Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо тільки вони не зустрілися в інституті і незабаром не одружилися, що трапляється з цими двома знаками досить часто, адже вони завжди поспішають, чоловіка-Овна може неймовірно злити минула любовна життя жінки-Близнюків, швидше за все занадто насичена за мірками загальноприйнятої моралі. У її минулому майже обов’язково буде якщо не пара екс-чоловіків, то принаймні півдюжини розірваних заручин або кілька все ще мерехтливих іскорок.

Всі представники знаку Близнюків повинні бути обережні з ранніми шлюбами, якщо тільки у них Місяць або Асцендент не в знаках Козеріга, Діви, Рака або Тельця.

Все своє життя ця жінка вважає, що у будинку на вершині пагорба золоті вікна. Вона вперто дереться; туди і, глянувши вниз, виявляє, що жаданий будинок стоїть біля підніжжя. Тоді вона з’їжджає назад і наново відкриває, що біля будинку внизу самі звичайні вікна, як вона і думала спочатку, потім дивиться вгору, бачить золоті вікна, вирішує, що помилилася, і знову втомлено піднімається вгору за наступним розчаруванням. Чому ці золоті вікна так невловимі? Їй доведеться витратити дуже багато духовних і фізичних сил, поки вона не зрозуміє, що відображення Сонця – тільки ілюзія, що залежить від часу дня, і позиції глядача.

Іноді жінка-Близнюки може думати, що стара любов була саме тією, з золотими можливостями, але перш ніж вона усвідомлює, що це ілюзія, вона втратить чоловіка, залишивши його стояти одного на вершині пагорба або біля підніжжя. Її ностальгія за вчорашнім романам ніколи не викличе у нього співчуття, навіть якщо він сам час від часу буде зітхати про давно минулі дні. Пам’ятайте про егоцентризм Овна. Він може так поступати. Вона – ні. Чому? Тому що він знає, що його ностальгія невинна і ні до чого не приведе. А ось в своїй супутниці він не так впевнений.

У їхніх стосунках може бути ще кілька пасток, пов’язаних з можливим браком сили волі, і стабільності. У Овна сили і енергії хоч відбавляй, але вміння не кидати розпочатого не входить в список його достоїнств. Чоловік завжди підсвідомо залежить від своєї жінки, яка повинна заповнити те, чого йому бракує. Покладатися на жінку-Близнюків – все одно що триматися за пір’їнку під час сильного вітру. Ні сила волі, ні надійність не належать до числа її талантів (якщо тільки її Асцендент або Місяць не знаходяться в знаку Рака або будь-якому знаку Землі, і, природно, те ж саме вірно і для нього). Отже, ці двоє здатні розпалити безліч сварок, потураючи слабкості все відкладати на потім і нестійкості один одного.

Чоловік-Овен, можливо, не буде наполягати, щоб його жінка-Близнюки сиділа вдома, витирала пил, носила ситцевий фартух і поливала город. Він, швидше за все, усвідомлює, що може використовувати її гнучкі погляди і оригінальне мислення у своїй діловій життя або кар’єрі, і тому їх часто можна зустріти працюють разом і після шлюбу, і до нього. З них зазвичай виходить чудова команда. Він точно знає, чого хоче, а в неї вистачає ідей, як допомогти йому досягти мети. Крім того, йому простіше спостерігати за нею, якщо вона весь день поруч, і він може не думати про молочарі, чистильник взуття, бакалійника і тому красивому хлопця, який працює ліфтером в їхньому будинку. Її меркуріанським схильність до невинному, як правило, флірту підливає масла у вогонь ревнощів Овна, і все, що може стримати такі спалахи, тільки вітається. Дослідження, скільки мужів-Овнів рано чи пізно пропонують своїм дружинам бути їх секретарями або повноправними партнерами, могло б бути цікавим для астрологів. З іншого боку, ці коханці часто знайомляться на роботі. Їх цікавлять одні й ті ж заняття і кар’єра.

Ви ніколи не побачите чоловіка-Овна і жінку-Близнюків, як би довго вони не були одружені, які сидять за столиком у ресторані та читаючими газету або роздивлятися інших відвідувачів мовчки, не помічаючи один одного, що трапляється, до нещастя, з багатьма парами після того , як перші захоплення проходять. Овнові і Близнюкам завжди є що сказати один одному, іноді навіть занадто багато. У будь-якому випадку їх бесіда не буде млявою. Велику частину часу їх розмова – блискучий обмін думками, але варто їй своїм гострим язичком зачепити його за живе, розмова може обернутися жарким суперечкою, в якому ця парочка наговорить один одному безліч гидот. Однак, на щастя, вони обидва схильні прощати і забувати образи так само легко, як і наносити їх.

Дивно, але любовні відносини цих чоловіка і жінки для оточуючих іноді важче, ніж для них самих. Чим щире і глибше вони закохані, тим імовірніше, що їхні друзі, сусіди чи родичі можуть страждати від цього роману, в якому Повітря роздуває Вогонь. Час від часу жінці-Близнюкам будуть ввижатися різні події, яких насправді не було. Вона знайде таємний сенс в абсолютно безневинних словах, випадково кинутих кимось, і розповість про це своєму коханцеві або чоловікові Овнові, нещадно спотворивши почуті нею фрази. (Її меркуріанським уяву просто замінює нудні або нецікаві місця більш мальовничими.)

Люблячи, її так сильно, як здатний тільки чоловік-Овен, він може роз’яритися через ці злегка перебільшених образ, завданих честі його дами, і направить всю силу Марсового гніву на враженої бідолаху, який навіть не підозрює, що чимось образив її . (Чоловіки-Овни виключно віддані своїм друзями рідним, а особливо подружжю.)

Пізніше чесність натури взяло гору гострі уколи совісті нагадають жінці-Близнюкам, що все сталося не зовсім так, як вона барвисто описала своєму чоловікові. Тоді, мабуть, вона скаже йому правду, і буде краще, якщо він погасить гнівну спалах Марса і прийме її спробу відокремити реальне від уявлюваного з чуйністю. Адже жінка-Близнюки зроблена з крихкого матеріалу. Вона не захищена на своєму життєвому шляху шаленим воїном Марсом, а тільки непередбачуваним чарівником Меркурієм, який часто ховається від неї – саме тоді, коли дівчині особливо потрібна мудрість її направляючої планети.

В її серці так багато звуків переслідуючої її музики. Вся вона – симфонія спогадів, створена з дива і світла, неподобства і тіні, і це змушує більш прямого чоловіка-Овна, люблячого її, ворожити іноді: «Хто ж вона, ця близька, знайома і чужа? Хто вона? .. І що вона таке? »

Хто вона? Ведучий з двійнят на кожний даний момент. Що вона таке? Букет нагідок в небесно-блакитний вазі на столі її вчителя в третьому класі, парад цирку, який вона бачила одного разу, коли клоун кинув їй кренделек … Поїздки на возі з сіном і урагани, перша пара чорних лакованих «човників», літня гроза в лісі, в скаутському таборі, після якої сосни пахли, як гіацинти … Поле пурпурного вересу, де вона сиділа одного разу багато годин … Випав з гнізда пташеня, якого вона годувала, поки він ще не вмів літати, коли їй було п’ять років. Це і є вона. Все це.

Отже, дівчинка-жінка знака Близнюків повинна вчитися в певній мірі керувати своєю уявою, якщо хоче досягти гармонії із прямим і чесним чоловіком-Овном, якого любить. Але робити це треба обережно, щоб не погубити це чарівне якість, тому що саме завдяки цьому вона виглядає такою вишукано жіночною в очах свого коханого. У дітей теж жива уява, і чоловік-Овен думає про неї як про маленьку дівчинку, яка потребує його любові і захисті частіше, ніж їй здається. Крім, зрозуміло, тих випадків, коли вона розбиває його уявлення про її безпорадності, обігруючи його в хрестики-нулики, шашки або ще як-небудь. Деякі жінки-Близнюки, коли хочуть, можуть бути інтелектуальними терористами Состра як ніж промовою і дивовижною проникливістю, а це боляче б’є по самолюбству чоловіка-Овна. Але при цьому тут і букетик нагідок у не6есно-блакитний вазі …

Що до нього, то він складається не тільки з грубою відваги і хвастощів. Він повний спогадів про дні, коли вперше поплив, вода захльостує його з головою і він не вмів плавати, але він впорався; про нескореної вершини, про загиблих мріях … Про безформних нічних видіннях, викликаних похованим, забутим тепер дитячим страхом … Про Різдво, коли Санта-Клаус забув внести цуценя в свій список … О вертушки і петарди, які він запалив в День незалежності, коли йому було дев’ять … Про те, як він в перший раз побачив коня і вдихнув п’янкий запах стайні … Про почуттях, коли він вперше дізнався , як священна може бути тиха ніч, коли спав один під незліченними миготливими зірками і вони співали йому пам’ятну мелодію, яку ніхто більше не міг почути …

Вони так різноманітні, цей чоловік і ця жінка! Зазвичай вони тимчасові мешканці однієї країни, королівства, яке самі ж і відкрили, де все так чудово, але самотньо. І необхідні інші очі, щоб теж побачити цю країну, тому що тільки так вона може стати реальністю …

Що стосується сексу, ці чоловік і жінка, будуть упевнені спочатку, що ідеально підходять один одному. Чоловік-Овен мріє прибути в сад любові на килимі-літаку прямо з арабської ночі (або з століть лицарства, все одно), а жінка-Близнюки блискуче зіграє роль у його п’єсі-мрії. З нею він ніколи не буде знати, хто чекає його ввечері на самоті спальні. Це може бути Клеопатра, Жорж Санд, Мата Харі, леді Гамільтон або ще хтось. Це не може не порушувати його.

Його власне сексуальне вираз пряме і сильне. Її – трохи більше невловиме і ускладнене. Правда, йому подобається робити їх заняття любов’ю схожими на поетичний роман, але він воліє все ж вгамувати свою спрагу в потоці прямий і чистою пристрасті. У її ставленні до фізичної любові часто є щось незбагненне, так що він може навіть звинуватити її в тому, що в хвилини близькості вона знаходиться десь в іншому місці, а вона може образитися на його грубе вторгнення в найпотаємніше – в її думки.

Він, іноді відчуваючи, що вона шукає чогось, ніколи не існувало, не може зрозуміти, що, будь він трохи м’якше, вона змогла б перетворити плоди живої уяви в настільки ж дивну дійсність. В уяві жінки-Близнюків виблискує правдива картина того, що могло б бути, якщо образи знайдуть форму. Ці вічно юні чоловік і жінка можуть чути одну й ту ж музику разом і слідувати її звукам багато щасливих років, якщо вона розуміє, що його ревнивий і різкий гнів походить від емоційної вразливості знаку Овна, і якщо він поважає її інтригу з її другим «я ».

Він такий яскравий і сміливий, такий доброзичливий, відкритий і енергійний. Вона така жіночна, чарівна, багатостороння і безпосередня. Якщо тільки вони не спробують змінити один одного, то можуть назавжди залишитися хлопчиком і дівчинкою. А діти – найщасливіші люди на світі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,171