Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона може так красиво говорити компліменти, що ви майже чуєте звуки арф. Вона також може бути владної і чільною в своїй витонченій граціозною манері. Але владність є владність, а верховенство є верховенство. Лев «злиже» її компліменти, як кішка злизує вершки, але затрясеться лапою і пошле їй ображений погляд, якщо вона спробує керувати його життям, говорити, що краще знає, що йому потрібно, і буде намагатися змусити його дивитися на речі логічно і чесно, тобто, швидше за все, як вона.

Він любить дивитися на речі по-своєму. А хіба може бути інший погляд? Гаразд, припустимо, можуть існувати інші точки зору, але ж очевидно, що його – єдино розумна і правильна. Він спробує переконати її в цьому, спочатку ніжно, потім твердо. Вона прикинеться, що засвоїла, але, незважаючи на скромне поведінку, ніколи не здасться, не погодиться з тим, що він знає все, і завжди буде впевнена, що вона знає правильну відповідь, принаймні, в половині випадків. Вона – Кардинальний знак Повітря, він – Постійний знак Вогню. Так що питання, хто командує парадом, завжди буде залишатися відкритим. Він упевнений, що вона повинна хоча б дозволити йому бути тамбурмажора, тому що барабани задають ритм. Не отримавши влади, порівнянної з її, чоловік-Лев заб’ється в куток і відмовиться від параду взагалі. Він навіть не понесе прапор, який вона так красиво намалювала для нього і вивела слова: «Любов – це компроміс». Дівчина-Терези зазвичай володіє м’якими манерами, вкрадливим голосом, посмішкою, що нагадує про світлі зірок, і ореолом в осінніх багряно-золотих тонах в аурі. Вона змушує вас думати про футбольних матчах, м’яких кашемірових светрах, хлібі. Підсмаженому на багатті, прогулянці по мокрому лісі чи заході сонця …

Крізь осінню серпанок явно пробивається дух турботи і відповідальності. Можливо, це не так вже явно для Лева. Спершу він може не помітити його. Леви так сильно захоплюються красою … А до того ж усі ці акорди арф, які чути кожен раз, коли вона посміхається … Щоб помітити, що ховається за оксамитовими манерами дівчини-Терезів, потрібна інша жінка. Жінка більш чутлива. Жінка-Овен, наприклад, може відразу відчути це, тому що сама досить владна, і, крім того, знаки Терезів і Овна протиставлені один одному на астрологічному колесі Карми.

Хоча людину сильно приваблює особистість протиставленого йому знака протилежної статі, він відчуває неясну настороженість щодо представника тієї ж статі, але стоїть навпроти знаку. Вдумайтеся в це, будь ласка. У цьому твердженні – стародавня істина. Саме тому жінка-Терези, яку ми обговорюємо, представляє себе одного разу закоханої в чоловіка-Овна (як би давно це не було) і зазвичай (не завжди, але часто) тримається на відстані від жінок-Овнів. І саме тому чоловік-Лев, можливе, думав колись, що любить дівчину-Водолія (як би давно це не було), але зазвичай цурається чоловіків-Водоліїв. Якщо Місяць людини знаходиться в знаку, протипоставленому його Сонячному знаку в гороскопі народження, всі ці «опозиційні» правила скасовуються. Ну, може бути, не скасовуються, а змінюються. Щось збільшується в своєму значенні, щось зменшується або «перевертається» в залежності від обставин.

Жінка-Терези отримує своє чарівністю-ямочки на щоках, солодкий голос, спокусливу фігуру, загальну красу (а також приємні манери) від своєї управителька Венери. Її мужній Сонячний знак відповідає за її спокійне жіночу мужність. Її символ – Терези – дає цій дівчині болісну нерішучість. (Її це може не мучити, але коли вона обмірковує одне зі своїх двоїстих рішень, це травмує кого завгодно.)

Сонце, що управляє чоловіком-Левом, – джерело його гордості і пристрасті, а також щедрості, теплоти і доброзичливості. Сонце – найсильніший астральний чинник, діючий в системі, названої його ж ім’ям. Від свого мужнього Сонячного знака Лев отримує сміливість і своє власне мужність? Його символ – Лев – відповідає за чуттєвість і свідомість переваги, а також за царствену гордовитість. Саме через цю слабкість він попадається в тенета компліментів. Але це робить його неповторним коханцем. Венера дарує те ж саме їй. Обидва здатні показувати один одному свої почуття, і обидва дуже ніжні.

Уклавши шлюб, Лев і Терези, швидше за все, будуть працювати (навіть в віктаріанскую епоху дружинам-Терезам вдавалося знайти якусь справу окрім власного будинку, чоловіка і дітей). Чи буде їх заняттям юриспруденція чи архітектура, театр, книговидання або комерція; обидва стануть прагнути або до незалежності, або до деякої влади, хоча перше переважніше. Вона буде відчувати гіркоту і незадоволеність, якщо їй доведеться занадто довго працювати тимчасової друкаркою в якому-небудь фонді або який-небудь асистенткою, хоча вона з радістю постарається робити найкраще, на що здатна. Він ніколи не погодиться водити екскурсії по Діснейленду. Створювати Діснейленд – це так, але не водити людей по мріям іншої людини, Лев, який не є господарем самому собі або іншим на роботі, іноді буде надмірно підкреслювати своє зверхності будинку, командуючи своєю жінкою. Ким, ще він може командувати? Якщо вона зрозуміє причину, то відреагує набагато спокійніше. Нічого не станеться, якщо дозволяти йому іноді бути у власних очах королем на годину. Але він ніколи не повинен запідозрити, що її м’якість і покірність – ретельно продумане ліки для його хворого почуття власної важливості.

У цієї пари не повинно бути яких-небудь серйозних сутичок через гроші. Вони майже однаково ставляться до них. За гроші можна купити красу і комфорт, які обидва люблять і яких потребують. Він, може бути, трохи більше скупуватий, ніж вона. Слід запам’ятати Левові закони джунглів, що стосуються магазинів і покупок. Вони такі: якщо цього хоче вона, то це зайва розкіш, а якщо що потрібно йому, то, незважаючи на ціну, «це практично» і, безсумнівно, «в кінцевому рахунку збереже гроші», як, наприклад, триколірна фара, яку він буде прикріплювати до ліктя, коли бігає підтюпцем ввечері. Розумієте? Інша жінка могла б дійти до гнівних сліз через такого егоїстичного поведінки. Жінка-Терези вибухне, тільки коли рівновага покине її, але частіше вона мило посміхнеться і з радістю погодиться спимо, зберігши світ. Пізніше вона повернеться в магазин одна і купить те, що їй сподобалося. Він не виявить покупку відразу. Він побачить ці чудові бронзові свічники в один прекрасний вечір, коли запрошені гості (переважно небудь важливий) будуть захоплюватися їх блиском у світлі свічок. (Вона витягне їх спеціально для цього випадку зі схованки в коморі.) Він буде весь світитися, коли помітить: «Її абсолютний смак – тільки одна з причин, чому я полюбив її». Вона посміхнеться йому однією зі своїх чудесних посмішок. Він зітхне.

Це всього лише один з багатьох прикладів, щоб показати «залізний кулак в оксамитовій рукавичці» жінки-Терезів. Якщо не вважати битв з приводу того, хто перший ввійде в ліфт, вона прекрасний, розумний товариш для Лева. І витончена схильність до гармонії – найважливіше її якість в ролі його дами. Їй вдається точно вгадати, як розгладити його нахмурений лоб. Це дуже врівноважена жінка, і тільки якщо вона засмучена, може бути абсолютно безрозсудною. Тим не менше шлюб – її покликання. У жінок-Терезів така сильна потреба в заміжжі, що часто вони поспішають вийти заміж не за того. Але практика народжує досконалість.

Жінка-Терези любить романтику в заняттях любов’ю, незважаючи на її жіночу мужність. І Лев може забезпечити це, якщо захоче. Леви дуже милі. Його томна чутливість відповідає її потреби в почуттєвої пристрасті завдяки вічній космічної сумісності Сонця і Венери. Вона інтуїтивно чуйна подруга для імпульсивного Лева, здатна високо оцінити його полум’яні бажання. Вона також може виконати їх. Коли двоє люблять, ті ж примхи характеру, які викликають проблеми в інших областях взаємин, відображаються в їх сексуальному житті, хоча і більш абстрактно. Пам’ятайте закон джунглів про покупки? Він діє в їх заняттях любов’ю. Коли її Лев потрібен їй, а він цим ввечері просто фізично втомився, то вона надто вимоглива і не дбає про його відпочинок. Коли вона потрібна йому, але дуже стомлена, це нормальне здорове прояв любові, завдяки якому вони обидва будуть краще спати і вранці відчують себе чудово відпочили. В іншому, однак, їх сексуальна життя прекрасно збалансована, і любов може стати багатим переживанням для обох.

Чоловіки-Леви завжди бувають більш довірливі, щирий і розслаблені після одруження, ніж до неї. Їм потрібні власні володіння, хтось, кого можна захищати, і впевненість, що хтось любить їх і чекає кожен вечір. Дівчат-Терезів непереборно тягне шлюб, так що він хороший для цих коханців. Дуже хороший. Нудно не буде, а це збуджує любов. Іноді жінка-Терези будь-яку нісенітницю сприймає з прекрасним спокоєм, іноді – по найменшій причині впадає, в гнів або заводить суперечку. Можливо, її емоційний баланс засмучений, тому що вона хоче, щоб її волосся було темніше (або світліше), у кавового столика розхиталася ніжка, а він не зміцнив її, або її дратує колір покривала на ліжка … Не має значення. Чоловік розвіє такий настрій у своїй теплій, затишній левової манері, вона посміхнеться своєю блискучою посмішкою – і вони будуть знову щасливі, як дурні. (Дурні завжди щасливішими, ніж інші.)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,386