Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Рак і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Рак живе своїми відчуттями, емоціямні уявою. Він любить історію – йому цікаві і Візантія, і середні віки, і Відродження. Але у своєму ставленні до минулого (власного і інших історичних особистостей) він скоріше романтичний і не любить, коли йому нагадують, що лицарі «круглого столу» мали деякі недоліки, що у їх коней в хвостах був реп’яхи, що вони носили спітнілі сорочки під кольчугами (лицарі, не коні), їли руками і могли при нагоді переспати зі гарненької дівкою на брудній соломі.

У сентиментальному поданні Рака лицар бездоганно поводиться за столом і їздить на білосніжному скакуні чутним, дбайливо розчесаним хвостом. Він повертається з великого походу не забруднений і не спітнілий, щоб зажадати благоухающий носовичок від своєї дами серця. Ось тоді з чоловіком-Раком, який звертається зі своєю дівчиною-Близнюками у відповідності зі своїми поняттями про лицарство, все в порядку. Але вона-то повинна знати, що, сховавши цей напахчений хустку під обладунки, багато лицарі тяглися за ключем від залізного пояси цнотливості своєї скромної дами серця … і іноді діставали не той.

Тобто чоловік-Рак завжди має на увазі щось більше, ніж npocтo заховати хустку в кишеню, – яким би повільним і чемним не був його первісний підхід.

У живому уяві дівчини-Близнюків його галантність може продовжитися романтичної сценкою. Вона легко може уявити себе з розгорнутими золотим волоссям, перебиратися через рів і біжить по конюшині назустріч своєму лицареві. Ось вона граціозно присідає і сідає на хропе жеребця попереду нього. Все це майже реально. Вона червоніє, потім боязко простягає йому напахчений хустку … А в цей час він, може, вже схопив її витончену ручку і не збирається відпускати!

Коли власництва Рака схрещує мечі з вимогою свободи Близнюків, брязкіт цього зіткнення може жорстоко вторгнутися в їхні мрії. Коли чоловік-Рак виявить, що насправді перед ним дві жінки і одна згодна щасливо звити з ним гніздо в баштової кімнаті замку, а інша налаштована бродити по схилах, граючи з антилопами, полюючи з гончаками, він може надутися. Він може огризатися, а може і віддалитися в Крабі усамітнення в темному і сирому підземеллі, очікуючи, що вона спуститься по кам’яних сходах і знову виманить його назовні. Якщо у неї на думці щось інше, йому доведеться довго чекати її там. І не тому, що вона забула про нього, просто інші інтереси мають пріоритет навіть перед любов’ю. Отже буде, поки вона не відчує себе на самоті. Тоді вона обов’язково повернеться в пошуках пробачення і комфорту. І їх історія може мати щасливий кінець, бо з чоловіком-Раком їй може бути настільки комфортно, наскільки це взагалі можливо. Ніхто не вміє бути більш ніжним, м’яким і розуміючим! Навіть милий, терплячий і надійний Телець.

Якщо їх світила в гармонійному аспекті, ми можемо залишити їх удвох, астрологічно упевнені в щасливому фіналі, адже навіть якщо вона знову десь бродить, а він знову дується, вона буде обов’язково повертатися, а він – плекати і прощати її.

Якщо аспект Місяць-Сонце між їх гороскопами негармонічен, ми поки не можемо їх кинути: знадобиться наша допомога, щоб утримати їх від загибелі у рові з водою або від зникнення за пагорбами на різних конях і в різних напрямках.

Вони можуть знайти взаємне щастя разом, але це зажадає терпіння з її боку і вміння пристосуватися – з його. Це нелегко, тому що Меркурій, її правляча планетарно поширює вібрацій терпіння, а керуюча ним Місяць занадто часто змінюється, щоб зрозуміти, в якому зі своїх настроїв він пробуде досить довго. Хоча зміни настрою, яким піддаються обидва, і не єдина їх проблема, вони можуть бути основою для всіх інших. І дівчина-Близнюки і чоловік-Рак так раптово змінюють і свої позиції, і свій настрій, що, коли вони в сварці, ніхто не знає точно, чия в цьому вина.

Ось він веселий і безропотен, і раптом це змінюється похмурим періодом споглядання. Поки вона намагається налаштуватися на його веселощі, у нього змінюється настрій. Тепер він підпорядкований впливу Місяця в третій чверті, кличе його до спокою і самоти. Але прийде повний місяць, і він знову перетвориться на що сміється «місячну птицю», зате тепер Меркурій підштовхує її до сарказму і різкій критиці його жартів. Це глибоко Рапіта його почуття. Вона докладає ще одне зусилля, щоб … ну, так може тривати довго – аж до нервового розладу у обох. Їм потрібно покласти цьому край і переглянути розклад своїх настроїв. Існує декілька рішень.

Вони можуть повернутися до лінії старту (скажімо, в день, коли їх планети працюють в одному ритмі) і постаратися узгоджувати свої мінливі настрої. Смійтеся разом, разом плачте, разом хандра, разом сподівайтеся – і разом справляйтеся з цим. Якщо вони не можуть виконати цього, тому що їх зірки «звучать» на хвилях різної довжини, вони, принаймні, можуть уникнути протиріч, обіцяючи собі: якщо він веселий, коли oнa пригнічена, він постарається розвеселити її; якщо вона спокійна, а він в тривозі, вона спробує полегшити його муки замість того, щоб пиляти його і ще глибше заганяти в раковину. Коли вона щаслива, а він роздратований, чому вона повинна дозволяти йому розбудовувати себе? Коли він спокійний, чому він повинен дозволяти їй бути навіженої і дратувати його? Кожному з них потрібно, щоб його обожнювали, а не кривдили. Якщо вони дотримають цю обіцянку, їхні настрої поступово почнуть звучати на одній хвилі, хоча якісь періодичні тупики все ж будуть.

Оскільки мова йде про стосунки чоловіка Рака і жінки Близнюки, Рак зазвичай буде терпимий до подвійним недоліків Близнюків – невгамовність і відстороненості, а представник знака Близнюків, ймовірно, спробує зімітувати гідності Рака – терпіння і чутливість, розуміючи всю необхідність етого.урок вона ніяк не зважиться засвоїти від нього, і це стосується грошей. Але один Більшість Близнюків розсипають гроші, як корм для птахів. Раки зазвичай збирають їх, як Мідас.фінансовому згодою десь посередині. І його скнарість, і її Оптимальна дорога до капризи по відношенню до грошей – це, звичайно, крайнощі.

Тенденція Рака до накопичення мотивована страхом перед голодом і прагненням до надійності. Якщо буде задоволений його голод по ніжності, йому не знадобиться така фінансова міцність. Її тенденція позбуватися від грошей мотивована тим, що вона відчуває більше задоволення витрачаючи їх, а не накопичуючи. Коли їй вистачає емоційної свободи і їжі для розуму, їй не доведеться витрачати готівку на ці основні меркуріанські потреби, і вона буде вести себе не так екстравагантно. Близнюки люблять суспільство і мають бути активні розумово чи фізично, бажано й те й інше. Вона любить ресторани з двох причин: їй не дуже подобається готувати і їй так потрібна часта зміна обстановки! Рак воліє їсти вдома, що нагадує йому про затишок його дитинства, або обідати у матері, що ще більше нагадує йому про те ж … Все це може дещо «зім’яти» їх відносини, якщо тільки вони не розгладять їх рішучими рухами на самому початку.

Обидва вони живуть у світі фантазії і мрій. Він привносить в їх сексуальні відносини чуттєве увагу і ніжність, вона – уява і різноманітність. Близнюкам властиві раптові ідеї. Її поняття про пристрасті можуть змінюватися. Але чоловік-Рак досить сприйнятливий, щоб підганяти до них власні бажання, неможливо, має про це кілька своїх романтичних уявлень, які не лежать на побитому шляху нудьги. У любові вони не будуть одноманітні – їх бажання можуть мінятися разом з фазами Місяця, тому що вони відповідають припливи і відпливи їх емоцій. Вона помітить щось тепле і надійне в його ставленні до їх сексуальному єднання, і її серце «втраченого дитини» стане довірливою. А йому сподобається, що в тому, як вона шукає егц ніжності, є щось невловимо тонке й делікатне.

Часто чоловік-Рак так поважає свою кохану, що, здається, не може повністю віддатися пристрасті: раптом вона така крихка, що він може зламати цю квітку? Але вона не така тендітна, як він думає, дивлячись на її ніжні, делікатні манери та повітряні, легкі дотики. Вона хоче, щоб з нею поводилися як з дорослою жінкою, а не як про чарівним дитиною. Коли вона поруч з ним у темряві, вона липне до нього, і всі страхи розтануть. Багатьом дівчатам-близнюкам не подобається спати в повній темряві, але з цим чоловіком вона може про це забути.

Багатьом Ракам теж не подобається спати без нічника. Але коли вона поруч з ним, темрява стане другом. Нічні кошмари, які так часто переслідували його, здадуться далекими, поки вона спить на його плечі. І він стане спокійніше, знайде мир з ним, з собою, з усім світом … після того, як вони разом пережили свій фізичний єднання. Очевидно, це так – до тих пір, поки її близнюк знову не покличе її, і в неї знову не з’явиться той відсторонений погляд … Ось тоді йому потрібно утримати її.

Сором’язливий з вигляду Рак любить вечірки і людей, музику і танці, хоча може відмовлятися визнавати це. І саме ця жінка може вмовити його, спокусити і виманити з усамітнення на світ Божий. Вона може відвести його танцювати, бродити пішки, кататися на конях, плавати під вітрилами або поїхати в якусь далеку країну, згадуючи, як вони одного разу вже жили тут за часів минулої цивілізації … І, може бути, він піднімав це самий кубок, а вона надягала це намисто з Британського музею, коли вони несамовито кохали один одного в Єгипті?

Дівчина знака Близнюків здатна вмовити чоловіка-Рака майже на що завгодно, але легше всього спокусити його подорожжю. Місця типу стародавніх руїн і старих музеїв потай притягують його. Він живе у вчорашньому дні, і, можливо, його найсолодша мрія, від якої він сподівається ніколи не прокинутися, – знову потрапити туди з нею. Все може так і статися, адже Близнюки живуть на вітрі, де мрії – реальність, а сама реальність – мрія. Ймовірно, він зрозуміє це, куди б вони не вирушили. Майже завжди вона буде миготіти попереду нього з розгорнутими за вітром волоссям, лажено озираючись, щоб подивитися, чи тут він. Їй не потрібно озиратися: вона знає, що він тут. Вона знає, що його любов міцна, відданість непохитна. Те, що вона шукала все своє життя, – це очі, які говорять: «Вернись додому», так само, як він шукав пару очей, які говорять: «підлетів до зірок!»

Отже, кожен бачить в очах іншого невисловлене бажання – з того першого разу, коли вони глянули один на одного через людну вулицю … або кімнату … і їх погляди зустрілися прямо і несподівано. Вони навіть не знали імен один одного, але це не важливо: вони покликали один одного по таємним іменам, які знали їх серця.

Вона може обсипати його подарунками, і він, по натурі обережний, може бути приголомшений такою імпульсивною екстравагантністю. Але в його очах будуть чисті сльози захвату – адже його так люблять! Він буде боязко, але гордо показувати її подарунки друзям. Розумієте, це доводить, що він любимо, і вона зі своєю негайної, блискавичної інтуїцією відчує це. Вона жадає відшкодувати йому всі ті різдвяні ранку, коли він, дитина, був розчарований … Звідки вона знає? Він ніколи не говорив їй. Але вона знає – тому що вона любить його. Любов так дивовижне! Їй під силу навіть магічні зміни в характері Рака. Тоді він розслабиться … і зав’яже кілька синіх і сріблястих або лавандових і сонячно-жовтих стрічок на подарунках для своєї дівчини. Коли він достатньо любимо, його відповідна ніжність безмежна, бездонна, вона повертається тисячократно, і він, не соромлячись, буде плакати від гострого щастя.

Він завжди буде поводитися з нею як з леді. Вона буде вести себе відповідно. Для неї він джентльмен, галантний джентльмен, в якому іноді проглядає маленький хлопчик, і це зворушує її. Тоді вона плаче, тому що він так чутливий до образі, незважаючи на твердий панцир зовнішньої безтурботності. Тому що він поет, і вона сама перша розгадала це.

Дівчинка-жінка знака Близнюків – реалістка, незважаючи на мінливі маски, що завжди принадно для чоловіка-Рака. А вона сама любить дивитися на вираження його особи, коли вони відображають різні кольори і тони його місячних емоцій …

Який би не був справжній вік «меркуріанський птиці», вона завжди юна і спрагла, задумлива і ніжна … її шкіра і очі чисті, як у дитини … наповнені чарівними мріями, які тим не менш логічні. Деякі з мрій вона безтурботно втрачає по дорозі, інші забуває через якогось нового хвилювання. Глибокі і святі мрії вона тримає замкненими-глибоко в собі. Наполегливий чоловік-Рак може вмовити її поділитися з ним цими мріями, якщо поспішить, адже її так важко утримати на місці! Це може зайняти у нього час, але він вміє чекати.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,172