Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


З Левицею жити нелегко, а часто з нею просто неможливо впоратися. Вона може бути гордою, глухий до всього, марнославної, егоїстичною і зарозумілою. Але вона також може бути сильною, живою, доброю і великодушною жінкою, якщо ніхто не оспорює і поважає її очевидну перевагу. Хоча вона так просто не здається, з чоловіком-Овном, який вміє не зачіпати її гідність і який ясно дає їй міняти, як він нею захоплюється, вона буде несподівано податливою. Жодна людина, яка знає її, не повірить, що таке можливо.

Астрологія практично гарантує гармонію і щастя у відносинах між цими двома Сонячними знаками, особливо якщо поєднання їх світил сприятливо. У цьому випадку дійсно можна сказати, що їхній шлюб укладений на небесах.

Навіть коли Сонячно-Місячний аспект в їх порівняльному гороскопі виявиться негармонійним, ці двоє будуть ставитися один до одного цілком терпимо, адже це союз чоловік Овен і жінка Лев.

Він не буде повставати проти її екстравагантності, як це робив би чоловік, що народився під будь-яким іншим Сонячним знаком. Насправді, він навіть буде заохочувати це. Звичайно, жінки-Леви не люблять, коли говорять, що вони екстравагантні або непомірне. Вони скажуть вам, що відрізняються рідкісною економністю, і в певному сенсі деякі з них дійсно економні. Леви можуть бути практичними, але немов сходять з розуму, коли справа доходить до предметів розкоші, тобто часто мудрі, коли мова йде про дріб’язкових витратах і шаленіють у витратах великих. Чоловік-Овен зазвичай несамовитий і у великих, і в дрібних витратах.

Якщо у кожного з них «щедрий» Місячний знак або Асцендент, протиріччя навряд чи виникнуть, але навіть якщо це не так, рано чи пізно вони проявлять свою сутність Сонячних знаків в жестах благородства. Обидва люблять дарувати і отримувати подарунки.

Нічого дивного, що чоловік-Овен, який любить Левицю, буде сприяти тому, щоб вона жила, дотримуючись властиві їй від народження гордість і гідність. Він упевнений, що вона повинна вести себе як королева. (Це також дозволить йому відчути себе справжнім переможцем, якому вдалося заволодіти нею.) Хоча Баран припускає, що інші жінки повинні його чекати і створені тільки для того, щоб задовольняти його бажання, з цією жінкою виявляться більш м’які сторони його натури, і він буде уважний до її бажанням. Можливо, він поміщає її на п’єдестал, щоб потім перемогти і стежити її королівську прихильність, але більш імовірно те, що він дійсно відчуває: вона гідна поклоніння, тому що вона така особлива … Так схожа на нього!

Між ними, звичайно ж, виникають розбіжності. Але зіткнення бажань цих Вогняних знаків приправлено збудженням і тим душевним підйомом, який компенсує всі. Періодичні сутички між Левицею і Овном не дозволяють їм ставитися до любові як до чогось само собою зрозумілого, що може врешті-решт стати нудним і нецікавим. Ці коханці відчувають початкову потребу в періодичній зарядці своєї пристрасті.

Чоловік-Овен часто докладає великих зусиль, щоб досягти мети і, можливо, буде настільки зосереджений на предметі своїх бажань, що перестане в достатній мірі виражати схиляння перед своєю дамою. Коли Левиця відчуває, що її недооцінюють, вона стає холодною та байдужою. Вона або забуває про те, що вона жінка, не звертаючи ніякої уваги на свою зовнішність (сумний і тривожний симптом її внутрішньої депресії), або, навпаки, зосереджує надмірні зусилля на те, щоб бути привабливою, відкрито збуджуючи інтерес інших чоловіків. Але не народився ще Овен, який спокійно б поставився до флірту чи тим більше до реальної зраді своєї жінки. Найменше припущення про невірність спричинить за собою дику сцену ревнощів. Якщо їх відносини міцні, це, можливо, виявиться навіть корисним.

Обидва вони в достатній мірі ревниві. Але час від часу то одному, то іншому може приходити в голову, що було б забавно полоскотати нерви коханого, зробивши вигляд, що його (або її) цікавить хтось інший. Те, що відбувається між двома цими Вогненними знаками в результаті, звичайно так само «забавно», як спроба полоскотати розлючену горилу.

Жінка-Лев потребує того, щоб їй часто говорили, як сильно і за що її люблять.

У такому випадку вона не буде занадто підозріло ставитися до того, чим він зайнятий поза домом. Баран, який стане балувати свою величну подругу, не пошкодує про це. Вона може бути досить вимогливою, але це, не так страшно. Якщо б нею нехтували, життя перетворилося б на пекло. Коли ця жінка вирішить, що її ігнорують, вона почне надавати надмірне значення дрібницям. Так само поводиться і безпосередній Овен. Він з великим роздратуванням, удаваним або справжнім, може пред’являти майже дитячі вимоги і ображатися на все підряд, коли думає, що його недостатньо люблять або звертають на нього мало уваги. Усвідомлення чиєїсь невдячності може викликати в Овна полум’яний гнів, а у Лева – крижану образу. У них обох живе гіпертрофоване бажання схиляння і одночасно необхідність самоповаги. Коли в навколишньому світі вони виявляють недолік лестощів, що з ними буває рідко, вони починають дарувати цю цінність один одному, щоб заповнити її брак.

У відношенні сексу вони надзвичайно добре підходять один одному. Взаємне прагнення до неподавляемой пристрасті в заняттях любов’ю пом’якшується обопільним бажанням ніжною чуйності. Хоча обидва справжні коханці, при цьому вони ще й ідеалісти. Ніжний поцілунок в щоку і для неї, і для нього настільки ж важливий, як і більш чуттєві вираження сексуальної пристрасті. Чоловік-Овен може поєднувати у своєму характері надлишок сентиментальності і полум’я, що завжди викликає відповідні почуття у Левиці.

Якщо що-небудь і затьмарює їх, ідилічні сексуальні відносини, то це спалаху її колишніх пристрастей. У жінці знаку Лева старі почуття ніколи не вмирають. Вугілля продовжують тліти через роки не тому, що вона хоче відновити старий роман, а тому, що їй шкода розлучатися з пам’яттю про померлого поклонінні і захопленні. Ці спогади ніколи не тьмяніють.

Якщо він наткнеться на яке-небудь з любовних листів, які вона часто зберігає і перечитує час від часу, щоб пробудити романтичні настрої, він буде майже так само ображений і розлючений, як якщо б застав її з чоловіком. Він може з докором поцікавитися, чи живі її минулі захоплення. Оскільки вона обов’язково трошки пріхвастнет, він втратить свою виплекану ілюзію, що він єдиний чоловік, здатний її підкорити, а втрата такої ілюзії може серйозно похитнути їх сексуальну гармонію. Чоловік-Овен повинен бути переможцем в любовній грі, як і в будь-який інший грі. Йому також подобається, коли на нього звертають увагу на вечірках, і тому він не може не помічати всіх жінок, які дивляться на нього з захопленим інтересом. (Барани не егоїсти, просто іноді вони легковажні.) Що тоді? Як можна питати! Пам’ятайте, Левиця хоче, щоб всі знали, як обожнює її чоловік, якому вона дозволила любити себе. З його боку вкрай нерозумно так принижувати її перед іншими, нехай навіть з самими безневинними намірами, тому що ця жінка не потерпить замаху на своє достоїнство. Вона аніскільки не сумнівається, що її коханець або чоловік захоплені нею, але для неї важливо, щоб інші теж це знали. Нехай він тільки спробує при людях почистити апельсин для іншої жінки, і його весела, сонячна і ніжна подруга тут же перетвориться на шиплячих кішку або, ще гірше, в похмуру статую – втілення крижаного осуду. А коли вони залишаться одні, вибухне бурхливим скандалом.

Але не встигнуть висохнути її сльози, як вони помиряться. І він знову скаже, як вона йому дорога, а вона повідає, як він потрібен їй, і обидва ще раз погодяться, що немає на світі нічого важливішого їх любові і дружби. Тому що Баран і Левиця наділені самим благословенним даром богів – здатністю бути не тільки коханцями, але і друзями. Вони можуть по черзі наносити один одному несподівані образи, але при цьому довіряють один одному безроздільно. Таким чудесним властивістю з усіх Сонячних знаків наділені тільки Овен і Лев.

Поривчастий, імпульсивний Овен знайде затишний будинок в серце жінки-Лева. Вона обдарує його царственого, а у відповідь він піднесе їй … себе, всього себе – те, чого він ніколи нікому не віддавав, поки не зустрівся з нею.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Овен і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Ксюня в 21.11.2019 | Відповісти

    Такий гарний роман….. як казка

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,181