Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона бреше, як іноді брешуть Скорпіони у відчайдушній спробі приховати свої найпотаємніші почуття. Немає досвіду? У неї є досвід нескінченних втілень мудрості Плутона. Не звертайте уваги на її ретельні спроби придушити свої почуття.

Його впевненість у собі, яку він так легкої недбало показує, з самого початку змушує дівчину-Скорпіона захопитися Левом. У неї теж є впевненість в собі (скажемо прямо, набагато більше, ніж у нього), але вона не вміє показувати її з таким блиском. Отже, жінка-Скорпіон бачить у Леві багато чого, гідне захоплення і навіть поваги. На відміну від неї, він знайшов спосіб самовираження. Її впевненість у власному внутрішньому знанні, що живе в ній завжди, як їй здається, надійно замкнені. Можливо, у нього є ключ, і якщо так, яку прекрасну свободу він міг би їй дати!

Його тягне до неї майже з тих же причин. Зазвичай вона не знає про те враження холодної врівноваженості і внутрішньої мудрості, яке вона справляє на інших просто глибоким-глибоким поглядом. Більшості людей, на яких вона так дивиться, відразу відвертаються, щоб уникнути невідомо чого. Тільки вони абсолютно впевнені, що хотіли б уникнути цього. Але не такий відважний і стійкий Лев. Її погляд заворожує його. Іноді він відчуває, що тоне в безтурботному холодному вирі її очей, іноді – що вона безмовно передає йому знання, відкриваючи містичні таємниці, а іноді – що він небезпечно близько підійшов до великих і пінливим хвилях, розбурханим в глибині її скорпіонячої погляду, а це дуже збуджує Лева, якщо тільки в дитинстві його не залякали привидами.

Вона заздрить його здатності поширювати тепло навколо себе. Як би вона не хотіла чогось іншого, її власне тепло, яке вона відчуває, перетворюється в деяку відсторонену холодність навіть з тими, кого вона любить найбільше, оскільки вона належить до знаку Води. Але чоловіком-Левом управляє полум’яне Сонце, навіть коли він сердиться або дується. Неможливо знаходитися поруч з Левом і не відчувати жару сонячних променів, що пронизують все ваше істота. Коли він щасливий, вам здається, що ви вивалюєтесь біля затишного вогнища; коли йому ні жарко, ні холодно, ви відчуваєте, що грієтеся у расколенному вугілля; а коли він збуджений, ви згадуєте про грізне лісовій пожежі. Якби тільки вона могла з такою щедрою безтурботністю марнувати власні, набагато глибші емоції! Вона увесь час намагається більш відкрито показувати свої почуття, і це так важко, а тут приходить чоловік, який може демонструвати свою гордість і забобони настільки граціозно і без зусиль. Він навіть ходить граціозно, як «велика кішка», пробирається крізь джунглі. І хода його, безсумнівно, говорить про королівське гідність. Нічого дивного, що вона пристрасно закохується в нього. Нічого дивного, що вона обожнює його. І нічого дивного, що дівчина-Скорпіон притягує чоловіка-Лева. На світі немає нічого, що він любив би більше обожнювання. Хіба що шанування. Коли Змій потайки проникає в їх свіжий, зелений Едем, вони обидва здивовані, ображені і розчаровані. Що могло статися? Так багато всього залишається прекрасним … що ж могло зіпсуватися?

Відповісти на ці питання нескладно. Нещодавно я гостювала у Двох друзів в Кріппл-Крік в Колорадо (у них там ресторан), у Керола (він – Лев) і його дружини Барбари (вона – Скорпіон). Чисто заради забави я запропонувала їм зіграти в астрологічну гру в телеграми. Я запитала Барбару: «Ти можеш визначити, що тобі найбільше не подобається в Керол і, що тебе найбільше дратує? Одним словом, що викликає найбільше непорозумінь у ваших стосунках? »Вона секунду подумала і, дивлячись на свого чоловіка-Лева одним з таких холодних і твердих поглядів, голосно оголосила:« Пиха ». (Останні дні у них були якісь невеликі складнощі, які бувають час від часу у всіх пар.) Зовсім не бажаючи опинитися посеред конфлікту Вогню і Води, я постаралася не дивитися пильно в очі Льву і весело задала йому те ж питання. Не вагаючись ні секунди, він похмуро глянув на неї і гнівно прогарчав: «Мовчання!»

«Чудово! – Вигукнула я. – Просто чудово! »Вони обернулися до мене в подиві. Тоді я поспішила пояснити: «Я хочу сказати, ваші відповіді – чудовий приклад дисгармонії між Левом, і Скорпіоном … Тобто між усіма Левами і всіма Скорпіонами», – швидко поправилася я. Потім я задала Льву Керол друге питання: «А тепер як ти можеш визначити одним словом то якість Барбари, яке приваблює тебе найбільше, яким ти найбільше захоплюєшся?» Його ледь стримуваний гнів раптово розтанув, як тане лід в сонячний полудень, він подивився на неї з непідробною ніжністю і м’яко сказав щось зовсім чудесне: «Мабуть, відданість. – Він помовчав і потім продовжив: – Коли місяць тому я лежав у госпіталі в гіпсі від пальців до стегна, п’яний від заспокійливих засобів, то кожен раз, коли відкривав очі, бачив її. Вона просто сиділа поруч на випадок, якщо мені щось знадобиться. Від Кріппл-Крік до шпиталю Св. Франциска в Колорадо-Спрінгс не близько, а у неї так багато турбот в ресторані, і з дітьми, і по дому, і все таке, що я не розумію, як вона знаходила час і енергію бути там . Але вона завжди була на місці. Вона завжди на місці … коли потрібна мені … – Потім він почервонів і закінчив, затинаючись: – Я думаю, вона … Ну, як я сказав … Я не можу придумати іншого слова, окрім як «відданість».

Поки він говорив, очі жінки-Скорпіона наповнювалися слізьми, і вона із зусиллям стримувала їх. Напруга, що існувала між ними до цього, дивним чином зникло, і вони коротко, але багатозначно перезирнулися, коли очі Лева теж заблищали від сліз. Хоча мені не хотілося порушувати цей дивовижний мить, я тим не менш продовжила гру і запитала Барбару: «А ти? Яке одне слово ти б вибрала, щоб описати всі позитивні якості Керола, за які ти любиш його? »

Вона мовчала. Дуже довго. Нарешті, уражена й, очевидно, засмучена своєю нездатністю висловити те, що думає, вона, вибачаючись, пробурмотіла нам обом: «Пробачте, розумієте, це … але я … Я просто не можу про це думати … Я просто не знаю». Послідувало ще декілька хвилин мовчання, які, впевнена, Керол здалися вічністю. Однак, будучи Левом, він майже ніколи не страждав від нестачі слів, тому поквапився втрутитись: «Ну, давай, Барбара, не соромся. Чому б тобі просто не допустити, що це слово «милий»? »Барбара все ще мовчала. «Ти ж шукаєш це слово, правда? «Милий»? Або, може бути, слово «досконалий» підходить мені краще? »

Ми нервово розсміялися. Тобто сміялися я і Лев, його дружина-Скорпіон зробила слабку спробу посміхнутися, потім вибачилася і пішла на кухню, щоб принести ще кави. Тепер замовк навіть Лев. Я відчувала, що мені краще теж нічого не говорити. Стан дискомфорту стало майже відчутним. Але несподівано з кухні вискочила Барбара з рушником у руці і радісно посміхнулася.

«Я тільки що знайшла слово! – Оголосила вона з явним полегшенням. – Це cлово – «надійність». Він так … Вселяє довіру! Я завжди можу розраховувати, що він дотримає свого слова. Він ніколи не підводить мене або когось ще. Якщо він обіцяє, то, я знаю, зробить все, щоб стримати обіцянку. Він самий надійний чоловік, якого я зустрічала в житті. Я думаю … ну, я думаю, що вибрала б слово «надійність».

Такий водоспад слів від жінки, яка дві хвилини тому здавалася позбавленою дару мови! І таке щасливий вираз обличчя від задоволення, що вона змогла нарешті висловити свої справжні почуття.

Лев розплився в усмішці, як роблять Леви, коли їм приємно, але вони соромляться, і грайливо зауважив: «Ти не хочеш додати слова« милий »і« досконалий »?» Його дружина нарешті пригостила його королівським компліментом. Наступні півгодини від них виходила така ніжність, що я вибачилась і виїхала раніше, переконавшись ще раз, що астрологія може творити дива, коли використовується правильно.

Це вірно, що мовчання жінки-Скорпіона може дратувати і сердити чоловіка-Лева. Він більш відвертий у вираженні своїх задоволень і не задоволень, йому необхідно говорити про своє щастя і свої печалі. Чоловікові-Леву ніколи не приходить в голову, що керована Плутоном жінка мовчить через його постійного тиску.

Жінку-Скорпіона глибоко ранить і приводить у лють нестерпна гордовитість Лева, але при цьому вона рідко усвідомлює, що всього лише потрібно вчасно похвалити його, цілком щиро (на брехню Скорпіони не здатні), і він замурличет від захвату, начисто забувши, чому гарчав . Для цього потрібно небагато самоаналізу. І хоча Скорпіон більш здатний до самоаналізу, ніж Лев, але Лев прощає легше, ніж Скорпіон, так що виходить прекрасний баланс … Або міг би виходити, якщо б обидва постаралися.

Сексуальні стосунки між чоловіком-Левом і жінкою-Скорпіоном можуть бути декілька нерівними – то холодними, то гарячими. Його тепла сила здається їй еротичною, але при цьому затишній і ніжною. Він знаходить у її прихованою мовчазною силі пристрасті чуттєвий виклик своєї імпульсивної романтичний натурі. При деяких взаємних поступках (наприклад, трохи більше ласкавих слів з її боку і трохи більше чутливого уваги – з його) бажання, яке вони відчували, коли зустрілися вперше, збережеться. Але якщо вона буде надто багато мовчати, а він буде занадто зарозумілий, то первісна пристрасть може перетворитися на помірну нудну ніжність, і вони, все рідше і рідше будуть по-справжньому займатися любов’ю … Жінка-Скорпіон вже знає те, що повинен дізнатися кожен чоловік -Лев: хороший секс починається не з фізіологічної потреби, він починається в розумі й серці і поступово переростає у фізичне бажання, яке веде до емоційного миру і злагоді.

Одна з причин, яка часто викликає сексуальну холодність між ними, – її часом різке обурення його захопленими прихильницями, які часто скрізь йдуть за Левом, як закохані щенята, і його відмовою дати їм крижаної відсіч. І взагалі, він в захваті від цього, можете собі уявити? Так, я можу. Льву іноді необхідна валерианка обожнювання, але це рідко веде до невірності, фактично ніколи, якщо його дружина бореться з цією загрозою найпотужнішим у світі зброєю – любов’ю. Чоловік-Лев, який отримує достатня обожнювання і захоплення будинку, у власних володіннях, ніколи не піде далеко від прайду, який ділить зі своєю подругою. Найглибший інстинкт Лева – це вірність. Щоб він змінив своїй натурі, потрібно чимало безпричинної ревнощів. Логіка може переконати жінку-Скорпіона, що якщо жіноче оточення її Льва захоплюється ним і бажає його, то він повинен також захоплюватися ними чи бажати їх. Але логіка іноді виявляється самої оманливою з усіх систем брехні. Від образи або гніву, виправдано чи ні, жінка-Скорпіон цілком сама може змінити. Їй би слід бути дуже обережною зі своїми емоціями, тому що Лев не прощає фізичної невірності, що б він не сказав або не зробив, щоб її заслужити.

Так, я знаю, це егоїстично, але такі Леви. За надзвичайно рідкісними винятками, якщо Лев виявляє, що його подруга зрадила йому з іншим чоловіком, це означає кінець. Льву слід знати: потрібно дуже постаратися, щоб штовхнути цю жінку в обійми когось іншого. Якщо цьому судилося коли-небудь відбутися, Лев повинен запитати себе, в чому ж вона так сильно потребувала і в чому він, можливо, несвідомо відмовив їй. Це міг бути дитина, робота чи просто трохи більше уваги, іноді трохи більше ніжності.

Коли прірву гордості і образи збільшується так, що обидва не наважуються її перестрибнути, майже завжди саме жінка повинна зробити перший крок. Як би сильно він ні жадав примирення. Лев вважає занадто принизливим вибачатися. Він боїться, що, одного разу пішовши на поступки, втратить свій трон. Він часто буде незаслужено перекладати провину на її плечі, відчайдушно сподіваючись, що вона прийме її, і тоді він зможе великодушно пробачити, і все знову стане сонячним і теплим. На жаль, багато чоловіків-Леви пізнають іншого шляху відновлення гармонії.

Для Льва будь-який прояв ніжності предпочтительней мовчання самотності. Але жінка-Скорпіон швидше воліла б бути одна, ніж отримати тільки половину його серця. І тут лежить найглибший океан відмінностей між тими, хто підвладний підвладний настільки різним стихіям і характерам, океан, який можна подолати тільки за допомогою корабля любові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,178