Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Про цій парі одне можна сказати точно: довічний Контракт не буде укладено, поки між ними немає справжньої любові, обумовленої особливим взаєморозташуванням Місяця і планет в їх гороскопах.

Інші пари можуть задовольнятися повагою і співчуттям, мріючи потай про «великої любові». Але тільки не Діва і Водолій.

Лише особливе, глибоке почуття може змусити Діву розділити з кимось своє життя, відмовитися від рятівного самотності. Знаменитий співак Моріс Шевальє, Діва за гороскопом, до кінця життя володів неабияким сексуальним чарівністю. Тільки раз він був заручений. Цей зв’язок обірвався через рік, і більше вже Шевальє не дозволяв жінці зайняти занадто серйозне місце в його житті.

Що до Водоліїв, вони не припиняють любовних пошуків, легко розриваючи старі відносини заради нових, до тих пір, поки не знайдуть свій ідеал. Досить часто вони шукають повторення юнацької любові і так вперто чіпляються за минуле, що воно заважає справжньому.

Деякі дівчата-Водолії поводяться зухвало, відпускають солоні жартики. Це спроба шокувати чоловіка, вивести його з емоційної рівноваги, звернути на себе увагу несподіваним і дивним поводженням. Швидше за все, чоловіка-Діву покоробить вульгарний мову, занадто вільне поводження жінки. Не забувайте, що Діви цнотливі від народження.

Не поспішайте робити висновок, що дівчата-Водолії вульгарні. Ні. Просто вони зазвичай відвертіше і щире своїх сестер (крім Стрільця). Вони незалежні, непередбачувані і навіжені. Старше покоління, мабуть, пам’ятає Таллула Бекнхед, яка курила сигарети і з’являлася перед журналістами абсолютно голою, не беручи до уваги того, що її батько був спікером парламенту. А миловидна, з ніжним голосом Олена Герлен Браун накрутила до межі популярність несучого збитки журналу «Космополітен», опублікувавши вперше фотографію нудистів-чоловіків на вкладиші.

Жінки-Водолії зневажають громадську думку і плітки, підкоряючись лише власним уявленням про честь і пристойність. Навіть самі тихі й слухняні з них нерідко приголомшує навколишніх. Сміренніца і домувальниця раптом кидає чоловіка, щоб стати танцівницею, художницею або актрисою.

Ні Діва, ні Водолій не підкоряються сліпо тілесному потягу. Закохавшись, вони не квапляться зблизитися з предметом своїх бажань. Вони відступають на час, ховаються в глибинах свого «я». Тому обидва вони бояться того, чого так сильно бажають.

Обидва по можливості ухиляються від шлюбу. Однак Водолій, якщо вже вибір зроблено, впадає в подружжя стрімголов, а Діва тягне до останнього. Це може породити сварки.

Кажуть, що ніжність – жіноче якість, але якщо вже чоловік ніжний, в цьому він перевершує жінку. Це абсолютно справедливо для Діви. Ніжність цього чоловіка майже речовинно відчутна, пронизує всі його ставлення до, жінці. Багато дочки Єви знаходять це якість дорогоцінним в коханця і чоловіка. Але жінка-Водолій віддає перевагу, щоб всякий досвід був швидкоплинним, щоб ніжність чергувалася з грубої пристрастю, а шалений володіння змінювалося болісно-повільними млосним. Цю одержимість новизною повинен мати на увазі її коханець.

Чоловікові-Діві неприйнятне грубість і нестриманість печерної людини. Йому важко переступити через себе. Його коханої не слід розраховувати, що він буде міняти техніку любові щоночі. Їй також корисно пам’ятати, що сором’язливість, чистота і помірність розпалюють в ньому пристрасть куди вірніше, ніж груба фамільярність.

Думка Водолія здійснює незбагненні перекиди і кульбіти. Це частенько дратує Діву. Ви кажете, що тарілка погано вимитий, а вона несе якусь нісенітницю про прибульців. Слово «тарілка» дало незвичайний поштовх її думкам. А ці питання Водоліїв … Вони запитують одне, а хочуть дізнатися зовсім інше. Наприклад, вони розійшлися на час, щоб все спокійно обдумати і вибрати між остаточним розривом і примиренням. Вона пише йому: «Я сподіваюся, що б не трапилося, ми залишимося друзями, чи не так, любий?» Звичайно, чоловік-Діва занадто добре її вивчив, щоб зрозуміти буквально. І якщо він хоче її повернення, то відповість твердо і недвозначно: «Ні, ми не можемо залишатися друзями. Між нами повинна бути любов, або нічого. Ти знаєш це і просто намагалася з’ясувати, чи знаю це я, чи не так, люба? »

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,480