Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Хоча і не кожному чоловікові-Леву і жінці-Стрільцеві судилося зустрітися і по-справжньому полюбити, ті, з ким це станеться, виявляться пов’язаними таким зв’язком, розірвати яку буде нелегко. Але вони спробують! Цим двом може не одного разу здаватися, що у них тільки одна спільна риса – взаємне бажання виростити одне в одному комплекс неповноцінності. Не обманюйте себе: насправді вони перевіряють свої відносини дивним поєднанням одночасного пошуку підтвердження та заперечення. Підтвердження взаємної вірності і відданості і заперечення не менше взаємного страху помилитись в тій вірі в один одного, яку вічно вимагає любов. Це цілком природна гра для знаків Вогню.

Якщо вони щасливі (а на щастя, більшість Лева і Стрільців незвичайно удачливі, хоча і не всі) вони дуже скоро зрозуміють, яке безліч щасливі годин витрачають на перевірочні гри. Якщо вони не так щасливі і їх зазвичай щасливі особисті Сонця виявилися при народженні під несприятливим впливом, вони переживуть безліч емоційних ударів, перш ніж зрозуміють, якого дурня клеять.

Наприклад, Лев далеко зайде, порушивши чудово відомі йому межі пристойності, гордовито командуючи коханою дівчиною-Стрільцем, вимагаючи, щоб вона підкорялася його бажанням, якщо не хоче втратити його сонячної посмішки і сильних теплих рук, і чекав, що вона буде прислужувати йому, як покоївка; суворо вичитуючи її за найменший непослух і не дозволяючи їй мати свою думку чи знайти заняття поза домом. Насправді він зовсім не тиран, він не хоче і не думає бути жорстоким і деспотичним, він лише тихо і тонко, часто неусвідомлено, грає в перевірочну гру, шукаючи підтвердження Eе вірності, докази її відданості і з’ясовуючи для цього, наскільки вона готова підкорятися і наскільки далеко він може зайти, перш ніж вона вирішить, що любить його не так сильно, як запевняла спочатку.

Потім він стане перевіряти її, очікуючи не підтвердження, а заперечення. Він буде гніватися і гарчати або дутися й ображатися на її саму невинну усмішку, адресовану іншого чоловіка, звинувачуючи її у всіх гріхах (аж до прямої зради), без найменшої підстави і причини, потай сподіваючись на красномовне заперечення і відчайдушно потребуючи в ньому. Чим більше вона сердиться і обурюється, тим більше ясно заперечення і тим спокійніше йому стає.

У свою чергу, і вона включиться в токую ж гру. Прекрасно знаючи (у неї дуже ясний, швидкий розум), як цей чоловік жадає завжди щирих компліментів, вона буде навмисно відмовляти йому навіть в крихті захоплення, як би він не намагався справити на неї враження, перевіряючи, які неможливі перешкоди він подолає, щоб заслужити її увагу і оплески. А якщо його перестане турбувати її думку, значить, він не любить її, як клявся колись. Тоді, теж прекрасно знаючи, як він страждає, коли при будь-кому зневажають його чоловічу гордість, вона навмисно поставить його в незручне становище перед сторонніми, заткнувши йому рот або розповівши про нього якусь історію, в якій він виглядав смішним. Потай (часто неусвідомлено) вона сподівається, що потім він влаштує їй наодинці гнівну сцену, демонструючи їй таку лють, на яку здатен тільки виведений з себе Лев, і доводячи, що любить її, що тільки вона одна здатна так розпалити його. Що стосується другої частини гри, заперечення, то вона грає за тими ж правилами, що і він.

Вона буде впадати в гіркий сарказм і звинувачувати його кожного разу, коли він залишить її, щоб піти куди-небудь одному, і прямо заявляти, що її не обдурити – вона знає його, негідну поведінку з прихильниць, коли він виявляється поза її поля зору, тому що однієї жінки недостатньо, щоб задовольнити його еротичні апетити, в той час як в душі вона впевнена, що він не зраджує їй ні словом, ні ділом. Але їй потрібно почути його жагуче заперечення …

Хіба це не дурна, дратівлива, нікуди не провідна гра для люблячих один одного чоловіка і жінки? Оскільки вона належить до рухомого знаку (їй легше пристосуватися), а він до Постійного (він упертий), то саме їй слід першою сказати, як вона втомилася від перевірок і як хоче почати все спочатку і повернутися до тих, відносинам, коли вони довірливо трималися за руки, як щасливі діти, ніжно торкаючись один до одного, повні радості щоранку, відкриваючи разом нове диво; коли все, що він робив, наповнювало її благоговінням, а все, що вона говорила, було чарівним, милим і забавним. Коли одна тільки близькість його теплою сили і спокійної мудрості змусить її тремтіти, коли її радісна усмішка змушувала його серце перевертатися і грудку підступав до його горла; коли він обіцяв собі, що буде захищати її завжди, і нікому не дозволить скривдити цю веселу і щедру, але таку вразливу жінку …

Від неї нічого більше не потрібно. Тільки зробити перший крок. Просто чесно сказати саме те, що вона відчуває. Стрільці ніколи не вміють прикидатися. Він зробить другий крок, якого ніколи не зробив би назустріч кому-небудь, крім неї. Він зізнається їй, що помилявся, що був неправий, що дуже-дуже-дуже шкодує і що зараз він слабкий і наляканий, хоча всім показує самовпевненість і крижану відстороненість. Тоді вона теж вибачиться за все ті колючки, які встромила в цю велику і м’яку Левову лапу і які заподіяли йому таку біль, і за всі сцени, коли вона нібито сумнівалася в його вірності.

Вони майже втратили один одного, але припинили гру раніше, ніж істина покинула їх. Чоловік-Лев і Жінка-Стрілець належать до тим щасливчикам, для яких хвилини пристрасті і хвилини ніжності – одне і те ж, що потребують насамперед у м’якості, а потім в мощі, з’єднують вони свої тіла, уми або душі. Ті, чиї аури дисгармоніюють, взагалі ніколи не стикнуться один з одним ні розумово, ні духовно чи фізично і завжди будуть дивитися один на одного байдуже. Але для Львова і Стрільців, яким судилося кохати, життя – чарівний карнавал ідей та ідеалів, мрій і відкриттів. Вони стимулюють один в одному фізичне бажання, розумовий пошуки духовні досягнення. Якщо вони одного разу зламають бар’єри його помилкової гордості і її скептицизму, а в їх відносинах буде достатньо сонячного світла, щоб оживити його ентузіазм і її світлу віру в майбутнє, у них не залишиться часу на сумнівні ігри. Їх дні і ночі будуть заповнені тисячами пригод, чи будуть вони мандрувати разом (що вони часто роблять) або просто лежати в траві літньої ночі, вважаючи зірки і слухаючи хор цикад. Однак їй треба бути обережніше, щоб не потрапити в капкан і утриматися від спокуси поправити його, коли він показує в нічному небі серед зірок Спік, а насправді це Арктур. Він знає. Він просто перевіряє її. Коли вона нарешті зрозуміє, що він завжди все знає, вони виявляться на півдорозі до щастя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,383