Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Спочатку жінці-Терезам, можливо, і здасться, що чоловік-Козеріг занадто старомодний і сумовитий, щоб відповідати образу ідеального коханого, зітканій з шовкових ниток її уяви. Вона вирішить, що він консервативний, упертий, прозаїчний, позбавлений почуття гумору і взагалі наганяє тугу. До того ж він необгрунтовано песимістичний, самовпевнений і холодний. Всі ці висновки вона складе на одну чашу своїх ваг, але тепер другу треба зрівноважити його достоїнствами. А іноді Козеріг, астрологія і я звинуватив її в тому, що вона несправедлива до потенційним можливостям цієї людини в якості улюбленого або чоловіка.

Так, він упертий. З цим нічого не поробиш. Він народився під знаком Землі, а це не ваш інтелектуальний знак Повітря, дорогі Терези, але в ньому є надійність, яка вам завжди подобалася. У якійсь мірі він старомодний. Але дуже мило старомодний, ви не знаходите? За цим його якістю варто спокій. А якщо ви справжні Терези, ви нічого не маєте проти спокою і миру.

Нудний і консервативний? Що ж, це залежить від ситуації. Те, що людина нудний, зовсім не обов’язково випливає з його консерватизму. Щоб зберегти вірність своєму знаку, вам доведеться переглянути своє звинувачення. Значення слова «консервативний» взагалі відносно. Якщо ви збираєтеся виміряти окружність, зовсім неважливо, з якого місця починати, так що те, що було прогресивно вчора, буде консервативно завтра, і після деяких роздумів, ви, може бути, вирішите визначити «консервативний» не як «нудний», а просто як «менший ступінь чогось». Так що, мабуть, вам варто поміняти рішення і перекласти його консерватизм на позитивну чашу ваших Терезів, як початок майбутнього рівноТерези.

Так, Козеріг, безумовно, самовпевнений, але на позитивну чашу можна додати протилежне цьому якість – він не слабовілля. Звичайно, він іноді холодний, але зате не опрометчів і не безрозсудний і не буде зриватися на вас в гніві – згадайте, як ви цього не любите. Звичайно, може бути і таке, якщо в його гороскопі дуже вже многотрудний моментів, але це трапляється з будь-яким знаком, не тільки з Козерігом. Навіть з Терезами.

Тепер, якщо ви не проти, приберіть з негативною чаші ваших ваг терміна «позбавлений почуття гумору». Тому що тут ви не праві. Просто вам треба дізнатися його ближче, і ви виявите, що у нього чудове почуття гумору. Воно дуже тонко і нечасто виявляється, але його почуття комічного чудово. Він також надійний і вірний. М’який і чесний. Він працьовитий, і йому не властиві лінь або бездіяльність. У нього є чуття до музики і до мистецтва, про який він рідко говорить. І він не афішує свою глибоку, інстинктивну мудрість у всьому тому, що стосується людської природи.

Ну і що там тепер з вашими вагами? Майже рівно – недоліки на одній стороні, гідності на інший? Але ви все ще нічого не вирішили щодо його песимізму, який вас просто пригнічує. А не спадало вам на думку подивитися на це з іншого боку? Може бути, ви побачите, що цьому чоловікові теж хочеться трохи підняти свій песимізм – ближче до вашого оптимізму, – просто він цього не показує. Йому насправді потрібно чарівне дотик вашого сонячного характеру і вашого спокійного розуму, І це звільнить його почуття і заповнить ту порожнечу, яку він часто відчуває, але в якій не визнається навіть собі самому. Він занадто боязкий, щоб сказати вам, що від вашої посмішки у нього до очей підступають сльози. Поспостерігайте за ним наступного разу, коли посміхнетеся йому. Бачите, як він швидко відвертається, вдаючи, що він зайнятий, а ви відриваєте його? А потім стає ще різкіше, навіть грубіше? Це все через самоконтролю. Сатурніанського самодисципліна, дана йому від народження, обволікає його холодним ореолом, який відштовхує від нього людей, які не підозрюють, як він хоче їх участі та уТерези!

Десь у глибині його очей ви можете побачити мерехтливе пристрасне бажання звільнитися від цієї непотрібної стриманості, але він все ще не впевнений, що можна довіряти своїм почуттям. Очі – дзеркало душі. Якщо ви одного разу застанете його зненацька, ви побачите в них теплий вогонь – там, за морозної зимової оболонкою суворості, якою він часом прикривається.

Сексуальна сумісність між Терезами та Козерігом не завжди проявляється після першого ж обійми. Її може образити і відлякати його неприємна холодність, яку вона неправильно розцінить як відсутність інтересу, і йому теж може здатися, що її стримана реакція на його залицяння означає байдужість. Точно так само, як у природі земля – це земля, а небо – це небо, натури Повітря і Землі у Терезів і Козеріга незрозумілі одне для одного. Але обережний взаємний інтерес один до одного додасть їх фізичної близькості незвичайне чарівність. Привабливість несхожого – це потужний магніт, особливо для сексуального бажання. Вони весь час відкривають один в одному щось нове. Його стриманість, яка так турбувала її спочатку, починає її притягати: їй хочеться пробитися крізь його спокій, виміряти його глибину. Ухильність її вільного повітряного поведінки зачаровує його – в цьому є щось дражливе і невідступне. Вони можуть прожити разом все життя, і вона так до кінця і не дізнається внутрішню сутність цієї людини – так само, як і він не зможе вловити всіх змін її почуттів.

Таким чином, не повністю задоволене бажання може додати гостроти їх близькості, зробивши її хвилюючою і багатообіцяючою, причому це почуття буде виникати знову і знову. Або у їх любові буде інший сюжет: поступово вони почнуть уникати близькості, зневірившись у своїй здатності зрозуміти і задовольнити іншого. Як все буде, залежить від аспектів Сонця і Місяця при їх народженні, а також від взаємовідносин Венери і Марса в їх гороскопах. Але ще більше це залежить від них … від того, наскільки сильно вони люблять один одного.

Жінка-Терези витончена, ніжна несентиментальна … Але при цьому вона завжди пам’ятає про свою незалежність, як би добре не було заховано її честолюбство і блискучий розум, за оксамитової венеріанської посмішкою. Ця посмішка, ці ямочки на щоках – і будь-який чоловік буде охоче робити все так, як вона хоче! Але реаліст Козеріг з його земними звичками може опиратися її чарівності, коли «як вона хоче» вступає в протиріччя з тим, як хоче він.

Чоловік, керований Сатурном, нічого не може вдіяти з непорушністю своїх правил або переконань, але його подруга-Терези, керована своєю Повітряної стихією, в цьому відношенні більш гнучка, і їй легше змінити свою позицію. Так що основна частка відповідальності за успіх їх відносин лягає на її тендітні, але сильні плечі. І мабуть, її люблячий і вдячний Козеріг по праву нагородить її романтичної почесною ступенем за «мистецтво зробити їх союз щасливим».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,488