Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це не помилка. Лев буде так само переляканий і збентежений унікальною манерою мови і неповторним поведінкою дівчини-Водолія, як і «звичайний» чоловік. Але така відповідь типовий для Лева. Він прикинеться, що нічого не помітив. Відкрито проявивши збентеження, він покаже слабкість, так що він буде вести себе так, ніби вважає її ексцентричність природною, спокійно і незворушно, навіть доброзичливо (якщо не злегка поблажливо).

Якщо вона вважає за краще називати поцілунок наперстком, нехай буде так. Лев ніколи не дозволить застати себе зненацька. Якщо вона говорить, що хоче посадити у дворі кілька черімойі, він позіхне, відповість, що подумає, а потім скаже свою думку. Але весь наступний день він буде читати про черімойі. Коли вона просить його обов’язково купити по дорозі додому трохи йогуртам так як їй потрібно завтра йти до фотографа, він може згорати від цікавості, навіщо потрібен йогурт у фотографа, але не запитає про це. На наступний день, перед тим як він повезе її до фотографа, вона з ним порадиться: «Використовувати мені йогурт до поїздки?» Його відповідь буде нейтральним. «Чому б і ні?» – Зронив він м’яко, нічим не виявляючи свого крайнього здивування. (Використовувати йогурт?!) І він потихеньку з полегшенням зітхне, коли дізнається, що йогурт їй потрібен для косметичної маски. Так само він не поворухне бровою, коли знайде в морозильнику східну вазу, наповнену тільки що заточеними олівцями. До цього часу він вже частково підібрав ключ до складного процесу її мислення, і йому досить просто вирішити задачу. Вона думає, що олівці будуть писати краще, якщо грифель заморозити, і він це розуміє. Він починає дізнаватися її. Це правильно. Так більш чіткими та зрозумілими стають їх відносини.

Він ніколи не дозволить собі збліднути, коли вона, ридаючи, падає йому в обійми і кричить: «Він помер! Джо помер! »Він заспокоїть її, як зможе, сподіваючись, що вона не відчуває гучного биття його серця, і обережно з’ясує, що« він »- ящірка з саду, яку вона назвала Джо і дуже полюбила. Неважливо, що вона приклеює підшивку спідниці клеєм, ополіскує волосся пивом, щоб вони заблищали, насолоджується почуттям невідомого, приймаючи душ без світла при запаленій свічці на раковині, або біжить на кухню, щоб схопити банку з ваніллю, і прикладає ватку з ваніллю до вух перед виходом на званий обід, тому що це її улюблений запах. Він не звертає уваги на її витівки. Показати своє здивування – нижче його гідності. Це б означало, що він чогось не знає, а так як Леви знають усі, то ніхто не може здивувати їх.

Ця дівчина таки дивує його, показує він це чи ні. Вона навіть бентежить його. Він ніколи раніше не зустрічав когось схожого на неї. Вона не дотримується ніяких правил, не слід ніяким прийнятим зразкам і майже постійно змушує його розгадувати загадки. Звичайно, його реакція тільки змушує її більш наполегливо шукати спосіб шокувати його, щоб подивитися, як він буде виглядати, якщо похитнути його врівноваженість. Її дивує, що він може бути так незворушний, так ліниво-самовпевнений, що його не можна застати зненацька. Не дивно, що астрологія називає його «великою кішкою», розмірковує вона. Це добре описує його характер. Завжди насторожі, завжди уважний. Він відчуває навіть слабкий натяк на загрозу своєму благополуччю і своєї гордості і готовий кинутися на небезпеку, поки вона не обрушилася на нього

Вона не може не захоплюватися ним, але не припиняє спроб збентежити його спокій, схвилювати його і змусити змінити свою королівську манеру поведінки. Вона чула, що він Вогняний знак і що під його рівним самоконтролем і граціозними рухами захований ретельно стримуваний пожежа. Їй би хотілося розпалити полум’я сильніше. Їй здається, що це було б забавно. Але це також може бути нерозумно. Він не кошеня, а кіт, а це величезна різниця. Судячи з того, яким веселим, теплим, сонячним і люблячим може бути цей чоловік, він завжди вціліє. Хто б не спробував виставити його в смішному світлі, отримає швидкий і вражаючий урок Льва про власний законі джунглів, внесеному в людське суспільство. Гордий, великодушний і лагідний, завжди шляхетний, він не буде утверджувати свій авторитет, коли йому погрожують. І він ніколи не погодиться на оборону або поразка. Він обов’язково переможе. Лев не жорстокий, але він також і не м’який. Він ніколи не поступається. Він не розтрачує свій величезний запас енергії без причини, але якщо тільки причина виникає, у нього з’являється сила волі, і в таких випадках він стає рішучим. Лев ніколи не відступає, хоча може презирливо приховувати свої емоції, що стосуються питань, занадто дрібних і тривіальних для його розуму. В основному він організовує свої емоції так само вміло, як організовує все навколо себе.

Ці чоловік і жінка знаходяться під впливом протилежних знаків Зодіаку, так що їхні погляди часто діаметрально протилежні, і вони опиняються на різних кінцях шкали емоційного термометра. Однак ця протилежність їх Сонячних знаків на астрологічному колі може допомогти зрівноважити дві протиставлені чоловічі сильних особистостей. Вони обидва народилися під Постійними (впертими) і чоловічими знаками. А ще їм управляє Сонце, а нею – Уран, і це чоловічі планети. Це створює навколо них безліч агресивних стійких вібрацій і вимагає, щоб обидва спробували додати трохи так званих жіночих якостей, таких, як покірність, ніжність, терпіння і терпимість, в свої відносини.

Вона не може зрозуміти, чому він так захоплений собою, в той час як її цікавить весь навколишній світ, як і личить її Повітряної стихії. Її ставить в безвихідь його марнославство і те, як він дметься, коли не отримує того поваги, якого, на його власну думку, заслуговує. Вона більш безтурботно ставиться до своєї зовнішності, а що стосується думки оточуючих, вона взагалі рідко піклується про нього. Їй не потрібно, щоб її поважали. Вона сама поважає себе. Хіба те, що ти сам про себе думаєш, не важливіше того, що думають про тебе інші? Це один з безцінних уроків, які вона може дати своєму Львові, якщо він ненадовго забуде свою гордість і зрозуміє, наскільки щасливішим міг би стати, якщо б погодився з мудрістю її ураніческой філософії.

Вона теж може навчитися у нього декільком важливим речам. Головна з них – самоконтроль. Її, раптові пориви почуттів можуть винести на поверхню його внутрішню вогненну суть, і тоді вони не зможуть обговорити що-небудь спокійно. Повітря може роздути вогонь до вселенського пожежі, а може просто змусити його горіти яскравіше. Немає сумніву, що вона теж впливає на нього позитивно. З боку здається, що типова жінка-Водолій шукає тільки спокою, миру та тиші. Багато жінок-Водолії цілком милі і володіють хорошими манерами. Потім раптом без жодного попередження або навіть без реального приводу вибухають, влаштовуючи галасливу сцену: б’ють тарілки, викидають небудь з вікна. А якщо нічого подібного не відбувається, вони ляскають дверима, замикають її, запинають Штори і зображують самітниць від декількох годин до декількох днів. Але вона даремно так чинить: їй все одно не перевершити Лева в умінні ображатися. У цьому чоловік-Лев – неперевершений майстер.

Оскільки чоловік-Лев часто підсвідомо пов’язує сильні емоції (позитивні або негативні) з сексуальним бажанням, в їхніх стосунках найдивовижнішим може бути сварка, навіть більша, яка потім кине їх в обійми один одного. Є щось дике і первісне в заняттях любов’ю, вимагають підпорядкування розуму і почуття пристрасті тіла. Скільки б не боролися вони в різних сферах спільного життя, гармонія в їх відносинах знову відновлюється, коли сексуальне захоплення перетворює чоловіка-Лева, під лева а жінка-Водолій стає вже не його противницею, а дружиною. Сексуальна близькість між ними така прекрасна, що вона зазвичай протистоїть руйнуванню їхніх відносин (якщо тільки Асцендент і Місячні знаки в картах їх народження не заподіюють їм прикростей). Звичайно, в деяких випадках його гордість буде глибоко поранена її періодичної нездатністю бути такою покірною, як йому хотілося б Льву під час занять любов’ю потрібно багато тепла і ніжності, а вона іноді може бути байдужою, холодною і відстороненою. Але він повинен втішати себе тим, що з ним вона, можливо, ласкавіше, ніж могла б бути з кимось іншим, так як ці відносини дають їй стільки сердечного тепла, скільки вона може внести у фізичний союз.

Ці коханці здатні обсипати один одного щедрими подарунками і божевільними сюрпризами в найнесподіваніший час. Це освіжить, надихне, схвилює їх. Вони також можуть разом спланувати подорож або що-небудь інше. Але їй потрібно бути обережніше, щоб її манера падати в обійми друзів обох статей у сімейному колі не образила її Лева. Ревнощі Льва таїться довгий час, поки одного разу не вирветься назовні люттю. Він ніколи не зможе приборкати її бажання належати собі. У цій жінці потрібно заохочувати і підтримувати пориви слідувати своїм спонуканням, інакше її зазвичай весела вдача згасне. У неї непередбачуваний вільний дух, як і, у всіх Водоліїв, і придушення цього ураніческого якості може вилитися в серйозний невроз.

Лев теж може стати нервовими похмурим, якщо не буде отримувати уваги, що йому потрібно. Її голова зайнята настільки багатьма речами відразу, що вона може іноді забувати про нього, а краще б пам’ятати! Занадто часто не приділяти увагу Льву – значить, напевно втратити його. Тоді він перетвориться на лід, і завжди знайдеться хтось, бажаючий розтопити його своєї істинної прихильністю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,174