Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Лев упевнений, що він самий практичний людина серед всіх, кого він знає. Він дивиться в дзеркало і бачить у ньому відбиток мужнього героя – сильного і холоднокровного. Потім він закохується в дівчину-Козеріга і раптово відчуває, що виглядає жахливо, рухається різко й незграбно, може бути, навіть трохи смішно. Для Льва це дуже неприємне відкриття.

Природно, він не показує увазі, що відчуває себе так незатишно в її присутності. Йому – і турбуватися? Він продовжує посміхатися і блефувати, прикидаючись спокійним і прагнучи оволодіти ситуацією, прикидаючись холодним і незацікавленим. Дискомфорт починається, коли, він відчуває в ній дивну «повчальність». Або йому тільки здається?

Щось затишне і надійне в ньому робить її довірливою, і вона починає відкрито виражати свої погляди і переконання. Її рішення бути відвертою з ним повинно глибоко чіпати його, адже це «гарантійний талон» боязкою дівчини, який обіцяє, що пізніше вона довірить йому і своє серце. Його це зачіпає? Мабуть, немає. Він дуже зайнятий, думаючи про вимоги свого чоловічого «его».

Він доброзичливо слухає її, злегка зацікавлено і терпляче, користуючись можливістю вивчити її і обміркувати стратегію зваблювання, ліниво вираховуючи, як скоро вона погодиться розслабитися в його руках, і тоді … Але зачекайте хвилинку: вона раптово замовкла, щоб подивитися, слухає він її. Тоді, щоб довести їй, що він не пропустив жодного слова, він ніжно, нетвердо побрання її за деякі висловлювання, впевнено позначаючи помилки. Розпалившись, він скаже їй, яку вона повинна носити зачіску і який светр, на його думку, підійшов би їй більше, ніж той, який вона наділа. Оскільки вона така спокійна і не перебиває його, він надихнув і розповість їй, як вона могла б змінити своє мислення, зовнішній вигляд і навіть поліпшити здоров’я, якщо дозволить йому відтепер керувати своїм життям.

Щось не так? Вона занадто спокійна. Він думав, що у неї такі милі очі, м’які і ясні, в яких світиться тонкий гумор … Але чому ж вони раптом нагадали йому дві сталеві кулі або пару блискучих мармурових кульок? Її пронизливий погляд так само холодний, як і голос, коли вона говорить: «Вже пізно. Мені рано вставати. Побачимося наступного тижня, може бути ».

Ось, мабуть, тепер в ньому і зародилися ці відчуття недолугості і дурості. Він відчуває себе знехтуваним і приниженим. А справа в тому, що її реакції знаходяться під управлінням і контролем сатурніанського інстинктів. У неї надзвичайно розвинене почуття самозбереження і досить здорового глузду, щоб втекти до того, як любов буде серйозно поранена або вбита. У тому, що вона бере собі час на роздуми, проявляється більше любові, ніж йому здається. Якби він перестав думати тільки про себе і подумав про неї, він би отримав її мовчазне послання: «Давай подумаємо трохи далеко один від одного, тому що я зовсім не хочу розлюбити тебе, але це може статися, якщо ти будеш так тиснути на мене . Я майже боюся знову повірити в тебе. Будь ласка, зрозумій, що ти робиш. Я не хочу повертатися до самотнього життя, якій жила до того, як зустріла тебе. Може бути, тиждень далеко від мене змусить тебе зрозуміти, що ти зробив, як образив мене ».

Якби він міг зазирнути в її вікно, після того як пішов тим ввечері, він би побачив, що очі її більше не були холодні від суворої рішучості, а стали добрими, і в них блищали непролітие сльози. Вона з усіх сил намагається не заплакати, ця дівчинка, щоб не видати найпотаємніших почуттів, і звичайно їй це вдається. Але не завжди. Якби він міг на неї подивитися тим ввечері, він би побачив, як вона плакала кілька коротких хвилин. Едінственций спосіб для Лева небудь по-справжньому зрозуміти це спокійне створіння, яке здається незмінно холодним і зібраним, це подивитися на неї, коли вона думає, що вона одна і ніхто не може побачити, як їй погано. Навіть коли вона була зовсім маленькою, вона тримала всі безіменні страхи дитинства глибоко всередині, демонструючи дорослим той образ, про який їй наполегливо нашіптував Сатурн. Вони завжди говорили: «Який прекрасний дитина!» – І схвально кивали. Сатурн з дитинства вчить всіх козочек, як потрібно поводитися на людях, і вони ніколи не забувають уроку. Жінка-Козеріг несвідомо відчуває, що, якщо вона провиниться, давши при всіх волю емоціям, її вилають. Отже, звичка до самоконтролю поглиблюється з кожним роком, багатьох ображаючи, а її залишаючи в сумному самотньому роздумі про те, де ж вона помилилася? ..

Не вона одна. Лев у нашому, прикладі також мучиться, розмірковуючи, де ж він помилився. Якщо він уважно обміркує все, що сталося, то зрозуміє, що вчинив кілька звичайних помилок з дівчиною-Козерігом. Він вирішив, що може обвести її навколо пальця однією тільки силою своєї присутності, не зміг показати поваги до її дуже грунтовним і вже глибоко продуманим ідеям, та ще очікував, що вона прийде в захват від його пропозиції виліпити з неї свій образ ідеальної жінки, ніби вона – шматок податливою глини.

Ця жінка вам не глина, яка тільки й чекає, щоб геніальний Лев став ліпити з неї. Вона зроблена з міцного каменю і сирої землі (але врахуйте, земля буває ще теплою і надійною). Різець або, можливо, динаміт могли б змінити її образ думок і звички (і то злегка), але голими руками її не візьмеш. І вже конечна, вона не зміниться від необдумано зарозумілих лекцій самовпевненого Лева, як би не притягував він її в інших відносинах. (Для Козеріга Лев представляє восьмий будинок, в який, крім усього іншого, входять сексуальні таїнства.) Вона не збирається змінювати свій одяг, зачіску або думки ні для одного чоловіка, навіть для цього зверхника, від посмішки якого у неї незмінно підгинаються коліна і який змушує її сумувати, коли сумний сам, хоч вона може й не говорити про своє співчуття. Можливо, він і зуміє змінити її поступово, дуже акуратно, по одному м’якому кроками. Але про негайну зміну нехай навіть не думає. Дівчина-Козеріг нічого не робить негайно, і владні команди, навіть виконані любові, здатні тільки виявити всі її впертість і зміцнити і без того сталеву волю.

Однак його сонячне настрій і самовпевнений вид пом’якшують її набагато частіше, ніж він думає, надихаючи її і розсіюючи сатурніанського похмурість більше, ніж вважає вона сама. Вона буде уважно слухати, коли він стане говорити про своїх гігантських цілях і майбутніх досягнення. Вона стоїть за право і добра, так що їй буде приємний його ідеалізм, і, безумовно, вона схвалює будь-які його досягнення. Чим грандіозніше виявляться його мети, тим більше вона буде його підтримувати, хоча і не вагаючись вкаже на будь вади і недоліки. Йому слід високо цінити її розсудливі поради і прислухатися до її інстинктивної мудрості, а не обурюватися. Козеріги дивовижно вправно вміють перетворювати мрії в реальність.

Зі свого боку, їй слід частіше підкорятися його відважної особистості і слухати, коли він радить їй відкинути обережність, якщо вона заважає їм обом. Існують радості, доступні тільки вільному духу тих, хто слідує за піснею жайворонка і хто розуміє, що, ризикуючи час від часу, можна зробити життя поетичнішими. Лев з народження знає, що Королівство Щастя не надає страховки на випадок можливого розчарування і лиха. Він Король і, отже, може навчити її тонкощам благородства, але він повинен вивести її з темного підземелля депресії на сонячне світло – ніжно, без сильних потрясінь.

Лев, закоханий в дівчинку-Козеріга, повинен пам’ятати казку про зайця і черепаху (навіть якщо його дратує її закінчення), припустивши, що вона – черепаха, а він – заєць. У нього досить чарівної сили, щоб прийняти форму і перейняти стиль черепахи, якщо він дійсно хоче виграти забіг. Але спроба стрімко обігнати черепаху не зупинить повільних і обдуманнйх кроків Козочки до фінішної стрічці. Час – її друг. А Сатурн – батько Часу. Його ще ніхто не обігнав!

Майже напевно вони будуть говоліть про гроші приблизно раз на місяць. Краще б присвятили цей годинник любові. Про що суперечка? Адже його зовсім не стосується, як вона збирає свої гроші, а її абсолютно не стосується, як він витрачає свої. Просте рішення для Лева і Кози полягає в тому, щоб повністю і назавжди розділити фінанси. Вона може захотіти сама заробляти, і він буде повним егоїстом, якщо стане заперечувати. Якщо він захоче розділити свій дохід з нею, коли вони одружаться (тому що Лев щедрий, тільки якщо його Луна або Асцендент не знаходяться в Козерозі, Раку або Діві), вона повинна спокійно прийняти це, не ображаючись і не відмовляючись.

Як би вони не вирішили, вона повинна мати можливість «ховати гроші в панчоху», вкладати їх, як їй подобається, і кожен вечір підраховувати дохід від заощаджень, якщо це приносить їй задоволення, не страждаючи від його лекцій з приводу її скупості. Точно так само він повинен мати можливість зробити одного разу повітряного змія з доларових банкнот, роздавати милостиню, купувати дорогі подарунки собі та іншим, викинути купу грошей на мрію або на вітер, якщо йому це приємно, не страждаючи від її строгих несхвальних поглядів. Це єдиний спосіб. Любов гине через гроші. Але ж це всього лише зелена папір із портретами прийшлих президентів, непривабливі шматочки металу або чеки, які теж проста папір! Реальна тільки любов. Гроші – це міраж, ілюзія. Вони повинні поділити їх по можливості порівну і забути про них. Ігнорувати. Ніколи не обговорювати.

Оскільки їх характери так різні, їх фізичні відносини залежать від аспектів між Асцендент, світилами і іншими планетами в їх гороскопах. Якщо вони несприятливі, він відчує, що вона не відгукується на його спрагу ніжності та сентиментальності, а вона може виявитися нездатною фізично висловити свою любов до нього, коли він змусить її страждати від власної недосконалості, чіпляючись до її сексуальної поведінки.

На світі є небагато (дуже небагато) жінок-Козерігів, чиї сексуальні звичаї піддалися гідного жалю спотворення через деяких обставин в їх сім’ях, що завжди обертається жорстокою психологічною травмою. Така бездушна дівчина-Козеріг приймає секс так само недбало, як рукостискання. Подібним до відносин вона зобов’язана негативною стороні впливу Сатурна, який одночасно озлоблює її, емоції і її совість. Вона виконує механічні рухи еротичного порядку, залишаючи своїм партнерам почуття розчарування, але це далеко не ті холодність і спустошеність, які відчуває вона сама. Підсвідомо вона використовує секс, щоб щось отримати, спотворюючи позитивну практичність сатурніанського девізу: «Я використовую».

Але такі дівчата-Козеріги навряд чи привернуть гордого ледачого Лева, а переважна більшість жінок-Козерігів символізують протилежність нерозбірливості – романтичну сором’язливість і сексуальну довірливість.

Якщо певні планети, включаючи світила, створюють гармонійний аспект між гороскопами чоловіки-Лева і дівчата-Козеріга, їх сексуальні відносини будуть чарівними.

Їй слід тримати в своєму гаманці (куди обов’язково буде часто заглядати) маленьку картку зі словами: «Не губи його ентузіазм і щедрість надмірним песимізмом, пригніченістю або зайвої обережністю і ніколи не обрушується на його гідність і гордість холодну критику, яку він зрозуміє як відкидання» .

Він повинен тримати на своєму дзеркалі в машині (куди неодмінно буде часто дивитися) маленьку картку зі словами: «Будь ласкавий і повен поваги до її сім’ї, залиш свої нотації при собі і будь з нею ніжний. Зрозумій, її консерватизм народжений внутрішнім страхом бідності і самотності і деякими нав’язливими кармічними спогадами. Не забувай: щирі компліменти і висока оцінка потрібні їй навіть більше, ніж тобі. І пам’ятай: вона тільки вдає, що не любить сентиментів і обіймів ».

Якщо подумати, то Льву слід зробити дуже велику картку. Мабуть, 8-на-10 дюймів. У золотий рамочці. Вагомою, щоб він був щасливий. Старовинної, аби була щаслива вона. Їй добре серед старих предметів, створених майстрами, які любив і свою роботу. До речі, це натяк на подарунок, який він може вибрати для неї на річницю дня їхнього знайомства. Вона може ніколи не говорити про це, але вона пам’ятає цю дату. Вона записала її в щоденнику і сховала його під матрац разом з першим любовним листом, який, як він думає, вона викинула. Йому б слід було знати її краще. Кізка ніколи не викидає нічого, що може мати реальну цінність. І нехай він сам вирішить, чи входить в цей розряд його любов до неї …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,398