Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли Лев зустрічає Діву, його охоплює сильне бажання захистити це миле, витончене створення від, грубих і сумних переживань з усією силою його величезного люблячого серця. Але через деякий час він починає відчувати себе трохи не в своїй тарілці. Він, дивлячись у дзеркало, розуміє: пора підстригтися. Потім помічає кілька цяток на своєму кращому піджаку, яких раніше не бачив, і поспішає віддати його в чистку. Його туфлі раптово здадуться йому ганебно розхлябаною, і він вирішить купити кілька нових пар. У магазині його вразить думка, що йому, мабуть, потрібно пара нових сорочок у більш спокійних тонах, ніж він зазвичай носить (а може бути, в більш живих). Поступово у нього виникне підозра, що його мова може не бути зразком досконалості (у що він досі свято вірив), і часом він стане умовкати (Лев – умовкати?). Він почне заглядати у словник, коли впевнений, що вона цього не бачить, щоб переконатися, що слово, яке він зараз використав, значить саме те, що він завжди думав.

Розумієте, справа не в тому, що вона щось таке говорить. Вона занадто ввічлива, щоб прямо критикувати його (принаймні, поки не дізнається його краще), але вона на нього так дивиться … Цей холодний погляд її ясних гарних очей, найменше несхвалення, що відбивається на її спокійному, стриманому обличчі … Не те щоб огиду , але дуже близько до нього, щоб його марнославство залишалося спокійним.

Лев опиняється на межі покори. А адже вона навіть не носить бича або пістолета з холостими патронами. Кажуть, диких звірів підкорює музика. М’яка музика витонченої натури Діви, проникливість і гостре почуття краси разом з її благородними манерами і вишуканим умінням показати свою повагу і захоплення його достоїнствами здатні перетворити самого егоцентричного ричить Лева в слухняного грайливого Котика, досить мурличущего і захоплено ганяє клубок.

Якщо вона буде обережна, то зуміє творити з ним дива. Він буде обожнювати її за те, що вона так шанує його, не підозрюючи, що її зусиллями він поступово змінює свій стиль життя. Через деякий час його занепокоєння пройде, і він відчує себе вільніше, задоволений своїм новим образом, і буде більше впевнений у собі, ніж коли-небудь. Немає сумніву, що, умовляючи Льва стати краще і при цьому не применшуючи його самооцінки, а підвищуючи її, Діва досягає рідкісного і цінного успіху завдяки своїй витонченій голівці. Але варто їй захопитися успіхом і взятися за більш серйозну критику, як вона переступить лінію безпеки. Це тонка лінія, і її складно визначити, але оскільки Діви знають толк в малюванні та визначенні тонких ліній, то, скориставшись здоровим глуздом (якого у неї в надлишку), вона завжди може вчасно відступити і переключитися на похвалу, відзначаючи всі ті чудесні нові зміни , які він зробив. Він так схильний до самоаналізу, і володіє такою неймовірною самодисципліною! Просто дивовижно!

Так, просто дивовижно, як можна обернути те, що так легко могло б викликати його гнів, в ще один привід сказати, який він сильний і чудовий. Леді Діва, ви дивовижні! Тільки, будь ласка, нічого тепер не зіпсуєте. Приборкайте свою критичність раз і назавжди, вважаючи, що ваш Лев – це щось схоже на ваш ідеал чоловічого досконалості. Дозвольте йому зберегти окремі недоліки, і тоді він залишиться людиною. Інакше він скоро зрозуміє, що ви зробили і тоді ви ризикуєте залишитися на самоті. Краще дозволити йому інколи помилятися, надягати час від часу несмачну спортивну сорочку і переоцінювати свій банківський баланс. Краще посміхатися, коли він занадто довго розповідає про дрібниці, вірити, що він такий хороший водій, як думає, і ніколи не нагадувати йому, що він іноді вибирає не ту дорогу, опинившись без карти … І все таке інше. Навіщо говорити йому, що куховаріння, яка виходить, коли він порається на кухні, завжди пересолена і що він фальшиво співає під душем? Чого ви цим доб’єтеся? Нічого. Але втратити ви можете багато чого. Його, наприклад.

У сприятливому випадку цю пару чекають дуже спокійні, прекрасні відносини. Незважаючи на схильність жінки-Діви надмірно критикувати інших (а ще більше себе), відносини між їх знаками Зодіаку, що виникають між Дівою і Левом, дозволяють їй бути виключно м’якою і терпимою в судженнях про цю людину. Її симпатія до його поглядам, якими далекими вони б їй не були, походить із кармічного пам’яті душі про недавно пережитих львівських спонуканнях (Лев представляє дванадцяте будинок Карми для Діви). Правда, завжди є можливість (особливо якщо існують негативні стосунки Сонця і Місяця в картах народження обох), що час від часу вона буде зриватися і трохи пиляти його, але все це він перенесе досить спокійно. Якщо вона занадто сильно настане на чутливий Левовий хвіст, він видасть рев, попереджаючи, але не надто голосно, і вона мило вибачиться. І все ж найменший не розуміння може легко зруйнувати їх гармонію. У будь-якому випадку Лев завжди піде своєю дорогою. Вона може робити тонкі натяки, і іноді він дозволить собі погодитися з нею, але тільки якщо ці пропозиції його влаштовують. Він все вирішує сам. Він незаперечний авторитет, і його мудре слово має бути останнім у всіх серйозних питаннях.

У їхніх стосунках добре те, що, оскільки вона в основному м’яко і охоче підкоряється, він буде почувати себе вільним і у відповідь не пошкодує сонячної теплоти левової натури, звертаючись з цією розумною, ввічливий, ясноокий жінкою з майже відчутної доброзичливістю. Більше, ніж будь-яка інша жінка, вона дізнається справжнє благородство і щедрість Лева, і тоді її очевидне захоплення ним буде йти від самого серця.

Всі Леви на світі «люблять любов», і це якість робить типового Льва неперевершеним коханцем. Він, безперечно, чуттєвий, але при цьому настільки ж сентиментальний. Є щось дуже затишне і зручне в сексуальній поведінці чоловіка-Лева. Він вміє перетворити фізичне вираження любові в жест ніжності, що створює відчуття емоційної надійності, яке робить секс одночасно виразом пристрасті і чимось теплим і дає спокій. На підсвідомому рівні це волає до всього незайманому і чистому в натурі Діви, і вона відповідає з захопленням і зворушливою вірою в його благородство. Лев володіє відкритим розумом і відкритим серцем, ось чому він так симпатичний і викликає любов (і чому-так легко пробачити йому нестерпний гординю і пиху). У свою чергу, приваблива простота її відношення до сексу пробуджує в ньому кращу сторону його талантів до любові, які дуже значні. Єдине, що може похитнути їх фізичну гармонію, – це завжди існуюча можливість, що його романтичні мрії вона може перервати раптовим розмовою про якісь дрібниці. Тоді, кинувши на неї ображений погляд. Лев може навіть взяти подушку і ковдру і віддалитися спати на диван у вітальні, де на самоті буде дутися, як вигнаний монарх. Але вранці, коли у нього замерзнуть ноги, він повернеться. Його романтичний настрій теж.

Обидва вони люблять багато спати. У них обох такий обмін речовин, який вимагає більше восьми годин сну (якщо вони типові представники своїх Сонячних знаків). Зазвичай вони будуть рано лягати і рано вставати. Льву потрібна ціла ніч сну, щоб заповнити свою неабияку фізичну силу, їй потрібно навіть більше, щоб заповнити розумову енергію, яку вона витрачає в таких великих кількостях, цілий день хвилюючись і намагаючись цього не показати. Лев навіть може прилягти вдень, через що Діві може здатися спершу, що він ледачий. Але чоловік-Лев, як і лев з джунглів, тільки здається ледачим. Незабаром він позіхне, томно потягнеться, як кіт, і займеться активною діяльністю, прибиваючи, сувора, переробляючи щось, збуджено пропонуючи поїздку чи якесь ще пригода, – коротше, займеться справою.

Жінка-Діва буде абсолютно захоплена здатністю свого чоловіка-Лева полагодити все, що зламано (навіть маленькі тріщини в її серце, коли вона ображена), і тим, що він зазвичай не заспокоїться, поки є щось, що вимагає його уваги. А він захоплюється її розбірливістю, акуратністю c тим стримано-привабливим виглядом, з яким вона незмінно з’являється на публіці. Леви обожнюють, коли можуть представити своїх дам (так само, як і свої досягнення) з гордістю. Зокрема, він буде пишатися її тонким розумом. Багато чоловіків-Леви прагнуть одружуватися на жінках, не переважаючих їх і не рівних їм інтелектуально, щоб у Короля мався захоплений підданий, якого можна наставляти, навчати і яким можна керувати. Але найщасливіша з Львів той, чия дівчина або дружина кидає йому стимулюючий інтелектуальний виклик. Жінка-Діва неодмінно забезпечить йому це.

Його особистістю управляє саме могутнє Сонце, і тому їй часто так тепло в його присутності (іноді навіть жарковато). Її особистість формують дві планети – її тимчасовий управитель Меркурій і її справжній управитель Вулкан. Меркурії дає їй швидкість розуму, пильність, різнобічність і майже постійну активність. На більш глибокому рівні грозовий Вулкан майже розбудив в її серці дивну музику, що обіцяє звільнити її дух від старих обмежень, натякаючи, що коли-небудь вона стане такою ж відважною і зухвалої, такий же незалежною, як сам Лев. Передчуття такого перетворення (і, можливо, скорого) – п’янка думка, і це може бути пісня Завтрашнього дна його сонячному «его», обіцянка того Майбутнього, коли вони разом піднімуться на ще більш високі вершини!

Але тим часом в зручному Сьогоденні він вдячний їй за її спокійне присутність, за практичні думки і задоволений, коли вона винагороджує його холодною пестливістю і чарівною сумішшю Землі і Неба, благословенням свого сміху, схожого на дзвін срібних дзвіночків. Його ж подарунок кожним новим ранком, коли вони прокидаються в обіймах один одного, – шматочок сонячного світла, перевитий золотими стрічками його незламного оптимізму, і його впевненість у тому, що день буде прекрасний. Як завжди він прав, розвісну так? Яка б не була погода, день буде прекрасний, бо навіть м’який і чистий дощ – благословення, іскристий холодний сніг – диво, коли ви любите і знаєте, що улюблені.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172