Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Жінці-Тельцю майже неможливо спокусити чоловіка-Діву. Але вона не повинна випробовувати через цей комплекс неповноцінності: це завдання нездійсненне для будь-якої жінки. Однак у дівчини-Тельця буде більше шансів, ніж у її астрологічних сестер, якщо опадає зрозуміти Діві, що змусить світ крутитися навколо того, хто їй подобається. Оскільки їх знаки-Зодіаку споріднені, багато сприяє їх взаємовідносинам з самого початку. Завдяки подвійному впливу Землі і спочатку гармонійним відносинам знаків чоловік Діва і жінка Телець, обидва вони постійні і практичні, воліють займатися хоч чимось, але не пурхати у хмарах, і обходяться без капризів. Вона вміє заспокоювати, у неї приємний тихий голос. Він м’який і чемний. Природно, вони не діють один одному на Нерви.

Якщо дівчина-Телець зробить вірний хід, він стане ручним, перш ніж це усвідомлює.

Його вабить відчуття спокою, а жінка, яка і говорить і поступає обдумано, не кваплячись, рідко робить помилки. Якщо ви самі не Діва, то просто не можете собі уявити, як приємно бути поруч з людиною, що не допускає на кожному кроці промахів і помилок, які ви вважаєте для себе необхідним помічати і виправляти. Вимушена позиція критика приносить мало задоволення – це так втомлює!

Жоден з них не раедражается по дурницях. У них обох спокійні, мирні нахили (хоча в нього частіше буває нервовий тик або звичка кусати нігті). Однак, якщо Бик виходить з себе, нехай навіть і рідко, це справжній вибух, і він завжди залишає глибокий слід. Якщо «заводиться» Діва, то це зазвичай носить неглибокий, поверхневий характер і не триває довго. Неспокій – це інша справа. Усередині нього живе багато різних тривог, і не обов’язково в його душі. Вони мешкають де то в області його шлунку або кишечника. Це вона може прийняти за недовіру до свого кулінарного мистецтва, якщо вона образлива, як усі жінки. Але якщо вона типовий Телець, до маленьких дивацтв свого коханого вона поставиться спокійно – якщо, звичайно, її Місяць не у більш чутливому знаку.

Деякі Діви зберігають свої тривоги «під замком» десятиліттями. Вони навіть не вважають за потрібне провітрювати їх раз на рік! Уявляєте, як це впливає на травлення, не кажучи вже про підсвідомості і психіці? Це також є основною причиною артриту і ревматизму. До того ж ці кляті сни! Всім (і, звичайно ж, Діві в тому числі) відомо, що погані сни і кошмари, що викликаються придушуваними емоціями, можуть спричинити за собою що завгодно, від нападу гастриту і легкого запору до виразки. Ось тут і з’являється жінка-Телець. Не для догляду за ним, а для його заспокоєння: «У людей, яких по-справжньому люблять, з головою, здоров’ям і емоціями все благополучно. Приємна гаряча ванна і тарілка смачного супу – і ніяких проблем ».

В її устах це звучить так просто (а це і насправді так), що він перестає турбуватися, тому що його насправді по-справжньому любить жінка, яка одночасно і розумна, і чуттєва. Тривоги покинуть його – принаймні на той час, поки він насолоджується її хрустким шоколадним печивом або цілує її у вушко. До речі, чоловіка-Діву відштовхує більшість штучних запахів. Він любить все природне, створене Матір’ю-Природою. Але йому подобається свіжий запах запашного мила, особливо якщо він виходить від жінки, яка з повним співчуттям, але спокійно вислуховує всі його тривоги і при цьому не піддається їм сама.

Вона прекрасно вміє слухати і чудово говорить. Чоловік-Діва, як правило, говорить дуже розумно, тонко і цікаво, хоча і не особливо ефектно. Але в ліжку обидва вони найчастіше мовчать. Вона воліє не відволікатися на словесне романтичне кокетство, занурюючись в любов. Він мовчить, бо йому на розум не приходять ті пристрасні щирі слова, які можна було б сказати. А якби він їх і знайшов, то, ймовірно, посоромився б їх вимовити. Він не холодний, він нічого не має проти сексу, – він навіть може досягти в ній досконалості, але він не загориться від любові, якість якої не відповідає її вищому призначенню. У Тельця це не викликає заперечень, і вона права. Любов її чоловіка-Діви насправді сильніше і яскравіше, ніж недовговічне полум’я випадкових коханців.

Але іноді він не проти трохи пограти в любов. Деякі чоловіки-Діви заводять десятки легких інтрижок. Такий чоловік часто притягує жінок, вільних від моральних принципів: з ним вони почувають себе впевнено. Вони можуть не побоюватися непотрібних сцен ревнощів з його боку, адже він не приймає їх відносини близько до серця. Він просто отримує від цих відносин здорове задоволення. Однак сам він ніколи не шукає для себе випадкових зв’язків і незабаром стомлюється від дріб’язковості цієї забави, дозріваючи для постійних взаємин. Якщо в цей момент поруч виявиться дівчина-Телець, то він буде вельми схильний до серйозних стосунків з матримоніальними наслідками. Коротше кажучи, він стає легкою здобиччю.

Їй, однак, варто пам’ятати про те, що шлюб – неприродний стан для Діви, нехай навіть він і розуміє, що якщо хтось і може зробити подружнє життя приємним дозвіллям, а не відбуттям терміну в ув’язненні, то це саме жінка-Телець. Поки він не відчуває себе її власністю, він іграшка в її руках. Як би вона не відпускала повідець, він скористається цим лише для того, щоб знайти дорогу додому в темряві. Він багато в чому людина звички. Він звикає до її обличчя, до її запаху, до свіжого апельсинового соку, який вона готує для нього вранці, до ретельно випраним сорочкам, акуратно складеним у шафі.

Невже тепер йому захочеться сушити шкарпетки в чужій ванній? Тим більше що акуратні штопання на них будуть нагадувати йому про неї і викликати почуття провини.

Він, може бути, не зрозуміє її прагнення оточувати себе зайвими речами, а вона буде гнівається на те, що у нього спартанські уявлення про особистий комфорт, зате вони обидва не схильні до безрозсудною витрати грошей, так що гроші навряд чи стануть предметом їх розбіжностей. Незалежно від того, гармонійні у них Сонце і Місяць чи ні, вони можуть покластися на поєднання знаків Зодіаку чоловік Діва і жінка Телець. Це допоможе їм розуміти і прощати один одного. Тельцю це вдається майже завжди. До того ж вона може «розтопити» скептичну душу Діви своєю особливою, гарячої і самовідданої відданістю. Якщо вона буде послідовна (а саме послідовність і відноситься до її основних достоїнств), вона зможе навчитися у Діви критичного погляду на світ.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,176