Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Стрілець захоплена чоловіком-Овном. Що може бути природніше? Вона захоплюється мужністю, жадає хвилювань і любить розважатися, а Овен, звичайно ж, не розмазня. Правда, любить покомандувати і наполягти на своєму. Але він сентиментальний романтик, а це якраз те, що вона шукає, нехай навіть несвідомо, шукає там, де романтикою і не пахне, шукає, набиваючи гулі і маскуючи свої. надії іронією. Стрілець завжди ховає юпітеріанських ідеалізм під маскою клоуна. Цій жінці відчайдушно потрібна романтична любов – тільки любов може зцілити від вродженого цинізму. Вона спочатку заражена скепсисом, і любовні пригоди тільки живлять цей скепсис і загострюють її дотепність.

Як правило, чоловіки-Овни (якщо тільки їх Місяць не в знаку Води або Нептун в їх картах народження не надто сприяє) погано розбираються в людській натурі. Вони бачать зазвичай лише зовнішню сторону. Їм важко розгледіти спрагу романтичного кохання в тій, що є з цинічним смішком, тримаючи під пахвою затрепанний тому «Сексуальної революції» Кейт Міллет, і з викликом пропонує оволодіти нею. Вона може начепити та іншу театральну маску – прикинутися неврастенічний підлітком або боязкою, замкнутою старою дівою.

У глибині душі дівчина-Стрілець тужить за комусь розумному і чесному, хто уклав би її в теплі обійми, захищаючи від самої себе. Але щоб це зробити, Овнові доведеться обережно стерти гримі її обличчя і твердо сказати, що комедія закінчена. Вона буде протестувати, тому що обожнює театр. Крім того, в ній, як у Попелюшку, живе страх перед настанням півночі – рокового години, коли її карета перетвориться на гарбуз. Але цей годину повинен пробити. Коли з останнім ударом годинника казкове плаття перетвориться на лахміття, вона прісміреет і стане найчарівнішою жінкою в світі. Тому, хто зневірився приборкати цю дику майданчик, можна сказати на втіху, що вона трохи незграбна. Це прослизає не тільки в рухах (незважаючи на граціозну ходу і поставу), але і в душевних метаннях. Рано чи пізно вона спіткнеться. Тоді він може підхопити її на руки, ніжно обійняти і розтлумачити нарешті, що він чоловік, а вона жінка. (Розумієте, все-таки Стрілець – це чоловічий знак.)

Спершу Овна будуть приводити в лють її прямолінійна відвертість і фамільярне звернення з його чутливим чоловічим «я». Навряд чи йому сподобається, що вона постійно виграє в «монополію» всупереч усякій логіці і взагалі виставляє його дурнем перед друзями, висловлюючи ліс, що на думку прийшло. Чоловіки-Овни мають намір будь-що тони стало зберігати своє чоловіче перевагу, незалежність та особисту свободу.

Не всі, але значна більшість жінок-Стрільців за краще дружити з чоловіками, так що ревнивому Овнові доведеться раз у раз нагадувати собі, що вона всього лише дружелюбна, весела і товариська і що це зовсім не зрад Вона сама більш ніж схильна ревнувати, особливо коли її до цього підбурюють, але далеко не так сильно, як він. До того ж її Овен також воліє чоловічу компанію. Вдало, чи не так?

Ця дівчина дуже везуча. Якимось дивом найбезглуздіші її помилки завжди обертаються на краще під прихильними щасливим впливом Юпітера, який при народженні нагородив її вірою і оптимізмом, що приносять так звану удачу. Було б правильніше назвати це не удачею, а проявом закону тяжіння: ви притягуєш те, що зображаєте собою. А вона зображує щастя!

Нехай вас не обманює її вільне, навіть зухвала поведінка в суспільстві. Пам’ятайте, що Юпітер управляє духовним прозрінням Дівчина-Стрілець має внутрішньої невинністю і зворушливою вірою в людей (принаймні в юності), і це часто ставить її в незручне становище.

Овен. Так ти провела весь вечір в місті, в будинку містера Кромвелла, тому що він твій бос і ти була йому потрібна? Та вже, звичайно, ти була йому дуже потрібна, цьому хитрому старому козлу. Та й ти хороша! Моральності не більше, ніж у березневій кішки.

(Овни не вибирають виразів, коли вибухає їх марсіанський темперамент.)

Стрілець. Його собака повинна була ощенитися, а він збирався кинути її народжувати зовсім одну. Хтось же повинен був допомогти бідоласі.

Овен. Брудного типу, який спокушає свою секретарку, навряд чи можна назвати бідолаха.

Стрілець. Я мала на увазі собаку – містер Кромвелл просто урод! Він ліг спати, і мені, довелося одній приймати цуценят на кухні. Один народився мертвим. Це було так жахливо … Я проплакала всю дорогу, поки їхала додому в таксі.

Овен. Ти плакала через … так от чому в тебе розмазалася косметика! Дорога, пробач мене, я не зрозумів …

Стрілець. Ти не довіряєш мені. І не намагайся вибачатися! Ти назвав мене березневої кішкою. Ти психопат … ненавидиш тварин … бідна кішка символізує для тебе повію … Забирайся! Я не хочу тебе більше бачити!

Ще кілька таких сцен, і Овен зрозуміє (будемо сподіватися, раніше, ніж втратить її), що безпідставних ревнощів вона не потерпить. Адже під сумнів поставлена ​​її чесність, а Стрільці схиблені на правді і чесності, у деяких це стає чимось на зразок неврозу (можете запитати психіатрів). Так що якщо б вона і піддалася спокусі, то, ймовірно, виклала б все як є, не, опускаючи жодної драматичної деталі.

Якщо Овен не бажає, щоб на нього обрушили таке от визнання, треба вірити. Це правда, що жінки-Стрільці, як і Близнюки або Риби, легше пускаються в любовні авантюри, ніж інші Сонячні знаки. Вони мінливі і двоїсті по природі. Але скритності в Стрільці немає. Чоловік-Овен може звинувачувати її в чому завгодно, але тільки не в обмані. Ця жінка вірна собі і людині, яку любить, поки її почуття не охолонуть або поки в ній не засумніваються. Навіть тоді вона швидше розлютився і розірве відносини, ніж змінить йому на зло. (Якщо тільки в неї немає Місяця або Асцендента в знаку Скорпіона.) Навіть ті дівчата-Стрільці, які швидко притуплює і квапляться перегорнути сторінку, зазвичай ніколи не заводять два романи відразу, якщо тільки ланцюг розчарувань не зробила їх занадто цинічними.

І Стрілець і Овен одно страждають нападами самовдоволення, а бажання покомандувати і безпечність обидва вважають майже достоїнствами. Вони зневажають обережність, розсудливість і терпіння, сприймаючи їх як пороки.

Зате, оволодівши мистецтвом компромісу, вони досягнуть такої гармонії думок і почуттів, не кажучи вже про гармонію тіл, про яку інші пари можуть тільки мріяти. Їх близькість зазвичай буває одночасно бурхливої ​​і заспокійливою, чарівної і заворожливої, як зорепад. Звичайно, якщо вона пам’ятає, що бувають хвилини, коли мовчання – золото, пні жартує над його пристрастю. І весела балаканина, і твереза ​​розсудливість однаково образливі такі миті.

Ні Овен, ні Стрілець не скупі по природі, так що гроші не посварять їх, хіба що виникне перепалка про те, де їх дістати, коли охляв гаманець. Якщо справа доходить до змагання в екстравагантності, можете ставити на Овна: тут він явно обійде Стрільця. Хоча не варто особливо на це розраховувати, якщо тільки в її гороскопі немає висхідних Риб або Місяця в Тельці. І я не радила б критикувати її куховарство або методи ведення господарства (це зазвичай ахіллесова п’ята у середнього Стрільця).

Найважливіше для чоловіка-Овна – це зрозуміти, що його подруга – ідеалістка до мозку кісток. Її товариськість і дружелюбність у відносинах з чоловіками абсолютно безневинні. Хіба сам він не любить поніжитися в променях жіночого захоплення? І це що – невірність? Ні, звичайно.

Так і вона не змінить любові, поки ця любов існує, і вже в будь-якому випадку не стане лукавити.

Вона може зірватися і наговорити такого, у що і сама не вірить, але, помітивши, що заподіяла біль, кинеться лікувати «рани». –

Отже, у них три загальних ворога: брехня, нудьга і гнів. Ці двоє так схожі! Горді. Сміливі. Щедрі. Імпульсивні. Пристрасні. Незалежні. Прекраснодушні. І дуже ранимі, болісно чутливі до холодності і байдужості. Коли вони переможуть свій дитячий егоїзм, ніщо не розлучить їх. Марс і Юпітер – потужне поєднання.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174