Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли дівчина-Рак думає про майбутнє, у неї на думці три «Д». У неї є три мрії, і вона загадує бажання при кожному зручному випадку. Поступово мрії перетворюються на цілі. Порядок може бути будь-який, але зміст залишається незмінним:
будинок – діти – гроші діти – гроші – будинок гроші – будинок – діти дім – гроші – діти діти – будинок – гроші гроші – діти – будинок.

Ось всі шість варіантів. Її потреби трохи відрізняються від її цілей, і це три «С». Їх порядок незмінний, але всі вони однаково необхідні для щастя: співчуття – спокій – стабільність.

Знаєте, що так привабливо в «місячної» дівчині? Хоча вона і чекає від кожного знайомства три «С», хоча в голові у неї при цьому незмінні три «Д», їй так хочеться зробити свого чоловіка дійсно щасливим. І вона може бути самою співчуваючої і ніжною, самої вірної та надійної з жінок. Коли вона проявляє свої кращі якості, коли вона віддана і, більш того, терпляча, кращої подруги для чоловіка-Козеріга дійсно не знайти. Жінка-Телець теж терпляча, але їй важко пристосовуватися. Жінка-Близнюки легко пристосовується, але не дуже терпляча. Зате у «місячної» леді в характері і те, і інше, і це гідно захоплення. Що стосується відданості, багато жінок віддані своїм коханим, але не в такій мірі, як вона. Цінитель домашнього вогнища, Козеріг буде щасливий побачити, що значить для неї сім’я. Оскільки Козеріг управляє євреями, а в жінках-раках часто проявляється тип «єврейської мами» (незалежно від того, чи є у них діти), в цьому можна побачити потужні магнетичні сили, спочатку залучають їх один до одного.

У жінці-Раку завжди є щось безпорадне, і Козеріг відчуває це, як ніхто інший. Цій жінці потрібен сильний чоловік, на якого можна покластися, хтось, хто зуміє відмести всі її турботи і страхи і хто великодушно дозволить їй час від часу поплакати на його плечі. Але вона не така безпорадна, як здається. Повторюю, Рак – це Кардинальний знак лідерства. Жінка Місяця спробує м’яко, ненав’язливо, залишаючись на задньому плані, все-таки впливати на чоловіка, в якого закохана. Якщо ж вона не закохана, вона може продемонструвати велике честолюбство і зробить що завгодно, щоб досягти вершини. Кінцеве кожна жінка-Рак потай шукає в чоловіку надійність. Козеріг саме такий. Він честолюбний не менше, ніж вона, і вміє домогтися успіху. Власне кажучи, він майже взірець всього, про що вона мріяла, але чого не зуміла досягти, тому що занадто ранима. З іншого боку, в ній він виявить всі ті «місячні» якості, які він потай хотів би назвати своїми, але у нього так не вийде, тому що він недостатньо чутливий. Отже, майже з першого моменту їх зустрічі вони безпомилково високо оцінять один одного, а це одна з найміцніших основ любові.

Чоловік-Козеріг часто консервативний і майже завжди прагне бути головним. Жінка-Рак не заперечує проти першого, оскільки сама досить консервативна. Що ж до другого, вона не стане виносити цього ні в чому, крім любові. Коли вона закохана, вона дозволяє йому прийняти бажане за дійсне, але поступово може забути, що всього лише грає роль, і прийняти позицію підлеглого, що зовсім непогано! Адже якщо і є чоловік, який здатний і на лідерство, і на ніжність одночасно, то це саме він. Так що зазвичай все складається найсприятливішим чином (правда, якщо в гороскопі дівчини-Краба немає Місяця або Асцендента в Вогненному знаку). Зазвичай цей чоловік не схвалює теорію «вільного шлюбу». У цих питаннях він консервативний, хоча іноді робить вигляд, що це не так. Він глибоко переконаний, що місце жінки вдома. Навіть якщо він дозволить своїй дружині працювати, то лише до того моменту, коли у них з’являться діти. Якщо він типовий Козеріг, то він вважає, що місце матері з її дітьми, принаймні, поки вони маленькі. Йому також не сподобається будь занадто вільне поводження з грошима. Навіть якщо його «місячна» леді заробляє сама, він все одно захоче розпоряджатися грошима, щоб не допустити марнотратства.

Звичайно, вона так само обережна з доларом, як він сам (хіба що її Луна або Асцендент не знаходяться в Овні, Леві або Близнюках – тоді у неї можуть бути невеликі нервові зриви через почуття провини з приводу витрачених грошей). Він буде пояснювати їй, скільки грошей потрібно відкласти з їхніх спільних доходів і яке приміщення капіталу буде найвигіднішим. Оскільки він належить до стихії Землі, він, ймовірно, вважає, що нерухомість або земля – ​​саме надійне вкладення з перспективою на майбутнє.

Йому сподобається її ставлення до речей. Козеріг твердо вірить, що всього на світі можна знайти практичне застосування і не слід викидати нічого, що хоч на щось годиться. Якщо вона типовий Рак, вона з готовністю погодиться з цією філософією.

Жінка-Рак легше, ніж багато інших, пристосується до самозаглибленості чоловіки-Козеріга, до його звичкою піклуватися про справу і чинити розсудливо. Але їй буде важко зрозуміти, чому він так не любить зміни, адже нею керує непостійна Місяць, їй так потрібна зміна подій і вражень! Переконати його в тому, що їхнє життя було б багатшими, якби вони не сиділи на одному місці занадто довго і не дотримувалися б завжди одних і тих же ідей, буде досить важко. Цей чоловік, як би він не намагався, ніколи не зможе повністю позбутися від обмежень Сатурна, що впливають на його характер. Десь усередині навіть, здавалося б, екстравертна Козеріга, все одно сидить серйозний старий Сатурн … Тінь консерватизму у деяких Коз може вицвісти до пастельних тонів, але ніколи не зникне до кінця. Так, він може бути люблячим. Ніжним. М’яким. Делікатним. Примхливим і забавним. Яким завгодно. І все одно їм управляє Сатурн, і від цього не піти нікуди.

У любові він може бути різним: відверто еротичним і чуттєвим, м’яким і ніжним. Якщо його Сонце і Венера перебувають під сильним несприятливим впливом п’ятого і восьмого будинків, він пуститься в численні експерименти. Але ми все-таки говоримо про типове Козерозі, а він не стане шукати пригод поза домом, і йому властиво сталість. Вона теж хоче надійних тривалих відношенні, навіть якщо шлях до них виявляється довгим і не завжди простим. Безсумнівно одне: ця жінка додасть їх любові особливу принадність. Козеріг здатний на глибоке і сильне прояв пристрасті, але йому може бракувати чуттєвого уяви або трепетного екстазу. «Місячна» леді прикрасить їх близькість цими новими для нього якостями, і він буде зворушливо вдячний їй за просвітництво. Його сила, вірність і надійність його любові дозволять їй довіритися йому, не боячись образи, нерозуміння або непостійності. Він може дати настільки потрібну їй емоційну надійність, а, вона подарує йому тонкість і романтичність, і через якийсь час, коли вони краще пізнають один одного, їх з’єднає надійна, міцна і звенящая, як струна, нитка земного кохання.

Я знаю жінку-Рака, яка розлучилася зі своїм чоловіком-Козерігом. У них було багато проблем, в основному незначних. У них було занадто мало бажання зрозуміти один одного і занадто багато егоїзму. Чоловіки-Козеріги бувають іноді дуже егоїстичні і вміють використовувати людей, не звертаючи уваги на їхні почуття. Для неї було просто нестерпно, коли він надовго забував про любов до неї, після самої незначної сварки ставав просто кам’яним і не відповідав ні на які спроби ніжності, які вона сором’язливо робила. І вона відверталася, тихо плачучи, і ніколи не показувала йому цього. Нещодавно вона гірко сказала мені: «Мені завжди було так шкода себе, але з тих пір, як ми розлучилися, я багато думала. Тепер я розумію його більше, і мені так шкода його … »

Вона знайшла нарешті чарівний ключ до його серця. Тепер, якщо тільки вона його використовує, якщо вона піде до нього зі своїм розумінням, вони стануть ближче, ніж коли б то не було. Коли «місячна» жінка перестане жаліти себе і замість цього буде більше думати про своє улюблене-Козерозі, вона побачить усю глибину й красу, всю силу його емоцій – і його нездатність розкритися. Їй треба допомогти йому зробити це, тому що немає любові міцніше і прекрасніше, ніж любов Козеріга, який чекає на вершині, щоб обдарувати ту, у кого вистачить відваги і терпіння пройти цей шлях. Це важкий підйом, на якому багато скелястих уступів … Але тільки там, нагорі, розумієш, що таке щастя. Сатурн відчуває суворо, але завжди винагороджує.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380