Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Лев і «місячна» дівчина хочуть, щоб їх стосунки тривали все життя. У їх роману може бути три різних сюжету.

Через кілька років він буде гордовито панувати над нею. Їй доведеться залежати від його королівських капризів і у зв’язку з цим від власних настроїв, страхів і сліз.
Через якийсь час вона погасить його самовпевненість своїми м’якими, але наполегливими причіпками і змусить його відступити в похмурому і сумному мовчанні.
Вони пристосуються один до одного, навчаться компромісів і будуть жити щасливо – люблячи, сміючись, плачучи і навчаючись.

Здійснення третьої можливості – це завдання не з легких, і вона не під силу тим, хто боязкий або егоїстичний. Щоб змішувати Воду і Вогонь, потрібні чутливість і усвідомлена обережність. Йому доведеться страждати через приголомшуючих змін її настрою і спробувати зрозуміти саму суть її власницьких рефлексів. Їй доведеться дивитися крізь пальці на його самолюбство, часом переходить у егоїзм, і не відчувати постійної жалю до себе через те, що іноді він не звертає уваги на її почуття. Чи знає він, що половина її власництва зникне, коли у них будуть діти, яким вона зможе співати колискову, тая від ніжності? А коли він не поспішаючи, заспокоїть її страхи і подарує їй почуття безпеки, і друга половина власництва зникне. Чи знає вона, що більша частина його зарозумілості бере початок у внутрішньому сумніви і невпевненості у своїх можливостях (які, як не дивно, ростуть прямо пропорційно його успіху) і що вона нічого не доб’ється, придушуючи його гордість? Однак вона може багато дати йому щирою оцінкою його чеснот і визнанням його права на ініціативу майже у всьому. Але їй треба бути дуже обережною, щоб при цьому зберегти свої власні гідність і індивідуальність.

Якщо все це виглядає для вас як шлях до святості, ви маєте рацію: мова йде якраз про це. Потрібно багато святої любові і терпіння, а порию смиренності, щоб поступово кожен з них навчився довірити серцю іншого, тому що їхні мрії різні. Але хай Вас це не лякає. Є надійні астрологічні плани перетворення такого союзу в щось вічне, з міцною основою щастя, освітлюване її місячним впливом і зігріте його Сонцем.

Дівчина-Рак поєднує в собі сильний прояв свого жіночого знаку Зодіаку і свого також жіночого управителя – мінливої ​​Місяця. Отже, вона втілює в собі Таїнство Жінки, все заплутані бажання і незрозумілу поведінку самої Єви. Чоловік-Лев відчуває могутнє вплив свого чоловічого знаку Зодіаку і свого також чоловічого покровителя – Сонця. Отже, він втілює карму Чоловіки-Завойовника, мудрість і силу, свавілля і гордість Адама. Тепер ви розумієте, чому вона здатна спокусити його і чому він так спокушається її домашніми пирогами? Однак вона належить до Кардинального знаку, і це робить її досить наказової Євою. Він – Постійний знак, і це робить його впертим Адамом. Їм буде набагато легше, якщо вона відмовиться від спроб змагатися з його сильною особистістю, але дозволить проявитися усім своїм ніжним і спокійним якостям.

Для Місяця (Рака) природно поглинати яскраве проміння Сонця (Лева) та відображати їх у формі більш м’якого, ніжного місячного світла. Наслідування Матері-Природи ніколи не веде по хибному шляху, просто їм треба не утрирувати свої Сонячні та Місячні ролі і не потрапляти в пастку їх перебільшення. Занадто багато пар Лев-Рак несвідомо піддаються цієї небезпеки. Невловимий, але постійний взаємний обмін допоможе уникнути надмірного панування з його боку так само, як зайвої покірності з її боку. Зберегти цю рівновагу допоможуть Місяць або Асцендент хоча б одного з них, якщо вони знаходяться в знаках Близнюків і Терезів.

Природне тяжіння любові, яке вони відчувають один до одного, може з часом слабшати. Їх фізичний магнетизм дуже сильний, але необхідно майстерне змішування їх сутностей. Буває, він занадто імпульсивний, вимогливий і недбалий у коханні, а вона занадто чутлива, пасивна і ухильно. Але коли фізична близькість між ними гармонійна, це чудово, тому що вона на диво сприйнятлива, а він безперечно ніжний і ласкавий. Через те, що її м’якість і ніжність в сексуальному відношенні доповнюється його силою і енергією, пристрасть між ними може бути дуже глибокою. Правда, перепади її настроїв та її занепокоєння він може прийняти за недолік взаємності, а його відчуженість, коли у нього тяжко на душі, часом здається їй байдужістю.

Сльози – це теж частина їхнього спільного життя, але сльози можуть і зціляти, а у Лева і Рака вони будуть перетворюватися в сльози радості, коли всі її страхи позаду, бо найголовніше на світі – це їхнє кохання. Її сни завжди прекрасні, коли вона засинає в його обіймах, тому що це означає, що її серце, нехай ненадовго, але вільно від підсвідомих дитячих страхів самотності. Саме в цей момент він розуміє, як потрібен їй, і тоді він плаче … але вона, спить і не знає про це, а він ніколи їй не розповість. У неї є безліч секретів, у нього тільки один – його вразливість.

Лев, якого одного разу літньою ніччю зачарувала дівчина-Рак, не перестає їй дивуватися. Вона здавалася таким безпорадним створенням, шукаючим його сили … таким боязким … вона так потребувала керівництві. І він відчув приплив ніжності. Пізніше він дізнався, що вона не просто жіночої статі – вона жіночна. Приналежність до жіночої статі спокуслива, але жіночність глибше. Вона – затишна і по-материнськи турботлива, що вкриває його пахучими лавандою ковдрами безпеки … і вона так тонко сприймає і вгадує його думки і почуття, навіть якщо він ні слова не сказав. Набагато пізніше він виявить щось ще, неясне, насилу піддається визначенню. Це турбує його, адже він був впевнений, що він господар положеннями раптом вона уникає його, змушує його відчути, що він насправді зовсім і не повелитель. Вона ніколи не показує йому відкритого непокори, неон підозрює, що в її душі може бути таємне місце, куди вона випускає його, якщо він її образив.

Йому б хотілося піти туди слідом за нею і вибачитися, але він не знає дороги. І тому він повинен чекати, коли вона повернеться з свого таємного укриття, адже її можна квапити і марно вмовляти. Він такий радий, коли вона повертається в їх реальність, знову ставши веселою, яскравою і живою. І знову буде наспівувати, готуючи яблучний пиріг, і хвилювати його ароматом свого волосся, коли цілує його в щоку. Саме час запропонувати абикуди з’їздити. У ній прокидається жага до подорожей, і вона каже: «Поїхали!» І він впевнено береться за розробку плану подорожі. Вони поїдуть прямо завтра? Чому б ні?

Подорож кудись удвох – подих свіжого вітру в любові між цими чоловіком і жінкою. Тоді вона одна буде володіти ним і стане в той же час його старанною ученицею, а він зможе давати їй усілякі нові уроки. Неважливо, куди вони поїдуть – він буде знавцем людей, мови, магазинів, географії, а вона буде слухати … І поки вона слухає, вона згадує, чому закохалася в нього. Він так багато знав про стількох речах, і він так розповідав про них, що всі вони її хвилювали. У нього була така впевненість, який у неї не було ніколи. Але щось у його впевненості турбувало її. Вона довго не розуміла що, поки одного разу не здогадалася. «Якщо він так самовпевнений, – подумала вона, – і так багато знає і вважає, що завжди правий … навіщо йому моє постійне схвалення?»

Раптово вона зрозуміла: «Він тільки вдає сміливим, сильним і мудрим. Крім тих випадків, коли знає, що я в це вірю. Тоді він сам в це вірить! »Те, що вона зрозуміла, заподіяло їй гострий біль любові. І вона заплакала тими ж сльозами, якими плакала сама Єва, коли перша дізналася таємницю райського дерева Мудрості.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,170