Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чи можу я зробити цінне астрологічне пропозицію Овнові, який збирається пов’язати своє життя з жінкою-Скорпіоном? Дістаньте книгу Ібсена «Хедді Габлер» і читайте її між рядків. Хедді явно належала до цього знаку, і опис її іноді нез’ясовного поведінки підготує його до всіх несподіванок, хоча, може, його обраниця і не настільки типовий Скорпіон. Краще завжди готуватися до гіршого, навіть якщо ви сподіваєтеся на краще. Хто попереджений, той озброєний, а зі Скорпіоном це ніколи не зашкодить.

Скорпіони діють, не попереджаючи про свої наміри.

Якщо вона випустить повітря з шин, коли він не дозволить їй водити його машину, або випадково переріже телефонний дріт, коли він подзвонить іншій дівчині, Овен, розуміючий Скорпіон прагнення до таємного заколоту, супроводжуване раптовим відплатою, знайде життя з цією жінкою не, такий вже кошмарної.

Саме ці її якості можуть створити напругу в любовних відносинах. Овна можна довести до шаленства вчинків, який він би легко пробачив, якби цей вчинок не був так ретельно продуманий заздалегідь.

Овни не люблять неприємних сюрпризів і просто виходять з себе, коли виявляють інтриги. З звичайними спалахами роздратування – він може впоратися, але таємниці … Додайте до цього її талант спокійно відвертатися до того, як він спробує захистити себе, і ви можете зрозуміти, чому він може поступово стати агресивним, божевільним борцем з тінню, що б’є наосліп і ніколи не одержуючим задоволення. Завдати удару нишком, потім відступити і відмовитися навіть помічати його або слухати його сердиті крики – так поводитися з Овном не можна.

В дійсності, якщо Овен лише дає їй перемогти або дозволяє вірити, що вона перемогла, він обереже своє «его» від даремних конфліктів з цією жінкою. Це єдиний спосіб порозумітися з жінкою-Скорпіоном – просто дозволити їй відплатити і більше не згадувати про це. Однією з прекрасних нагород Овнові за зрілість буде поступове і виразно більш глибоку повагу до нього.

Він може завжди нагадувати собі, що ця жінка в такій же мірі вірна чоловікові, якого любить, у який прагне не дозволити нікому наступити на її Скорпіон хвіст. Коли жінка з Сонячним, Місячним знаком або Асцендентом в Скорпіоні закохується, вона готова поступитися всім: друзями, родиною, кар’єрою, репутацією. Вона не буде коливатися і секунди, показуючи відкрите презирство кому завгодно, хто спробує встати на шляху їх спільного щастя, кинувши тінь на їхню любов, або пошкодити будь-яким чином її чоловікові. Овнові потрібна вся любов або нічого – саме так люблять Скорпіони.

Чоловік-Овен, лише недавно емоційно зв’язав себе з цією жінкою, можливо, подумає, що викладене вище несправедливо пні стосується його дорогою коханої. Це тому, що він уявив собі атаки відплати, за якими слідують миттєві відступу, немов це діє павук Чорна вдова. Ну як може жінка з тихим голосом, м’яка й жіночна, бути схожою на Чорну вдову? Звичайно ж ні. І ось в чому суть. Її плутонівські тактика помсти не нагадує сюжету вампірського фільму. Вона не наречена Франкенштейна. Вона мила, досить боязка, спокійна і чутлива. Але після весілля він все зрозуміє. Він отримає наочний астрологічний урок, коли скаже їй: «Я хотів би, щоб ти сходила в перукарню і змінила свою зачіску. Завтра ввечері мій діловий партнер з дружиною прийде до нас пообідати, а твоя зачіска старомодна, як бабусин комод ». (Овен управляє Перші астрологічні будинками завжди дбає про те, як він виглядає і як виглядають його близькі. Майже так само активно, як Лев.) Жінка-Скорпіон не буде в люті кричати на нього, вона приємно посміхнеться і відповість: «Звичайно, дорогою ». Вона буде досконалим ангелом жіночності, коли він з’явиться увечері зі своїм дорогоцінним партнером і його двічі дорогоцінної дружиною. Її голос буде оксамитово-теплим і проникливим, коли вона шепне йому в спальні: «Коханий, ти вибачишся, чи не так? У мене страшенно болить голова, і я не здатна зараз зустрічати когось ».

Він може у відповідь волати, що вона погубила його кар’єру, і шаліти, скільки його душі завгодно. Вона вже закрила очі і поклала мішечок з льодом на голову, все ще світло посміхаючись, залишаючи його віч-на-віч з голодними гостями.

Ви бачите? Зовсім не схоже на фільми про вампірів. Тільки мила пані з головним болем, яка страшенно шкодуємо, що все так вийшло.

Чоловік-Овен знаючий і хоробрий, коли розуміє ситуацію, але не може успішно протистояти типом мислення, недоступному йому. Правда, в кінці кінців він стане більш зрілим емоційно. Хоча любити Скорпіона непросто, це пом’якшить люту особистість Овна і відкриє йому очі на власні егоїзм, поспішність і надто імпульсивну мова. Якщо він дійсно її любить, вона може навчити його багато чому, і він її також.

Сексуальне тяжіння між Овном і Скорпіоном миттєве, просто магнетічное і може постійно приносити їм задоволення. Їх фізичний зв’язок ніколи не буде байдужою і поверхневою. Секс, поєднується з любов’ю, – ось що необхідно Скорпіону. Того ж шукає і Овен, намагаючись досягти свого туманного ідеалу. Він повинен перемагати, і вона дозволить йому це, але ніколи не буде пасивною. Сильний емоційний відгук одночасно з жагою фізичного задоволення, бажанням віддавати себе – вища мета для цього чоловіка в сексуальному союзі, адже він шукає справжню жінку, не ляльку, але й не лідера. У глибині душі він мужній, але в той же час чистий і невинний Адам, а вона – спокушає і загадкова Єва. Якщо хтось з них не схильний в особливій мірі впливу Марса або Венери (що з цими двома може призвести до різних форм мазохізму і садизму), то в ліжку не виникне сумніву, хто чоловік, а хто жінка. Жінка-Скорпіон може іноді, якщо він бездумно поранив її, відмовити, йому в близькості, щоб помститися, але марно, так як це може запросто перетворити його в невірного, а тому егоїстичного коханця. Скорпіон занурюється в невідоме, щоб дізнатися, а потім зберегти таємницю. Овен нерозважливо пірнає у вир, щоб відкрити істину і знайти щастя, а потім ділитися ними відкрито і щедро. Це суттєва різниця, яку можна подолати тільки обопільним довірою і вмінням прощати. Коли він безтурботно дає волю своїм емоціям, він може поранити її, і вона насилу забуває біль, хоча зовні це може ніяк і не проявлятися. І все одно Овнові краще залишатися самим собою: вона хоче, щоб він був вірним собі, хоча, швидше за все, ніколи в цьому не зізнається.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Овен і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. христя в 15.01.2015 | Відповісти

    Це не насправді

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,421