Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Не має значення, як довго вони разом, – все одно чоловік-Козеріг не зможе зрозуміти, чому дівчина-Близнюки не бачить того, що для нього здається очевидним.

З її точки зору, його помилка в тому, що він приймає за реальність тільки матеріальний світ, а уява вважає цікавим дозвіллям. Її розум зайнятий зондуванням, дослідженням, обчисленнями і мандрівкою з вітром – все відразу! Це змушує два світи злитися в один світ реальності й уяви.

Як буде реагувати на це Козеріг? По-різному, але завжди послідовно. Спочатку він сердиться, потім намагається це зрозуміти. Якщо в тому, що вона говорить або робить, він не бачить сенсу, його розуміння змінюється жорстким неприйняттям. Якщо Козеріг вирішив, що тема не підлягає обговоренню, то нічого не поробиш. Він може бути ворожим, різким і суворим: «Ми не будемо більше про це говорити. Питання закрито ». Але жодне питання не буває абсолютно закритим для дівчини-Близнюків – він завжди відкритий для нових суперечок і свіжих точок зору. Однак повернути до цього Козеріга, якщо він «поставив крапку», дуже важко навіть при всьому її чарівності.

Козеріг може вважати дівчину-Близнюків легковажною, але він знайде достатньо приводів для захоплення, вивчаючи дивовижний метод роботи її розуму. Вона вмієте найбільшою легкістю розплутувати вузли і приходити хрещенню найскладніших проблем без особливих зусиль. А вона буде поважати його мудрість – матерію настільки відмінну від її власного швидкого розуму. Це може створити між ними тяжіння, яке здатне то посилюватися, то слабшати. Однак через деякий час більш видимими можуть стати істотні відмінності їх натур. У Козерозі є якась серйозність, яка пригнічує її, а його дратують дивні зміни її настрою … Між їх особистостями, вдачами, характерами часто лежать цілі милі.

Розглянемо їх відносини в родині. Якщо він типовий Козеріг, для нього сім’я – це не тільки батьки, а ще й тітоньки, дядечки, двоюрідні брати і сестри, і, звичайно ж, його власні брат і сестра. Як можна забувати про них? Якщо вона – типові Близнюки, вона може щиро любити свою рідню, навіть бути з нею ніжної в хвилину веселощів. Але вона не пов’язана такими міцними сімейними узами, як Козеріг. Вона йде своїм шляхом, рідні – своїм, а якщо їх дорогам судилося перетнутися – чудово! Якщо вона не дозволяє своєму сімейству заповнювати собою її життя, то вже й поготів вона не буде задоволена тим, що навколо будуть постійно знаходитися його родичі, або тим, що його сім’я буде головною темою його розмов.

А ось їх ставлення до грошей. Ніхто з них не має нічого проти грошей. Навпаки, вони обидва їх люблять. Але їй вони потрібні, щоб їх витрачати, він використовує їх як деякого емоційного транквілізатора. Коли він знає, що у нього, у банку є гроші, він може розслабитися, упевнений в тому, що він солідний громадянин, якому не загрожують раптові фінансові катастрофи. Жінка-Близнюки не може зрозуміти, що хорошого в тому, що вони лежать там, не приносячи ніякої користі, коли їх можна було б витратити на втіху.

Коли чоловік-Козеріг засмучений, сердитий або просто не в дусі, він дметься, стає мовчазним і похмурим. Коли вона знаходиться в тому ж стані, вона язвительна і повна сарказму. Але якщо його настрою таки передбачувані, з нею ніколи нічого не можна знати наперед. Вона може бути те ніжно-жвавою, як весняний вітерець, то руйнівною, як ураган. Її настрою так само швидкоплинні, як дзвіночок лудильника: спочатку легковажно-фантастичні, потім логічно-реальні; спочатку інтелектуальні, потім містично-абстрактні (але не занадто, адже в Близнюках занадто багато від скептиків). Вона схожа на багатобарвну головоломку, розрізнені частини якої чекають, щоб їх зібрали разом.

Іноді зустрічаються Козеріги, які люблять розгадувати загадки. Такий тип Козеріга піде за дівчиною-Близнюками по всьому звивистих меркуріанським стежками, щоб знайти найкоротший шлях до розгадки цієї таємниці. А вона така приваблива, вишукана і жіночна, у неї заспокійливий сміх, і … вона добре виглядає в його обіймах! Козерігам подобається володіти жінкою, яку не соромно показати іншим. Заслужити любов такого чудового створення – це, безсумнівно, досягнення, і чимала, а люди, керовані Сатурном, люблять чогось добиватися. Вони люблять, щоб до них ставилися з пошаною і повагою. Козеріг повинен дертися вгору, щоб насолоджуватися видом з вершини. Демонстрація дружини або коханки (з ним вона, можливо, буде дружиною), яка поєднує в собі відразу кількох жінок, кожна з яких чарівна, весела, талановита, приваблива і жіночна, змусить інших, менш щасливих чоловіків заздрити йому. Але йому потрібно завжди пам’ятати: незважаючи на свою чудову жіночність, вона володіє чоловічим розумом. Це стане в нагоді йому не раз.

Більшість Козерігів є зразком стриманості. Його романтичні починання спочатку настільки обережні, повільні і обмірковані, що вона нахиляє голову, ніби прислухаючись до шепоту. Вона із задоволенням відзначить про себе, що він одягається з підкреслено гарним смаком, посміхається їй чарівно і спокійно, але в цьому спокої вгадується ніжність. І її цікавить можливість того, що це і є чоловік, який її зрозуміє.

Він щасливий догодити їй, він зворушливо вдячний за те, що є жінка, якій можна догоджати. Це приносить йому задоволення, а їй – відчуття, що він з тих, хто завжди вірний своїм зобов’язанням. Але саме через це, як не дивно, вона може почати нервувати. Через слова «зобов’язання». Близнюки не люблять навіть натяку на зобов’язання. Якщо любов істинна, вона буде існувати. Звичайно, їй би це сподобалося – укладати тривалий любовний угоду! Але нехай все буде так, як буде. Якщо їх любов перетвориться в щось вічне – чудово! Але говорити про гарантії за такими правилами не грають з Близнюками.

Що стосується фізичної сторони їх союзу, тут вони можуть здивувати один одного інстинктивним розумінням взаємних бажань. І Козеріг, і Близнюки чекають від сексуального єдності відпочинку і комфорту. Зазвичай вони не пред’являють один одному надмірних емоційних вимог. Проте іноді буває, що його зайвий реалізм не знаходить бажаної відповіді, або жінка-Близнюки не чує від нього тих слів кохання, які їй так потрібні.

Якщо не вважати цих невеликих прикростей, вони можуть бути цілком сумісні в любові. Так як на їх спільне життя впливає сумісність Козеріг і Близнюки, секс може займати в їх відносинах особливе місце. Його сильний потяг до неї не ослабне, поки вони разом, і це не тільки зачарує її, але здивує їх друзів (і його родичів). Правда, це відбудеться в тому випадку, якщо між їх гороскопами існує гармонійна Сонячно-Місячна зв’язок. Але й без такої планетарної допомоги вони здатні залишитися друзями після того, як вирішать розійтися. Не з усіма парами, відносини яких будуються по сумісність Козеріг і Близнюки, так відбувається, але у Близнюків і Козеріга це, мабуть, може вийти.

Серцю, керованому Сатурном, іноді важко встояти, але любов вміє розтопити будь лід. Щось в цьому чоловіку, вже відтанула, змушує жінку вірити в його абсолютну правоту, коли він обіцяє їй, що з ним вона буде щаслива. І якщо потім жінці-Близнюкам життя здасться тьмяною, вона може вирішити, що він не дотримав свого деколи невисловленого вголос обіцянки. Але чи знає вона, що саме він буде з віком стає все молодшою ​​і вільніше і буде все більше схожий на неї? Якщо вона почекає, він врешті-решт стримає свою обіцянку.

Звичайно, Близнюки нетерплячі і не люблять чекати, але якщо вона цього навчиться, нагорода буде гідною, оскільки лише з ним вона зможе зрозуміти: на бігу не побачиш справжніх обрисів любові і краси. Терпіння – ось ключове слово до цим чоловікам, і вона повинна розвинути цю властивість в собі. Можливо, дівчина-Близнюки, любляча Козеріга, читає ці рядки і дивується моїй раді. Вони і так щасливі – вже зараз! Але ж ви не станете вчити потопаючого плавати. Ви будете вчити його заздалегідь. Тому ще раз – і це так вчасно! – Я повторюю для всіх жінок-близнюків це слово: Терпіння.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,390