Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінка-Телець дуже музична. І неважливо, чи співає вона арію Кармен в «Метрополітен Опера» чи просто говорить молочареві: «Мабуть, я візьму ще Вершків». Можна співати, складати музику або просто нею насолоджуватися: її заспокійливі звуки благотворно впливають на Биков.

А тому чи може виникнути конфлікт, коли Лев, одружений на жінці-Тельці, хоче послухати музику? Може. І саме це має на увазі астрологія, стверджуючи, що ці знаки несумісні. У знаків в поєднанні чоловік Лев і жінка Телець відносини важкі і напружені, але якщо вони сміливо дивляться в обличчя проблемам і вирішують їх, доля винагороджує їх щедрішими, ніж когось іншого. Те, що ніколи б не було приводом для неприємностей між двома людьми інших знаків, у Льва і Тельця може вилитися в виверження вулкана (якщо між ними немає сприятливого аспекту Сонце – Місяць).

Лев терпіти не може робити щось наполовину, і ця його риса ніяк не пов’язана з його вдачею. Якщо це будинок, то він повинен бути великим і розкішним. Якщо це кільце, то воно має бути блискучим і помітним з будь-якого кінця кімнати. Якщо Лев слухає музику, йому необхідно, щоб вона наповнювала його серце, душу і вуха. А це вже, як сказала одна жінка-Телець, «не музика, а наруга над нею. Але йому неможливо це пояснити! »Інша жінка-Телець була на вершині блаженства, коли її Лев з гавайської гітарою доглядав за нею. Потім вони одружилися, і вона нудьгувала кожен раз, коли він грав і співав для неї. Але хіба ці дві жінки проявляли антипатію до музики? Просто музика була приводом для конфліктів між ними і їх подружжям-Левами.

Чоловік-Лев, навіть якщо він не заслуговує астрологічного порівняння з королем, дуже хоче керувати всіма, хто навколо нього, і перш за все власною дружиною Дівчина-Телець інстинктивно хоче підкорятися своєму чоловікові, триматися за нього і любити його вірно і віддано – завжди. Але «бути керованою» звучить для неї підозріло: це схоже на примус, а жоден Бик не виносить, коли його, підштовхують. Хоча жінки-Тельці і здатні на глибоку і тривалу прихильність, вони скупі на компліменти, не бачать сенсу в лестощів і взагалі вважають, що поклоніння – доля недоумкуватих. А оскільки всі Леви вимагають компліментів, лестощів і поклоніння, ви самі розумієте, чого не вистачає цим відносинам.

Леви – болісно горді, запальні люди, відмовляються грати другу скрипку – для кого б то не було. Навіть Лев – Боязка Кішка (є і такий тип) затаює образу, коли йому відмовляють в його місці під сонцем. Зрештою, Сонце – це його управитель! Для нього Сонце не центр Всесвіту, навколо якого обертаються всі планети. Він сам – центр Всесвіту, навколо якого обертається його сім’я (і швидше за все, його друзі). І може, краще їм це таки визнати, якщо вони не хочуть, щоб їх ігнорували, адже від його холоду і зверхності можна просто заледенеть.

Хоча характер у цього чоловіка, без сумніву, владний і деколи трохи деспотичний, він вміє бути ніжним і великодушним люобовніком, особливо після сварки. Поцілувати і помиритися – це так природно! З усними вибаченнями складніше. Вони уязвляют його хворобливе самолюбство. Краще він покаже, що щиро жалкує про це, за допомогою різноманітних романтичних спроб до примирення. Ось чому ця двоє більше здатні на співпереживання і гармонію в сексуальних відносинах, ніж тоді, коли вони, наприклад, разом займаються музикою.

Земне, відчутне прояв любові іноді єдиний спосіб залагодити суперечку з жінкою-Тельцем. Вона прийме з кам’яним обличчям все переконливі аргументи, але довгі розмови її тільки втомлять. Їй зрозуміліше мова почуттів, і вона хоче дії, а не слів. Вони часто саме так і миряться, і гордий Лев не вважає, що при цьому він втрачає свою гідність. Заняття любов’ю ніколи не принижують його гідності! Його жінка здатна прийняти всю глибину його любові і пристрасті. Вона дає йому можливість «відчути себе королем» (цей вислів використовують багато Левів).

А що відбувається поза спальні?

Коли для нього так важливо, щоб його слухали, вона може бути байдуже спокійною. Вона здатна навіть позіхнути у середині однієї з його драматичних промов. Ніщо не може так жорстоко вразити самолюбство чоловіки-Лева, як явна ознака нудьги не просто неслухняного підданого, а жінки, яку він любить! І якщо вона хоче його втримати (а кожна жінка-Телець прагне до сталості в любові), їй краще випити кілька кухлів чорної кави і переконатися в тому, що вона остаточно прокинулася, до того як Лев вийде на «сцену».

Найпоширеніша скарга Лева на дівчину-Тельця – це те, що їй не вистачає ентузіазму. Йому часто хочеться струснути її і крикнути: «Ну, скажи що-небудь! Зроби що-небудь! Що завгодно! Тільки не сиди так ». Її найпоширеніша скарга на нього може бути виражена добре відомою фразою Шекспіра: «Багато шуму з нічого».

Її жарти можуть іноді зачіпати його гідність, і йому доведеться наново «латати» свій егоїзм … Вона теж не завжди буде абсолютно щаслива, адже час від часу йому потрібні огляд військ і додаткові оплески натовпу. У них будуть періодичні вибухи. Але врешті-решт обидва вони – знаки Постійні. І крім того, вони поважають один одного. А це, незважаючи на їх розбіжності в думках, заспокоює і примиряє.

Жінка-Телець терпляча, добродушна і не дозволяє собі перетворювати дрібниці життя в трагедію. Але коли її щось вивело з себе, краще піти з дороги. Може бути, на інший кінець вулиці або навіть в інше місто, поки вона не охолоне і не заспокоїться. Коли спалах гніву пройде, жінці-Тельцю буває мучітелбно соромно за свою слабкість (вчасно якій її ніжний, як оксамит, голос Венери більше схожий на голос сержанта із стройової підготовки), і тому вона постарається бути незвичайно ласкавою і покірною, намагаючись загладити свою провину. Але Льву не слід знати, що ніжність, наступна за сваркою, оманлива. Його подруга пам’ятає, що саме він зробив, щоб довести її до люті, і вона буде пам’ятати це довгі-довгі роки! Тельці приходять в лють дуже рідко – іноді один або два рази в житті. Неважливо не стільки це якість Тельця, скільки його кількість, а воно подібно виверженню вулкана.

Телець показує свій норов, якщо її постійно підбурює до цього той не допускає заперечення тон, з яким її Лев читає їй нотації, а потім, якщо вона не потурає всім його капризам, відвертається від неї і довго дметься. Така поведінка, якщо воно постійно, може привести до сказу будь знак Землі!

Але ця жінка складається з більшого, ніж норов і впертість. Вона також складається з постійності, сміливості, сердечності, непохитної відданості, спокою, витримки і дуже глибоких почуттів. Вона любить пристрасно і віддає себе без оглядки, а її вроджена, за рідкісним винятком, здатність сміятися над собою одне з її найцінніших якостей. Їй не властиво навіженство. Вона практична й розсудлива і ніколи не робить вигляд, що насправді вона не така … Загалом, вона гідна того, щоб її цінували.

Що ж стосується чоловіка-Лева, він складається з більшого, ніж його гордість, марнославний егоїзм. Він складається з життєлюбства, впевненості й оптимізму. Якщо він відчуває, що він дійсно потрібний, його мудрість і доброзичливість не мають собі рівних. Лев буде один битися з цілою армією, щоб захистити те, що дорого його серцю, і він буде боротися з будь-якою силою, яка може загрожувати його улюбленій, якою б нерівною не була битва. Він повинен перемогти, щоб довести, що гідний її. Дуже схоже на лицарів за часів короля Артура. Тільки Лев сам і лицар і король. Він немов з іншого часу, з іншої епохи … коли ще були і мрії, і царства, які можна було завоювати. А він живе в тому часі і в тому житті, де нікому не потрібно його перевагу і де ніхто не вітає його ідеали. Лев, з його левиним серцем більш ранимий і самотній в душі, ніж могли б войбразіть ті, хто бачить лише зовнішні обладунки зарозумілості.

Неважливо, скільки перешкод здолають ці чоловік і жінка в пошуках душевної гармонії. Якщо знадобиться, вони будуть разом проти цілого світу і обидва витримають випробування на вірність. І можливо, це буде одна з кращих піснею любові.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Лев і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Оксана в 23.11.2014 | Відповісти

    Це точно про моіх батьків сказано. А вони разом34 роки

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,168