Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Взаємини чоловіка-Овна і жінки-Козеріга здебільшого залежать від її віку.

Якщо їй ще немає тридцяти, він, швидше за все, доведеться не до двору. Розв’язний і грубий тип, печерна людина. Та й у неї мало шансів сподобатися. Може, комусь і за смаком буркотливі, дивакуваті старі діви, але не йому …

Якщо їй за тридцять, вона може здатися неймовірно забавною. Його розчулить той запал, з яким вона береться судити про все на світі – від психології до екології. У них так багато спільного! Жаль, це помилка. Сатурн як і раніше владно керує Козерігом, і ніщо не переважить, не відтіснить на задній план головної життєвої необхідності – безпеки. Ніщо не виміряє поваги Козеріга до успіху і солідному банківському рахунку. Хоча більшість чоловіків-Овнів – пестуни успіху. Удача німбом сяє над їх головами, вчувається в ході і рухах. Але Овни не завжди кмітливі в грошових справах, поки їм не перевалить за тридцять. Що ж, саме час.

Жінки-Козеріги інстинктивна тягнуться до тих, хто на вершині. Розважливість? Ні. Розвинуте почуття відповідальності … Але Овнові це може діяти на нерви. Віддає обережністю і розважливістю. А ці два слова символізують щось страшне придушення його марсовского ентузіазму.

Ось чому «службові романи» між цими двома – рідкість. Бос-Овен відразу ж зауважує, що його службовка-Козеріг – справжній скарб. Здатний і знаючий працівник, вміє пожартувати і скажено сексуальна, хоча приховує це. Його марсіанському «его» лестить, що вона «знає своє місце». Потім він відкриває, що ця тихоня непомітно вчиться всьому. Напевно, мріє зайняти його місце. Швидше за все. Овен злякається і моментально звільнить «інтриганку». Шкода, звичайно, втрачати хорошого працівника, але занадто вже вона честолюбна …

Коли ж Козеріг і Овен не змагаються, вони можуть скласти цікаву пару. Не яскраву або приголомшливу, але, цікаву.

Я вже говорила, що символ Козеріга – гірський козел. Але є й інший символ – дволикий Янус, один лик якого звернений у минуле, а інший – в майбутнє. Для Козеріга майбутнє нерозривно пов’язане з минулим. Тільки людина з відмінною родоводу може справити враження на цю дівчину. До себе вона не пред’являє таких суворих вимог. Козеріги – самі собі предки.

Дуже часто жінка-Козеріг грузне в абсолютно неможливою любовної історії. І для цього є причини. Потай вважаючи себе неможливим людиною, вона шукає неможливою любові як покарання. Неможлива зв’язок для неможливого людини. Насправді в ній більше тепла і чарівності, ніж вона дозволяє собі усвідомити.

Овнові потрібно переконати це неможливе створення, що вона бажана. Йому, схильній ідеалізувати жінку, зводити її на п’єдестал, простіше, ніж іншим, перетворити самоприниження Козеріга в горде усвідомлення своєї сексуальності. Але навіть створивши це маленьке диво, він не відразу укладе її в свої обійми. Між ними може вклинитися її сім’я.

Вирок сім’ї найчастіше не підлягає оскарженню. Крім того, обранцю належить розділити з жінкою-Козерігом турботи про її сімействі. Може, навіть жити з її родичами під одним дахом. Якщо Овен і уламав її залишити рідних, коли вони її потребують або надати їм самостійно справлятися з бідами, вона ізмучает і його і себе. Досить неприємно займатися любов’ю з жінкою, яка постійно страждає від докорів сумління і зневіри. Особливо чоловікові-Овнові, який хоче, щоб весь світ обертався навколо нього.

Якщо вже мова зайшла про любов і її проявах, треба попередити, що жінка-Козеріг часто ховає свої пристрасті під маскою холодного байдужості. Вона схильна пригнічувати фізичний потяг, побоюючись виявити осу серед квітів. Голос розуму намагається заглушити заклик плоті. Так народжується розчарування, яке виливається у найхимерніші форми: прагнення панувати, накопичення, ексцентричність і дратівливість, спроби представити свою самотність як знак духовної обраності.

Мужній Овен не побоїться зірвати її крижану маску байдужості, якщо, звичайно, здогадається, що це всього лише масками не складе зброї без бою. І якщо холодність жінки-Козеріга не розтрощить впевненості Овна в собі. У нього серце вистрибує з грудина вона так образливо незворушна, так обурливо спокійна! Є від чого прийти у відчай.

І тут, як і в стосунках чоловіка-Козеріга і жінки-Овна, все залежить від Сонця й Місяця. Якщо положення світил в гороскопах цих пар гармонійно. Овен зверне сірий свинець Сатурна в блискучий алмаз Марса за допомогою однієї лише алхімії любові. В іншому випадку цим двом доведеться почекати зустрічі в майбутньому втіленні.

Козеріги завжди пам’ятають про свою мету, і їх сердитий будь-яке вторгнення несподіваного чи незвичного, навіть якщо це любов, а зіткнення з розлюченим Козерігом малоприємне. У жінки-Козеріга зазвичай сталеві нерви, яструбиний погляд і терпіння Йова. Але нехай це не відлякує Овна. Її самовладання всього лише ланцюг, який приковує дух, щоб той не залетів занадто високо. Всім своїм виглядом вона як-ніби говорить: «Не підходь занадто близько», але її боязке, недовірливе «я» шепоче: «Було б чудово, якби ти підійшов ближче, але хто поручиться, що тобі потрібна не тільки моя надійність, але і моя жіночність? »Прислухайтеся до цієї мовчазної благанні. Так, ця жінка не буде обсипати вас палкими романтичними зізнаннями, але її ніжна таємна посмішка дорогого коштує.

Він дійсно дуже везучий, цей Овен. Якою б прекрасною вона не була зараз, Сатурн обіцяє робити її все красивіше з кожним роком. Ця планета жорстко керує почуттями, ніколи не обманює. І жінка-Козеріг теж ніколи не порушує обіцянок. Нарешті чоловік-Овен знайшов любов, якій можна довіряти, яку можна зберегти і утримати. І заради цього можна впоратися навіть з власним егоїзмом.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Овен і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Марія в 06.10.2015 | Відповісти

    просто вав!
    так тонко все описано

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,486