Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Є один урок, якого потребують всі чоловіки і жінки знаків Землі. Навіть не урок … а щось подібне до кармічного попередження.

Ви коли-небудь помічали, що люди забувають про якісь речі, а потім намагаються зробити вигляд, що те, про що вони забули, було для них не дуже-то й важливо? Жінка-Телець рідко вдається до цьому прийому. Вона мало що забуває, і для неї важливо багато.

Вона, звичайно, не забуде той день і годину, коли зустріне Козеріга, чия Місяць або Асцендент знаходяться в знаку Землі або Води, особливо якщо її Луна або Асцендент розташовані там же. Якщо додати гармонію Сонячних знаків чоловік Козеріг і жінка Телець, це буде схоже на несподіваний виграш після того, як ви програлися і втратили надто багато мрій, щоб їх порахувати.

Багато хто вважає, що несподівані повороти долі відбуваються тільки з тими, хто народжений під впливом стихії Вогню, Повітря або Води. Це не так. Таке трапляється також між Тельців і Козерігів (і Дівами), шокуючи їх до тями трепетного подиву: вони вражені, коли усвідомлять, що їхня зустріч була вирішена і що це неминучість.

У дійсності на цьому рівні свідомості ні в кого з нас немає вільної волі – за винятком вибору нашої реакції на зумовлені драми Життя. Тільки наші Вищі Я володіють повною свободою волі над контролем за подіями, яких, ми зможемо досягти … Я говорю це для тих жінок-Тельців і чоловіків-Козерігів, яким завжди заважає щось подібне розсудливої ​​земного контролю над любов’ю і які не звертають уваги на свої мрії. А вони і є справжня реальність, якщо уважно слухати симфонію зірок! Гармонія між чоловіком Козеріг і жінкою Телець наділяє таку пару особливим даром взаєморозуміння. Звичайно, у них будуть і свої проблеми, але потрібно дуже постаратися, щоб такі стосунки дали серйозну тріщину, оскільки ці двоє відповідальні тепер один за одного.

Тельця і ​​Козеріга об’єднують впевненість і надійність. І вони часто не володіють тим уявою, яке поети і мрійники вважають необхідними для любовного роману. Однак у них є якість, більш важливе для будь-яких людських відносин, – терпіння. А це чеснота, яка може перетворити випадкову закоханість у глибоке і міцне почуття любові, повне відданості, віри і розуміння. Як вважають поети і мрійники, для любовного роману необхідна ще сентиментальність. На перший погляд, дівчина-Телець не здається переповненій почуттями, але це не означає, що вони не виявляться, коли прийде час. Поверхнева практичність тільки прикриває сильну прихильність до будинку, старим любовним листам, дітям і чоловікові. Телець буде вперто чинити опір будь-яким великим змінам, навіть якщо здається, що вона згодна. До маленьких змінам їй теж нелегко пристосуватися. Це небажання змін говорить про сентиментальної прихильності до того, що вже є і що було, і це якість, з якого народжується почуття. Добре, нехай вона так сентиментальна. Але при цьому вона ніколи не втрачає здорового глузду. Вона знає, чого хоче, і буде добиватися цього по-своєму – рішуче, хоча зовні тихо й неквапливо. Жінка-Телець згодна чекати і не діяти завчасно – риса, яку чоловік-Козеріг знаходить чарівно жіночної. Це як пасивність у жіночої сексуальності, яка говорить про покірність чоловічого початку. І це завжди приносить задоволення, емоційно включає чоловіка-Козеріга. Він навіть може не помітити її тверезості та досвідченості за м’якістю звернення і ніжністю манер, коли вона дозволить йому бачити себе чоловіком-завойовником. Ми вже не говоримо про її глибокий, музичному голосі, про вабливих вигинах її тіла, красиво округлених в потрібних місцях і немов створених для того, щоб до них притиснутися … Крім того, вона чудово готує і у неї приголомшливе почуття гумору. Іноді може здатися, що ці двоє настільки схожі, що їх не можна розрізнити. Астролог так не вважає. Дівчина-Телець рідко витрачає енергію на пошуки галасливого визнання в суспільстві чи особистого схвалення. Якщо вона вирішила, що в чомусь права, їй потрібно, щоб її залишили в спокої і щоб люди, які думають інакше, не натискали на неї.

Навпаки, Козеріга може турбувати і суспільне визнання, і особисте схвалення. Таємно від усіх він хоче досягти вершини своїх цілей та мрій – вершини влади – подалі від галасливих натовпів, щоб його не дратувало те ребячливость поведінку, яке він постійно бачить навколо себе. Чим тихіше Козеріг, тим сильніше він жадає бути першим і отримати більше всіх. Скажіть йому, що хтось його не схвалює, і Козеріг може знизати плечима, як його подруга-Телець. Він може навіть пробурмотіти щось на кшталт: «Мені це байдуже». Але в таємниці від інших він спохмурніє, отча до сильних болів у животі або зубного болю і буде ходити сам не свій. Він постарається поліпшити про себе думку, і може зробити це, не викликаючи підозр, адже ніхто не помітив, що його це хвилювало. Повагу і захоплення ділових партнерів, друзів, родичів і сусідів для Козеріга життєво необхідні. Телець теж цінує будь букетик похвали, подарований їй, але, на відміну від чоловіка-Козеріга, спокійно прийме і гірку пігулку критики, і несхвалення скептиків. Вона може розгадати його таємницю, але зазвичай вона занадто добра і тактовна, щоб дати йому зрозуміти, що усвідомлює, яку біль заподіюють йому інші, по достоїнству оцінюючи його.

Багато що між цими людьми відбувається мовчки … але невисловлені почуття не стають менш глибокими. Ці двоє вміють чути серцем.

У їхніх сексуальних відносинах вона може бути іноді трохи поблажливою. Жінка-Телець самою природою підготовлена ​​до земної любові краще, ніж середній Козеріг. Її високорозвинені слух, зір, нюх, смак, дотик виявляються у всіх областях існування і збільшують її здатність виражати любов вишуканим чином. Вона краще, ніж він, вміє показати свою прихильність за допомогою сентиментальних жестів, і у них навіть можуть виникнути ситуації, коли її талант до чисто еротичній чутливості змусить Козеріга відчути себе неспроможним. Зайва прямота у прояві почуттів може зробити чоловіка-Козеріга занадто швидким і нестриманим у своєму сексуальному бажанні. Часом його пристрасть позбавлена ​​делікатності. І хоча у нього немає недоліку в ніжності, їй час від часу може здаватися, що це не так. Ніжності можна навчити, якщо вона, як це зазвичай буває у Козеріга, прихована в глибині його земної натури. Якщо їй вистачить наполегливості, терпіння і м’якості, щоб керувати ним, а він навчиться її чути, вони прийдуть до прекрасного єдності любові. Козерігові завжди нелегко висловити свої найсильніші бажання, і жінка-Телець може допомогти йому вивільнити ті емоції, з якими йому самому так важко.

Сатурн, який управляє Козерігами, діє іноді не найкращим чином, заздалегідь налаштовуючи їх на те, що любов буває нещасною. Часто це і відбувається через ранніх романтичних розчарувань. Оскільки фізичні бажання у Козеріга так само сильні, як і у будь-якого іншого чоловіка, це може призвести до того, що окремі чоловіки-Козеріги поділяють секс і любов – це їх практична спроба задовольнити плотські бажання першого і уникнути образи від другої. Венера повинна допомогти жінці-Тельцю навчити свого соромливого і люблячого Козеріга тієї вічної істини, що ці дві потреби не можуть бути окремо один від одного: секс без любові залишає тіло холодним, любов без сексу залишає душу порожній.

Час від часу виявляється, що існує чоловік-Козеріг, який здається зробленим з земного матеріалу егоїзму, практичності і честолюбства. Час від часу з’ясовується, що є жінка-Телець, створена із земної матерії здорового глузду, впертості, честолюбства і побитих звичок. Але потім виявляється, що це не зовсім так.

Чому вони повинні всім відкривати своє серце? Цей чоловік і ця жінка занадто високо себе цінують. Але коли дівчина-Телець вирішується ніжно доторкнутися до його руки і глибоко зазирнути йому в очі, Козеріг віддасть їй своє серце не роздумуючи. Точно так само, як зробить це вона, коли виявить, що він розгадав її головний секрет – що вона теж романтична мрійниця!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171