він, вона ще ніжна і м’яка і так вміє проявити співчуття. Правда, він зауважував, що часом вона поводиться, як … ну, трошки сварливо; що іноді виси з’являються дратівливість і критичність, відстороненість і байдужість. Але це такі рідкісні моменти, і, врешті-решт, хіба він сам не похмурий? Хто краще за нього може зрозуміти, що людина не завжди має на увазі те, що говорить, коли йому не по собі? І ось він збирає всю свою сміливість і довіряє все її витонченому вушка. Він довіряє їй свій жах, свою тремтіння і чекає розради. І – о диво! Вона справді співчуває! Вона справді розуміє! Вона зовсім не сміялася над ним, у неї навіть є відповідь! Причому дуже логічний, розумний і цілком реальна відповідь, в який дивно вплітається нитка езотеричної і Містичної істини.

Розумієте, він турбувався з приводу цих, посадок на Місяць по абсолютно раціональній причині. Він належить до знаку Рака, керованому Місяцем, в усі віки міфи і легенди, письменники, поети та пророки, не кажучи вже про астрологію і метафізики, зображували Місяць як володарку Тайн, насилає чари, владеющую всій магією Мерліна, вважали її уособленням всього магнетичного і гіпнотичного. Його переповнювало благоговіння, коли він спостерігав, як вона росте, стає круглою, а потім убуває, ваблячи його невловимими обіцянками. На молодика він завжди загадував бажання. А потім з’явилася ця жахлива космічна програма і ці цікаві астронавти, відразу його мрії, вирішивши оголити обличчя і тіло його володарки. Журнали були повні їх фотобогохульствамі. Вона була там така вразлива, поцяткована кратерами, покрита тужливим піском і нудними скелями, без найменшого блиску або навіть мерехтіння! Ніякого чарівництва. Ніякої таємниці. Тільки милі абсолютної, холодної порожнечі … Це похитнуло його віру в себе, хоча він не міг пояснити як.

Ця дівчина-Діва вислухала його спокійно, не перебиваючи, як інша б на її місці. Він подивився крадькома, чи не вважає вона це забавним. Ні. Вона зрозуміла абсолютно все. Її ясні очі були повні безпомилково щирого інтересу. Вона сказала йому, що для людини його знака цілком логічно обуритися таким грубим і несподіваним вторгненням в його світ і такими прозаїчними описами образу його покровительки. Вона сказала, що люди природно ототожнюють себе з керуючими ними планетами і світилами. І чоловік знаку Овна міг би пережити таку ж втрату самовпевненості, якби йому довелося слухати звіти астронавтів, які зробили посадку на Марсі, його правлячої планеті, і які повідомили, що зірка Червоного Вогню населена натовпами маленьких зелених чоловічків і заповнена медузами і болотними папоротями. Марс? Великий воїн, сміливий і відважний, – весь у медуз і папоротях?! (Він сміявся і відчував полегшення.)

Потім вона розповіла йому, що Меркурій – тільки її вихователь, і згадала про свої таємні почуття до теперішнього управителю Вулкану, який нарешті має бути виявлений. Іноді вона дивиться в небо і ворожить …

Вона твердо сказала йому, що особисто вона вважає, що історії про магію і місячних таємницях правдиві.

Грунт, по якій ходили астронавти, теж неостаточна правда. Хіба скелі і кратери пояснили чарівну і все ще загадкову для науковців владу Місяця, її здатність притягувати хвилі океану і магнетично впливати на всі процеси на Землі? Ні. А сама Земля? Дивлячись на цю планету з космосу можна подумати, що вона виблискує чудова зірка. Але якщо приземлитися на неї і подивитися на всі ці кіоски з хат-догами, бруд, телебачення, жорстокість, війни, спекулянтів, бідних і голодних, злочинців, п’яниць – на всю цю потворну мішанину, – хіба можна не розчаруватися? (Він з готовністю кивнув.)

Вона сказала йому, що Місяць відбиває світло Сонця. Вона – дзеркало. Вона не схожа ні на одну іншу зірку чи планету в цій планетної системі: вона унікальна. Вона все так само таємнича і володіє тією ж владою, що й раніше. Навіть устриці відкриваються і закриваються в точній відповідності з фазами Місяця. Істина Місяця, сказала вона, не лежить на її, поверхні, її можна побачити тільки третім оком або серцем. Місяць потрібно розглядати як абсолютну причину певних ефектів. І повна істина, можливо, буде побачена пізніше. Потім вона запитала його, не здавалося йому коли-небудь, що Земля, яка здається іноді таким балаганом, сама може володіти дивною владою, про яку ми не здогадуємося, – владою змінювати долі всієї Галактики? Нарешті вона процитувала йому улюблений вислів тітоньки Естер: «Довіряй тільки половині того, що бачиш, і нічому з того, що чуєш». І наостанок пообіцяла дати йому завтра ж екземпляр «Маленького принца» Сент-Екзюпері, який все прояснить. (Більшість Дів читали цю книгу і обожнюють її. Їх непереборно тягне до всього, де є слово «маленький».)

Жінці-Діві майже завжди вдається повернути чоловікові-Раку відчуття надійності: все йде, як треба, все в світі рухається по належній орбіті. Так він відчував себе, коли був дитиною. Коли мама, звеліла йому заспокоїтися, і все було в порядку. Його страхи були безглуздими і нереальними. Завтра настане ранок, і все буде, як завжди. Жінка знаку Діви дозволяє йому відчувати себе зручно і затишно, як у старому халаті з відтягнутими кишенями, який завжди під рукою. Йому так знайомі це її почуття обов’язку і її зібраність. Все це майже як у нього. Правда, буває, що Вулкан раптом змушує її стати на голову або змінити обстановку, відкинувши в кут обережність. Тоді у нього можуть бути причини для хвилювань. Але типова любляча жінка-Діва в звичайній ситуації навряд чи зробить що-небудь таке, що може образити або стривожити Рака. Вона так заспокійливо передбачувана (виключаючи ці рідкісні «виверження» вулкана), що йому не завадило б походити в цьому на неї. Але чи можна говорити про передбачуваність, коли існують всі ці кратери і притягання і Місяць керує настроєм цього чоловіка, його сміхом і сльозами, пригніченістю і чарівністю, жартами, співчуттям, м’якістю і дратівливістю і прагненням все робити на зло? Але у Діви є практичність і здоровий глузд, а значить, і здатність досить успішно справлятися з усім цим – з жагою мандрів і періодами самоти, які він сам не може пояснити, зі страхами, через які він іноді робиться скаредним, з раптовою щедрістю і турботливим увагою до інших. Вона нічого не має проти його обережності, тому що сама обережна. Вона також поділяє його нелюбов до непотрібних витрат, його почуття відповідальності і то витончене насолоду, яку він знаходить в домашнього життя. Швидше за все, вона буде старанно готувати для нього, виявивши, що хороша їжа асоціюється у нього з почуттям надійності, але не тому що їй самій це подобається (хіба що у неї самої Місяць або Асцендент в Раку).

Що стосується його власництва, тут можуть бути і розбіжності. Можливо, йому не сподобається, якщо вона захоче присвятити себе роботі, хіба що її стіл буде стояти поруч сього власним або вони разом займуться бізнесом. Він Кардинальний знак, а вона – Рухливий, так що вона з прихильністю прийме його прагнення бути біля керма і йти трохи попереду. Він – лідер (нехай навіть прихований), а їй легше пристосуватися, і вона не стане демонстративно домагатися незалежності, але задушити свою свободу теж не дозволить. Якщо він буде керувати нею галантно і зі старомодним шармом – так, як він уміє, – це не буде образливо, і обурюватися вона не стане. Однак вона погодиться тільки з тим, що їй сподобається. Якщо щось її не влаштовує, вона чесно скаже йому про це і продовжить робити по-своєму. Люб’язно (як і він), але цілком рішуче.

Вони підходять один одному. Їх потяг так природно і спокійно і в теж час так сильно, як це буває у Землі і Води. Жінка-Діва може здатися холодною, але сентиментальність і чутливість чоловіки-Рака розкриває в ній потаємні запаси пристрасті. Він здатний дати їй розквітнути тим особливим почуттям, чистим і ніжним, як вона сама, в якому немає тяжкості зайвої емоційності. Вона може здивуватися власній глибокої чуттєвості, про яку ніколи не підозрювала. Вона буває холодна і стримана (особливо з чужими), але, коли всередині неї прокидається Вулкан, ця жінка здатна здивувати поєднанням любові, чуттєвості і ніжності. І у неї і у нього особливе, глибинне розуміння пристрасті, і вони не розглядають сексуальний союз як щось випадкове і незначне (за відсутності в їх картах народження сильного несприятливого впливу планет).

Незважаючи на чутливість і сентиментальність (які він успішно приховує під своїм грубим панциром). Рак наділений чіпким і спостережливим розумом. Він майстерний тактик, коли займається справою, і блискучий стратег в будь-яких людських стосунках, і вона захоплюється цими його якостями. Діва не може любити чоловіка, якого не поважає. Але зустрічаються і ті ненадійні «місячні» чоловіки, які занурені у свої безпідставні страхи і обманюють себе наркотиками, випивкою, фантазіями, відкладанням рішень. Якщо таке виявиться, вона буде надзвичайно засмучена, роздратована і, хоча і в дрібницях, висловить своє невдоволення. Наприклад, причіпками. Дуже ввічливими, але причіпками. Дрібними нагадуваннями. Насупленими бровами. Мученицьким смиренням напоказ. Або просто піде, коли він найменше цього чекає, піде без емоцій, які не розумні і не практичні, і почне нове життя в поодинці. Його гостра чутливість до образи і її природна схильність до критики можуть покласти край їхнім стосункам, якщо вчасно не зрозуміти, що відбувається. Він досить сприйнятливий, щоб відчувати ситуацію, а вона здатна проаналізувати її. Так що для них немає виправдань, якщо вони зайшли занадто далеко.

Її очі (особливий дар Меркурія Дівам і Близнюкам) так зрозумілі і в них стільки розуму, в її особі так багато ніжності і незайманої чистоти … Коли він бачить її в місячному світлі, у сяйві любові, йому іноді здається, що вона і є його втрачена Чарівниця, його богиня Місяць.

Повіривши ніжності і надійності свого коханого, дівчина-Діва перетворюється, стаючи втіленням жіночності. Зрештою, вона народжена під жіночим Сонячним знаком. Що стосується стриманості і деякої відчуженості, то це до пори до часу … поки не з’явиться Він – відданий і терплячий. А сильне тяжіння між чоловіком Раком і жінкою Дівою не дасть їм не помітити один одного.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,174