Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Любовний зв’язок між цими чоловіком і жінкою може йти гладко довгий час, до тих пір, поки вона не вибухне яким-небудь образливим зауваженням на його адресу перед друзями або його святим (приклоніть коліна, будь ласка) сімейством, або не виверне все навиворіт, тому що змінила свою думку або плани. Тоді чоловік-Козеріг трохи занервує. Рідкісний випадок, тому що, як ви знаєте, Козеріги навряд чи коли-небудь нервують. Коли вони стурбовані, вони починають гризти нігті або покриваються плямами.

Найперше, чого повинна навчитися ця дівчина, коли вступає в союз з цим чоловіком, – це любити і поважати його родину, як свою власну. Навіть більше, ніж свою власну. Це необхідність. Він не сліпий до їхніх недоліків, дефектів і пороків, але це нічого не значить. Чоловік-Козеріг відчуває, що повинен боготворити своїх батьків, і він буде наполягати на тому, щоб всі інші (хоча б у його присутності) їх обожнювали. Інакше він буде страждати від почуття провини. Недоліки своєї сім’ї він або виправдовує, або дивиться на них крізь пальці. Жінці, яка сподівається заволодіти його серцем, краще їх не помічати. Іноді він може поговорити про недоліки своїх рідних, але тільки сам. Чужим це не дозволено. Звичайно, не можна не визнати, що така синівська відданість гідна захоплення, тим більше що до своєї дружини і дітей він буде ставитися з тією ж неухильної відданістю, якщо тільки не станеться так, що у нього в гороскопі несприятлива Венера (тоді цей чоловік може стати не просто холодним тираном, але навіть іноді нерозбірливим у зв’язках – особливим, тихим чином).

В тій чи іншій формі у відносинах проявиться сильна взаємна зацікавленість у грошах або фінансової стабільності плюс самопожертву. Він до того ж буде потай відчувати, що вона володіє якоюсь мудрістю, яку він ще не знає і якою вона може його навчити (і ця мудрість у неї дійсно є), в той час як вона буде м’яко і терпимо ставитися до його раптовим нез’ясовним нападів депресії і меланхолії, до виникаючих час від часу періодам, коли він не в міру щепетілен і уразливий, тому що її душа пам’ятає, що в минулому житті пройшла через досвід Сатурна.

Його стихія – Земля, її – Повітря, тому у їх глибинних мотивів мало спільного. Дуже часто ці люди спробують спільно досягти чогось у бізнесі, в іншому випадку їх відносини сфокусуються на домашньому вогнищі, будинку, родині, а якщо вони закохані, то вони обидва спробують не звертати особливої ​​уваги на відмінності в їх природі і характерах. Якщо одному судилося змінити іншого, то швидше зміниться вона, а не Козеріг. Не завжди, але найбільш імовірно – Козеріги вже й так міцно засіли у своїй незмінній грунті з самого раннього віку. Водолій більш пластичний і легше пріспосабліваетсй до обставин. Правда, вона народилася під Постійним знаком і може іноді показати несподіване впертість, але зазвичай, якщо для того, щоб зберегти любов, їй потрібно змінитися, вона зміниться (хоча Водолії так легко міняються, що ми не повинні звеличувати це їх якість). Для цієї жінки такий процес природний. Для Козеріга – немає. Він терпіти не може великих змін на роботі, зміни місця проживання або друзів. Коли вона прагне зустрічатися з новими людьми і відчуває себе легко і просто з усіма, він неохоче спілкується з кимось ще, крім безпосередньо родини чи найближчих друзів, більшість з яких він придбав ще в школі. Отже, їх життя поза сім’єю може бути обмежена, а тому, цілком імовірно, жінку-Водолія буде переслідувати почуття, що вона чимось обділена.

Я сказала, що саме вона, швидше за все, зміниться, щоб підходити йому. Це правда. Але я також нагадую вам, що Водолій – Постійний знак. Тому знайдуться способи, за допомогою яких вона буде керувати ним, зовні потураючи кожному його бажанням. Це трохи нечесно? Ні, це просто здатність Урана забивати квадратні кілочки в круглі дірки і круглі кілочки в квадратні, причому зовсім непомітно, так що на поверхні нічого не буде видно.

Серед того, що притягує їх один до одного, на першому місці стоять імпульси чесності і прямоти, які вона випускає, немов радіосигнал. Чоловіки-Козеріги не виносять непостійних, нерозбірливих, вульгарних, агресивних і по натурі нечесних жінок. Тому він ловить цей сигнал, досліджує його, вирішує, що вона володіє необхідними йому якостями, вичікує досить довгий час і нарешті робить пропозицію. Що б він не пропонував (це може бути пропозиція, руки і серця, або ділову пропозицію, або і те, і інше), це обов’язково станеться не скоро, козероги нічого не роблять з бухти-барахти.

Але йому не вдається зрозуміти, що крім прямоти у Водолія є індивідуальність. Водолії насамперед чесні перед собою і віддані собі, а також вірні тому, що вважають правильним. Прямота, вірність і чесність Сатурна інші. Козеріг живе за правилами. За правилами живе і Водолій, але у цієї жінки свої правила.

Ще одне, що спочатку зблизило їх, – це, ймовірно, її краса. Всі дівчата, якими управляє Уран, володіють неземною, тендітною красою, подібної ранковому туману або річної веселці. У неї також ясно окреслені риси обличчя, які чимось нагадують грецьких богинь. Її очі, швидше за все, також притягують його, як магніт. Немає інших таких очей – мрійливих, таємничих, завжди з таким відстороненим поглядом, який вже давно живе в завтра. Його погляд строго зосереджений на сьогоднішньому дні – прямий і серйозний, дуже не схожий на її погляд. Але відмінності привертають.

Каменем спотикання у відносинах цих людей (якщо, звичайно, Місяць або Асцендедт дівчини не буде знаходитися в стихії Землі і підходити під більш спокійний спосіб Козеріга) будуть типові для Козеріга-чоловіка ідеї про роботу його жінки. Більшість Козерігів не схвалюють жінок, які зробили кар’єру, а іноді і прямо забороняють це, зрідка роблячи виняток для участі в сімейному бізнесі. Деякі Козеріги настільки вірні стереотипному уявленню про чоловіка і жінку, що твердо переконані: чоловік, який одружується на жінці, яка зробила успішну кар’єру, робить це просто через гроші, як би очевидно не було, що вони люблять один одного. Навіть якщо він сам щиро любить таку жінку, він все одно переконаний, що його мотивом було честолюбство, і не важливо, наскільки вона красива, бажана або розумна чи як сильно він її любить.

Якщо чоловік-Козеріг не схиблений на заборону її свободи, то жінці-Водолію, з постійністю її знаку, можуть подобатися його в якійсь мірі старомодні звички і переконання. Зрештою, вона полюбила його за стабільність. Володіючи такими якостями, як несподіванка, інтуїтивні передчуття і образ думок шкереберть, жінка-Водолій часто шукає в партнері щось надійне і безпечне, на що можна покластися.

Зазвичай вони будуть сваритися через зовнішніх ситуацій – пригод чи людей, до яких вона намагається бути терпимою, а він невблаганно суворий. І хоча він її зрадив, але саме їй буде належати вирішальний голос, коли вони почнуть сперечатися. Використовуючи свій м’який шарм стихії Повітря, вона буде робити вигляд, що просто пропонує. У такий спосіб жінка-Водолій перемагає в майже будь-якому спорі або протистоянні з упертим Козерігом, ймовірно, тому, що вона зачаровує і збиває з пантелику, і робить це настільки легко, без жодних зусиль, нічого не требуя.Неудівітельно, що все не сумніваються в його верховенстві.

Якщо їх Сонце і Місяць знаходяться в опозиції або в квадраті, то в одне дощовий ранок він може прокинутися і зрозуміти, що їм тонко маніпулювали, обуриться і задумається про розлучення. Він буде робити це дуже довго. Чоловік-Козеріг нічого не вирішує поспіхом, особливо якщо справа стосується руйнування будинку, що він просто не в силах винести. Розлучення їй теж заподіє біль. Однак жінка-Водолій пристосовується до такої ситуації набагато швидше за інших знаків, за винятком Близнюків, Риб і Стрільців. Розлучення, як і шлюб, по суті зміна, а зміни її ніколи не страшать.

У сексуальному плані союз Козеріга і Водолія залишає бажати кращого. Правда, не завжди. Водолій – чоловічий знак, і ним керує чоловіча планета Уран. Мінливі настрої її воістину жіночною таємничості в поєднанні з протистоять їм чоловічими вібраціями спочатку хвилюють чоловіка-Козеріга, але потім можуть просто дратувати. Чомусь її істинна сутність вислизає від нього. Що ж до нього … Його земна розсудливість на початку їхнього роману притягує її, але потім це перетвориться на тягар, тому що її ідеал сексуального вираження більш ефемерний, він вимагає уяви, попередньої підготовки до занять любов’ю. Але любов, звичайно ж, може перетворити будь-яку алею з гравію в казкову дорозі з жовтої цегли. Для цього потрібно лише трохи чарівництва. Тому, якщо вони дійсна спробують, труднощі можна буде подолати, адже кожен з них задовольняє настільки різні потреби іншого. Козеріг – за допомогою терплячою, ніжною прихильності, а Водолій – за допомогою своєї здатності зрозуміти людську натуру взагалі, а його – особливо.

Якщо припустити, що взаємне розташування Сонць і Лун у них гармонійно, то зв’язок між ними з роками стане глибокою. Жінка-Водолій буде більш спокійною і врівноваженою, менш тривожною і спраглої. Він навчиться бути менш суворим, більш вільним і відкритим. Стаючи все менше і менше самими собою і все більше і більше один одним, вони змусять своїх друзів думати про них як про одну людину. Очевидно, такий стан неприродно для Водолія, але якщо все це обережно збалансувати, то все буде чудово.

Більшість людей забувають, як відчайдушно Козеріг у глибині душі хоче грати і веселитися. Жінка-Водолій, яка любить чоловіка-Козеріга, повинна час від часу надівати наручники на сидячого в ньому Сатурна, хапати сто за руку і кидати йому виклик: «Гей! Давай покатаємося на човні, будемо гратися у квача з черепахами і побудуємо будинок без стін! »Сором’язливий Козеріг може, самому собі на подив, радісно погодитися. Але якщо він запитає: «Як ти збираєшся побудувати будинок без стін?» – Медовий місяць закінчено. Любов теж.

Але навіть якщо це сталося, вона може чудесним чином відродитися. Хіба не Водолій – майстер творити дива?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,414