Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Лев і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Лев може запевняти, що у нього немає комплексу переваги і що він не потребує в загальному повазі; але він може обдурити кого завгодно, але не жінку, яка його любить і яка до того ж Близнюки. Так, одна моя знайома жінка переконувала одного разу друзів, що її чоловікові-Леву не властиві характеристики його знака. «Він зовсім не марнославний, – наполягала вона, – він скромна людина і не ставить себе вище за інших».

Скромний Лев погодився. «У мене немає бажання панувати над людьми, – спокійно пробурмотів він, – я просто середній хлопець». А його дружина-Близнюки швидко додала: «Він більше, ніж просто середній хлопець. Він абсолютно особливий. Я маю на увазі, що в ньому зовсім немає ні владності, ні егоїзму ».

Це підвело всіх присутніх. Звичайно, я могла б просвітити гостей, але моя подруга-Близнюки так розумно ввела свого Льва в стан задоволеного муркотання, що у мене не піднялася рука розладнати маленьку меркуріанським гру.

Що, думаєте ви, робить цей «середній хлопець», коли не сидить розслабившись і не приймає зі скромним виглядом компліменти дружини? Він займається особливої ​​хитрою частиною законів – орендою закордонних нафтових розробок. Він заробляє дуже багато грошей тим, що говорить цілим фірмам, що вони можуть, а що – ні. Коли ви даєте поради мільйонерам і іноді клацаєте по носі нафтових королів, хіба вам треба тішити своє самолюбство чим-небудь ще?

Льву, якому є де вправлятися в марнославстві та демонструвати свою мудрість, можна дозволити собі бути в суспільстві скромним. Особливо якщо у нього є дружина, точно знає, коли і що сказати, щоб йому не потрібно було опускатися до вульгарного хвастощів.

Відносини Близнюків і Лева складаються часто за цим стоїть кармічна зв’язок, несуча у це життя спогади про минулих втіленнях. Такий союз предречено долею, і йому не можна не поступитися. І не тільки в любові або дружбі, але і в ділових і сімейних зв’язках. Чоловік-Лев може вважати своїм обов’язком навчати дівчину-Близнюків того, що може змінити її життя на краще. Вже якщо він відчуває себе зобов’язаним інструктувати інших, то вона може очікувати більшого, ніж звичайне кількість левових лекцій! Але та ж сама пам’ять, яка змушує його постійно вчити її, приносить і неусвідомлене почуття вдячності за минулий допомогу, і бажання запропонувати їй свій захист.

Їй теж хочеться захистити його від образ і всього того, що ранить його самолюбство. Щось всередині її сприйнятливого серця говорить їй, що і коли потрібно сказати, щоб проявилися його ніжність і щедрість. Звичайно, йому це лестить. І те, що їм обом приносить задоволення, може стати взаємним захопленням.

У головному вони сумісні, але це зовсім не виключає бунту з тієї чи іншої сторони. Її «повітряне» байдужість може розпалити гнів Лева, а це полум’я розгорається повільно, але вгамувати його буває дуже важко. Тоді вона може використовувати сварку, щоб повправлятися в сарказмі, що боляче зачіпає левове «его». Якщо захоплення та інтереси поза домом відвернуть її від щоденного шанування Лева, як і будь-який монарх, позбавлений звичної уваги, він може тут же запідозрити зраду. Бідна жінка просто не розуміє, чому вона ризикує!

Оскільки Лев більш постійний, і, отже, більш практичний, ніж мінливий знак Близнюків, дратувати його може багато. Наприклад, те, що вона здатна забути про обід через нової книги, чи займати телефон, коли йому потрібно подзвонити, або передумати йти в театр, коли він вже купив квитки, або втратити ключі … Він би ніколи не допустив подібної безтурботності, і це правда. Але він і справді справжній чоловік, адже саме він може поставитися до всього цього воістину з королівським великодушністю!

Хоча дівчина-Близнюки захоплюється його наполегливістю, цілісністю і розумом, одного разу їй може стати нудно, і вона стане відволікати його або змусить його відчути себе неспроможним. Наприклад, вона здатна наполягати на дорогих розвагах тоді, коли він не в змозі зробити це, але занадто гордий, щоб у цьому зізнатися.

Він буде гарчати, але цим все і закінчиться, адже вона вчасно згадає про рятівну лестощів і швидко переключиться з легковажного, примхливого близнюка на чутливого, відданого і жіночного. А що стосується її інтересів, він не стане заперечувати, якщо вона робить кар’єру, займається балетом, бігає підтюпцем, колекціонує мумії або наколює метеликів – головне, щоб вона ні в чому його не перевершила. Дівчина-Близнюки ніколи не повинна дратувати свого гордого Лева, натякаючи на те, що справжні царі природи дозволяють своїм подругам полювати в джунглях, поки самі гріються на сонечку, адже її можуть відкликати з полювання додому і назавжди повернути в прайд, тобто в сім’ю, а який Близнюк здатний цим обмежитися? Але вони, слава Богу, не в джунглях, і в ньому є істинно королівське благородство.

У неї теж має бути справжня мета в житті – наприклад, стежити, щоб він був щасливий і задоволений. Все-таки жінка, яку любить Король, безперечно має свої переваги! Лев щедрий і сильний, благородний і великодушний, а якщо ще його «ого» направити в потрібному напрямку … До того ж він прекрасний коханець, і він не збирається бути сексуальним завойовником – він люблячий моногамний монарх.

У жінки-Близнюків легкі дотики і «повітряний» підхід до сексу, і це здатне роздути полум’я його бажання, принаймні, на початку. З часом він може відчути, що йому чогось бракує. Поки він займається коханням з однією з двійнят, інша спокійно спостерігає за, цим. Така «частковість» може довести його до травми!

Для Лева з його гарячим серцем секс – синонім ніжності і пристрасності, а в любові Близнюків є щось відсторонене. Він може звабити її і володіти нею, але її розум не дає їй скоритися йому повністю. Неможливість завоювати її цілком може змусити його засумніватися у власній мужності. Тоді вона стане скаржитися, що він втрачає інтерес до любові, хоча правда в тому, що йому заважають її холодна відстороненість і подвійність. Він дуже боїться бути неспроможним, але не хоче цього показати, тому що ніщо не ранить Льва болючіше, ніж навіть натяк на те, що він може не виявитися досконалим коханцем. Вона повинна пам’ятати, що в любові цей чоловік – ідеаліст, і підіграти йому, використавши весь свій меркуріанським уяву. Їх любові потрібні романтика і сентиментальність – наприклад, тиха музика під час їх фізичної близькості. А якщо іноді він буває занадто владним або здається гордовитим. Близнюкам потрібно вчасно згадати про своїх лінгвістичних здібностях і перевести команди Лева на мову пристрасті та кохання.

«Ти дуже багато базікаєш. Чи не можна іноді помовчати? »- Тут вся справа в його зачепити марнославстві, тому що його подруга-Близнюки з її швидким гострим розумом знову опинилася яскравіше його.

«Не треба мене годувати. Я піду і де-небудь співаємо »- це означає, що йому не вистачає уваги, і його гордість потребує розради.

«Відмовся від запрошення в суботу. Скажи їм, що ми не можемо прийти. Вибачся абияк, і давай залишимося вдома »- а це значить, що він воліє побути зі своїми близнюками – з обома. А для Лева це означає любов!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,174