Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це сумно, але часто це правда. Рано чи пізно чоловік-Овен може відчути необхідність довести жінці-Діві, що його поняття та ідеали розумні, що він емоційно дозрів – загалом, він постарається довести їй, що його плани, амбіції і почуття мають право на існування.

Справа не в тому, що вона не згодна з ним, але він може подумати (якщо вона типова Діва), що вона якось не схвалює його поведінку. Можливо, так воно і є. Вона може всім серцем підтримувати більшість його пропозицій і вигадок, але завжди знайдеться що-небудь, проти чого вона буде заперечувати.

Такі Діви.

Вони помічають слабкі ланки ланцюга і попереджають про них перш, ніж ланцюг порветься. Всі ми повинні бути по-справжньому вдячні їм за те, що вони вміють помічати небезпеку до того, як стане надто пізно, і тому успіх кожної авантюри стає більш ймовірним. Більшість людей належним чином цінують здатність Дів наводити чіткий порядок у хаосі.

Але тільки не Овни. Він буде гнівно обурюватися її недовірливістю і навіть може звинуватити її в бездушності і відсутності уяви. Він сильно помиляється. Ця жінка наділена прекрасним живою уявою, проте вона настільки потайлива, що всі вважають її жахливо прозаїчною. Вона не любить виставляти напоказ свій блискучий розум і таємні думки. Коли з’явився він, відважний, прекрасний Овен, у неї виникло відчуття, що вона зовсім особлива. Воно зігріло холодне серце Діви і зробило її більш упевненою в собі, ніж коли-небудь. Але він, як і всі інші, звинувачує її у відсутності уяви і бездушності. А може, це він бездушна?

Внутрішній світ жінки не може бути заповнений тільки уявними чарівними створіннями. І тим не менше це прекрасна країна чудес, тому що вона бачить красу в малому і буденному. Якщо чоловік-Овен, люблячий її, по-справжньому зрозуміє це, припинить кричати на неї і цим принижувати, вона може повідати йому про своїх нездійсненних бажаннях і таємних фантазіях, стати ніжною і ласкавою і відкрити свої страхи замість того, щоб ховати образу в душі . Так, вона багато чому навчиться у нього.

Він теж може багато чому навчитися у неї. Наприклад, вдумливому уваги до інших, спокою і щастя служити (а не приймати послуги). Вона показує це майже кожен день, коли вони разом. Тільки він рідко бачить це. Вона так м’яко втручається в безлад, що він ледь помічає її присутність, допомагає йому все зробити правильно, хоча він і не просив допомоги, і не чекає похвали. Вона б розцвіла від його подяки, але ніколи цього не вимагає.

Так добре приходити додому до жінки-Діві, коли вона подобається собі, коли вона не прикидається і дозволяє своєму коханому теж бути самим собою. Якщо вона типова Діва, то вона ненав’язлива (в порівнянні з Овном!), Але при цьому весела і приємна. Вона спокійна і виховання і так потребує ніжності (якої вона ніколи не просить, як і подяки). Іноді вона критична, да, но по крайней мере ввічлива, коли сперечається про дрібниці.

Чоловік-Овен, люблячий цю розумну жінку, може заспокоїти її, коли вона засмучена, і збентежена якимись своїми дрібними помилками (Діви схильні до різкої самокритики), нагадавши їй, що ніхто не застрахований від помилок, навіть благородний Назаретянин.

В фізичної любові чоловіка-Овна і жінки-Діви часто приховано туманне чарівність. Цілком імовірно, вони належать до рідкісних нині людям – супротивникам сексу заради сексу, який виставляється всім напоказ. Чоловік-Овен – переконаний ідеаліст (і до того ж сверхревнівий), а жінка-Діва зазвичай не визнає ніякої дешевки і вульгарності.

Їх заняття любов’ю будуть відображати їх обопільний ідеалізм і підсвідомий пошук чистоти і невинності. Це не означає, що їх фізичної любові буде бракувати пристрасті. Чоловік-Овен, керований Марсом, – втілена пристрасть. Але при цьому він зворушливо ніжний і зазвичай пам’ятає про дрібниці, пов’язаних із сексуальним єдністю. Жінка-Діва відповість на це з непідробною радістю. Але вона повинна проявити обережність і не критикувати його любовну техніку, не дозволяти своїй вродженій холодності перетворити в золу полум’яні сексуальні виливу, які він так довірливо їй пропонує. Він зі свого боку повинен стежити, щоб не зачепити її делікатності, завжди показуючи, що ніжність і м’якість – частина їх союзу. Йому потрібно навчитися не ображатися, коли вона вважатиме за краще висловити свою любов до нього не фізично. Його сексуальна витривалість часто більше, ніж її, і тоді він повинен нагадувати собі, що терпіння – це чеснота, яка приносить свої плоди.

Він просто повинен дати їй відпочити трохи і до того ж не забувати, що її бажання чи небажання зайнятися любов’ю завжди прямо залежить від проблем і тривог, які займали її напередодні. Діва ніколи не віддасться любові повністю, а Овен здатний на це. У цьому головна відмінність між ними, і підходити до нього треба з обережністю.

Незважаючи на їх природній потяг, вони можуть дозволити своїм відносинам поступово прийняти дещо іншу форму, залежну від взаємної поваги. У цьому, звичайно, немає нічого поганого. Але емоційна віддача і взаєморозуміння також необхідні. Діва і Овен, навіть якщо їхні відносини дали тріщину, рідко бувають невірні один одному. Для цього є глибока причина. Типові представники цих Сонячних знаків не можуть залишити, кинути іншого (навіть коли, здавалося б, це неминуче), якщо одного разу присвятили себе йому. Діва, примушений аналітик, завжди відповідає за свої слова, а особливо за дану обіцянку. І якщо вона його порушила, значить, їй було нанесено особисту образу такої незмірну глибини, що воно вимагало або остаточного рішення порвати, або справжнього психічного перелому.

Чоловік-Овен не бажає визнавати своїх помилок. Його пов’язує з жінкою не почуття відповідальності, а емоції. Овнові важко уявити, що він помилявся в любові, якщо він колись вірив в неї всім серцем. Цей чоловік у всяку авантюру впадає стрімголов, відгукується з полум’яними намірами на кожен виклик (і на любов теж). Міг би Ромео небудь розлюбити Джульєтту, а Джульєтта втомитися від Ромео? Звичайно немає. Приблизно так він і дивиться на це. Він забуває, що цим зразкам чистої любові не було й двадцяти, а якби вони жили довше, то, можливо, зіткнулися б з обопільною нерозумінням і незгодою. Дивно, він так само прагне до досконалості в любові, як його жінка-Діва – до досконалості в усьому, крім любові.

Коли в їх відносинах виникають серйозні труднощі, вузол зазвичай розрізають гострі ножиці потужного зовнішнього тиску, а не охолодження їхніх почуттів. Іноді це її майже фантастична одержимість обов’язками роботи або вдома, іноді – його полум’яні амбіції і цілеспрямованість, що змушує його відсунути все, крім великої життєвої мети, прагнення знайти себе. Тоді вона може відчути непереборне прагнення критикувати його дії і наміри. Це спершу дратує, потім принижує і, нарешті, викликає в ньому марсовскій гнів, який, у свою чергу, заморожує її бажання допомагати йому до крижаної відстороненості і майже показного насолоди своїм горем. Тоді треба чимось поступитися, і швидко! Або їх обопільна потреба в ніжності один одного незабаром відсунеться на другий план, поступившись місцем обопільної потреби в самоповазі, і вони розійдуться.

Але досить про сумне. Ці чоловік і жінка можуть виправити всі свої помилки і налагодити відносини, навіть якщо вони здалися б комусь іншому приреченими на загибель. Але тільки коли любов для нього – самовідданість і усвідомлення її потреб, а для неї – повна довіра і захопленість його мріями.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,189