Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У цій жінці є щось привабливе, спокусливе. Вона обіцяє млість, як пухова подушка в атласному або оксамитовому чохлі з шовковими китицями. Таких жінок любили писати Рембрандт і Леонардо да Вінчі. Чарівна, розкішна … Округлі форми і мелодійний голос – нагадує золоту арфу. Вона огортає себе хмарою ароматів. Майже всі Терези масу грошей витрачають на запашне Мило, парфуми, туалетну воду, запашні свічки і екзотичні фіміам.

Не виключено, Однак, що чоловікові-Діві прийдуть на розум менш приємні асоціації. Ні з того, ні з сього згадається дрібний офіцерик, який муштрував його в армії. Чи не дивно? Що спільного між втіленням спокуси і тупим служакою? Бажання панувати.

Жінка-Терези рішуче і неухильно домагається того, щоб все робилося за її вола, намагається підпорядкувати слабких непокірних. Вона, зрозуміло, ніколи не буде лаятися або кричати. Венера карає Терези за капризи і сцени нападами каяття. Та їй, і не доводиться кричати – її вкрадливо чарівність нездоланно. Чоловік-Діва скоряється йому, але розум його протестує. Їх образ думок зовсім різний.

У свідомості можуть довго співіснувати взаємовиключні ідеї. Вона оцінює їх і зважує, поки якась одна думка не перетягне чашу Терезів.

Ця рефлексія неприйнятна для Діви. Як можна стільки тягнути з рішенням? Зосередься і вибери одне з двох. Зайве відкинь. Навіщо тягнути тягар неприємних рішень? Безлад в думках – таке ж неподобство, як неприбраним постіль. Навіть порівняно рідкісні Діви-нечупари схильні самобичування, часом ненавидять себе за зраду порядку.

Так, цей чоловік може бути прискіпливим педантом. Але холодна ясність його розуму бадьорить, як свіжий вітер, розганяє липкий туман зневіри і невпевненості. Депресія ні на кого не діє так гнітюче, як на життєрадісні Ваги. Всі фарби світу померкли. Уява малює вервечку сірих днів. Очі стекленеют. Можна тільки лежати і міркувати про порожнечі. Дзвін дзвіночка терзає слух, як поліцейська сирена, пахощі віддають паленої гумою. У такі дні суспільство чоловіки-Діви приносять полегшення, як прохолодна рука, яка остуджує гарячково-гарячий лоб.

До речі, з Дев виходять чудові лікарі та доглядальниці. Їх ясна, спокійна сутність схожа лікуючим душу сосновим лісам я тихим озерам.

Близькість Діви і Терезів пронизана золотим зачаруванням ранньої осені. Це тихе і спокійне розчинення один в одному. З присмаком меланхолії. Правда, якщо в одного з них або в обох Місяць або правляча планета знаходиться в Вогненному знаку, пристрасть буде сильніше.

Але йому слід закинути подалі лупу, через яку він розглядає чужі вади. Недоречна колкость, іронічний погляд перетворять її в крижинка. Жінка-Терези хоче, щоб її обожнювали, і всяку критику почитає блюзнірством. Її коханця важко назвати полум’яним, так що скоро між ними будуть нагромаджується брили льоду. Розтопити їх не так-то просто.

Жінка-Терези, яка любить чоловіка-Діву, повинна змиритися з тим, що він не змінить заради неї своєю зодіакальної місії. Він буде допомагати іншим людям навіть на шкоду своїм потребам, а якщо того вимагає борг і призначення, те й на шкоду її потребам. Він сподівається виправити навколишній світ, перетворити хаос і плутанину в порядок, виправити чужі помилки.

Нехай вона зрозуміє і пробачить його. Заради меланхолійного чарівності їх любові, заради золотого листя на чорній задумливою воді.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,177