Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Рак спочатку приваблює чоловіка-Овна, тому що виглядає такою чарівно безпорадною і жіночною. (Я сказала, вона виглядає безпорадною. Повернемося до цього пізніше. Щодо її привабливості і жіночності суперечці немає, безумовно.) Здається, їй потрібно поплакати на його сильному чоловічому плечі, потрібна його полум’яна емоційна підтримка.

Коли «місячне» створення дарує йому своє гладеньке і нероздільне увагу, він переконується в тому, що давно підозрював: жодна жінка не може встояти перед ним. Вона буде готувати йому, няньчити його, сміятися над його жартами, іноді сама вставляти забавні слівця і взагалі зробить його життя солодким піснею заспокійливої ​​безтурботності з відтінком ліричної комедії. Але ця музика, яку він чує, може виявитися прелюдією до повільно зростаючому відчуттю, що його душать. Як ви прекрасно знаєте, якщо ви взагалі знайомі з астрологією, Овен не любить, коли його душать – занадто теплими ковдрами, владою, будь-якими обмеженнями, навіть любов’ю. Укутують увагу прекрасно, але чоловік-Овен миттєво насторожується, якщо відчуває, що ущемляють його свободу. А ніхто не здатний ущемити свободу чоловіки так безболісно і ласкаво, як жінка-Рак. Якщо вона вправна в цьому, як більшість «місячних» дів, чоловік-Овен може вважати політ на її романтичному килимі-літаку захоплюючим переживанням (в ній, чи знаєте, живе тяга до мандрівок, глибоко захована за вправністю домогосподарки). Але варто їй почати занадто горнутися до нього, він зістрибне з килима, якщо необхідно, то і без парашута.

Що стосується її жіночною безпорадності, то рано чи пізно він зрозуміє, що це ілюзія. Може, в той день, коли вона зареєструє власний банк, займеться обробкою будинку їхніх друзів, виставить свою кандидатуру в Конгрес або врятує потопаючого в океані дитини, посоромити службу порятунку на водах. Рак – Кардинальний знак, і ці жінки володіють дивовижною витривалістю і чіпкістю при всій удаваній крихкості. Оговтавшись від першого потрясіння, він, можливо, буде захоплюватися нею. Він захоплюється будь силою, а вона значно сильніше, ніж виглядає, коли, ображена його різкістю, роняє сльози. Він може навіть сильніше закохатись, коли виявить, що вона зовсім не серпанкові панночка, оскільки, по суті, йому потрібна жінка, здатна час від часу дати йому відсіч.

Але зіпсувати любовний концерт цих двох Сонячних знаків може інша фальшива нота – гроші. Жінка-Рак явно схильна їх збирати, може навіть обклеювати ними стіни на кухні, в спальні і в дитячій (три її улюблені кімнати). Фінансова стабільність для неї те ж саме, що емоційна надійність. Вони нероздільні. Він теж любить гроші і частенько розмірковує про сотні хвилюючих способів їх застосування, але ховати їх на чорний день в старий трухлявий пень або в льох – це для нього неприйнятно. Для Овна гроші існують, щоб їх витрачали (або тринькали). Його девіз: «За гроші щастя не купиш». Раз вони обидва закохані і щасливі, то хто думає про гроші? Вона. Тому що, розумієте, її девіз: «Щастя грошей не приносить». Чоловік-Овен, перш ніж запропонувати руку і серце жінці-Раку, повинен подумати про це. Як випливає.

Він скоро помітить її швидкі зміни настрою. Звичайно, він теж такий, але у нього все відбувається по-іншому цілком зрозуміло, а також допустимо, дозволено і можна пробачити. (Згадайте, Овен – чудове, але абсолютно егоцентричний дитя Зодіаку.) Її депресію він вважає нічим не виправданими нападами важкого зневіри, хоча, треба зауважити, в неї вони глибше і довше, ніж у нього. Іноді він виводить дівчину-Рака з періодичної місячної меланхолії своїм повним оптимізмом. Це дозволяє йому почувати себе сильним і мужнім і дає їй необхідну емоційну стабільність. Але є небезпека, що він може раптом збунтуватися, якщо вона змусить його засумніватися в тому, що його Марсови чудеса, якими він зобов’язаний тільки самому собі, достатньо сильні, щоб похитнути Всесвіт. Він швидше помре, ніж допустить таку жахливу думку.

Місячне уяву жінки-Рака легко розпалює полум’я марсіанської сексуальності чоловіка-Овна, і його ідеалістична і гаряча манера займатися любов’ю може виманити її з-під панцира боязкості (або «кусачесті»). Він підходить до сексу з ніжністю, яка допоможе його коханої розкритися. Однак, до нещастя, практичність Рака скоро скаже їй, що «чоловік не може жити одними гіацинтами, йому потрібен хліб». (Рак іноді має манеру спотворювати або переробляти трюїзми, щоб підкреслити негативне і прибрати позитивне.) І найбільший конфлікт через гроші почнеться, коли вона згадає про них посеред небудь романтичної сцени. Сексуальна близькість різко зміниться сваркою.

Будь-які відносини між Овном і Раком зазвичай підпорядковані частим чварам через гроші: як їх дістати і як використовувати. Він екстравагантний, вона бережливо. Вона ощадлива, поки не впадає під впливом Місяця в глуху тугу і не дозволяє собі витратитися на безліч жіночих дрібничок, щоб підтримати своє пригнічене «его». В інший час вона зазвичай неохоче розлучається з грішми.

Якщо їм вдасться вирішити шляхом взаємних поступок делікатне фінансове питання, у них є надія побудувати разом міцний будинок, особливо якщо між його Сонцем і її Місяцем (або навпаки) є гармонійні аспекти – трин, секстиль або з’єднання. Її поєднання творчого польоту фантазії зі здоровим ставленням до готівкових разом з його зухвалістю і впевненістю Марса зазвичай допомагають цій парі вирішувати свої матеріальні проблеми. Але це ще не все.

Її депресії продовжують з’являтися і мучити його. Він може не зрозуміти делікатності її емоційних потреб і буде абсолютно збито пантелику її мінливим настроєм. Сприйняття – не усільная сторона Овна. Що він робив не так? (Нічего. Повторюю вам, це Місяць.) Тільки що вона пурхала навколо, базікала і щось наспівувала, годувала кошеня, посміхалася. І раптом – сльози. Що трапилося? Це, швидше за все, повний місяць. Або, ймовірна, він образив її почуття, сказавши щось не те, і навіть не усвідомив цього. Або він не помітив нової сукні, або забув сказати, як чудова була морквяна запіканка. З самого дитинства ця дівчинка боялася, що ніхто не любить її. Йому доведеться м’яко навчити її, що кращий спосіб отримати любов – це дарувати її. (Що буде нелегко, так як і йому потрібний такий урок.) Чоловік-Овен повинен пам’ятати, що єдиний спосіб зберігати щастя «місячної» діви – бути впевненим, що їй дістанеться багато любові, багато їжі і багато грошей. Вона нежадібних, просто їй необхідна стабільність, а це зовсім не одне і те ж. Я дещо упустила. Якщо вона типова «місячна» леді, то додайте до списку: багато дітей. Принаймні кілька.

Овен майже завжди з радістю сприймає батьківство, і вона в захваті від цього. Але коли діти дорослішають, щасливий татусь намагається переробити їх за своїм образом і подобою. Він вважає, що їх треба привчати до незалежності. Хоча він може бути владним і вимогливим, але вважає за краще давати їм побільше свободи. Жінка-Рак сприймає материнство серйозно, і я думаю, занадто серйозно. Вона буде пильно спостерігати за їх їжею, одягом, романами, кар’єрою і здоров’ям. Мама знає краще, що потрібно їсти і носити, кого не можна любити і на кому не треба одружуватися. Все це може призвести до того, що чоловік-Овен звинуватить її в руйнуванні їх індивідуальностей, а вона, в свою чергу, звинуватить його в надмірній жорсткості і байдужості. Нащадкам час від часу буде здаватися, що їх повільно розчавлюють між двома цементними стінами. Компроміс у вихованні дітей необхідний, або відносини будуть непоправно зіпсовані.

Здатність Овна отримувати і віддавати любов залежить від його «сильного» образу самого себе. Йому потрібна постійна свобода дій і самовираження. Його жінка повинна бути абсолюту впевнена, що він може рухати гори, інакше він перетвориться на неврастеніка. Вона ніколи не повинна говорити йому, що робить щось краще за нього (навіть якщо це так). Якщо вона дозволить йому очолювати парад, не руйнуючи його надій, він зуміє назавжди розвіяти безліч її ж власних таємних переживань і страхів. Але завжди є можливість, що її несподіване мовчання, похмуре настрій і напади істерії час від часу змусять його піти з дому, а його необдумані слова і імпульсивна поведінка доведуть її до кипіння.

Коли вона плаче, а він не знає чому, не треба вибігати з кімнати, а краще обійняти її і заколисати ніжними запевненнями, стримати піднімаються в ній потоки страху і самотності, м’яко шепочучи: «Не плач, будь ласка. Всі тебе люблять, адже ти така мила, гарна й розповідаєш такі кумедні історії. І потім, ми обов’язково коли-небудь станемо багаті. А я люблю тебе більше всіх, не сумнівайся. Тобі не потрібно пропонувати сусідові прати на нього. Ми зовсім не такі бідні, і ніколи такого не буде. А тепер іди вмийся, Причешися, напудрити ніс і надінь небудь гарне, тому що ми з тобою зараз підемо в ресторан ». І він повинен назвати наймодніший, найдорожчий в місті ресторан. Вона відразу перестане схлипувати.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172