Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ну, побажайте удачі чоловікові-Діві, який, забувши обережність, поставив на примхливу, норовисту конячку. Ставка велика – його дорогоцінна незалежність і спокій холостяцьких вечорів. Але ні заради неї, ні заради кого-небудь ще він ніколи не пожертвує почуттям власної гідності, самоповагою.

Його кілька бентежить простодушна відвертість її висловлювань. Вона молотить по його самолюбству, як боксер по груші, з тим же веселим ентузіазмом. Він уже морщиться від тупого болю під ложечкою. Не минути нетравлення шлунку! Але наш герой перемагає розгубленість і дає відсіч. Він не стане слухати, що вона думає про його квартирі, шкарпетках, вухах, волоссі, обережних і скромних мріях, машині, звичкою купувати з нагоди мило кольору слонової кістки, аптечці з пристойним запасом проносного. Вона знаходить його адресу смішним? Він їй гідно відповість. І він говорить твердо й суворо: «Ні. Моя адреса не смішний ». І чи не буде вона так люб’язна закрити свій рот і подумати трохи? Якщо у неї є хоч крапля здорового глузду, вона, можливо, не відкриє рот до тих пір, поки не вирішить сказати йому щось приємне. Як не дивно, їй це сподобається. Вона шукає людину і рішучого, і ніжного, який умів би поставити цю дівчину на місце, не пригнічуючи її дружелюбності, ентузіазму, не осміюючи її полум’яних ідеалів. Це делікатне завдання, але вона по плечу чоловікові-Діві, який володіє таким мистецтвом дипломатії.

На щастя, він уже зробив перший крок в правильному напрямку – дав їй зрозуміти, що не погано б притупити наконечники стріл Юпітера і не так сильно натягувати тятиву, що необдумані зауваження можуть поранити. І зробив це в характерній для Дів манері: вони вкрай ввічливі, навіть коли відчитують кого-небудь.

Вона, звичайно ж, розкаялася. У неї і в думках не було уразити його самолюбство – просто її кілька заносить на поворотах. Напевно, вона навіть поплакала. Її легко довести до сліз.

Стрільцю потрібен хтось, хто б розумів її справжнє «я» і не судив занадто строго за прямоту і безпосередність. Тому сувора нотація Діви не посварила, а, навпаки, зблизила їх. Браво, Діва? Прийміть наші поздоровлення. Але не поспішайте святкувати перемогу.

Вона обожнює розіграші. Стрільці обох статей – великі любителі каламбурів і розіграшів. Треба віддати їм належне, вони потішаються не тільки над іншими, а й над собою. Деякі дуріння Стрільців нешкідливі і забавні, але, взагалі кажучи, з Юпітером жарти погані.

Якийсь Стівен Мазовер, студент-фізик з Берклі, штат Каліфорнія, був вкрай стурбований майбутнім людства, перспективою перенаселення і забруднення планети. Цей Стрілець бачив тільки один вихід з положення – створити колонії в космосі. Але де взяти гроші на проект? І новоспечений Робін Гуд (ви пам’ятаєте, цей герой з Шервудського лісу пов’язаний духовним спорідненістю з усіма Стрільцями) відправився грабувати банк з незарядженим рушницею і муляжем бомби. Він поцупив близько вісімдесяти тисяч доларів. Ні, він не збирався красти гроші, а тільки запозичив їх, маючи намір повернути все до пенні за двадцять або близько того років. Мазовер був виправданий судом (чисто юпітеріанських удачливість), тому що окружний прокурор не зміг довести наміри остаточно привласнити банківську готівку, хоча і стояв на тому, що вкладення грошей в космічний проект означає втрату грошей для банку. (Напевно, прокурор народився під знаком Діви.) Господи, спаси нас від розіграшів Стрільців!

Ви, напевно, здивовані, чому я привела в приклад чоловіка, хоча веду мову про жінок-Стрельцах. Чоловік-Діва народився під жіночим Сонячним знаком, і на нього впливає жіноча планета Вулкан (це зовсім не означає, що він женоподобен, просто він розумніший і сприйнятливий). Жінка-Стрілець народилася під чоловічим Сонячним знаком і управляється чоловічий планетою Юпітер. Подвійне жіночий вплив проти подвійного чоловічого. Сподіваюся, підсумок ясний?

Він повинен міцно тримати поводи, щоб норовлива конячка не закомизилася. Вона і сама потай чекає цього і готова підкоритися люблячим, добрим рукам.

Подвійне жіночий вплив, ніжна мудрість допоможуть йому зрозуміти, що жінка-Кентавр – довірливе і вразливе істота. І її вимотує скажений галоп. Вона нерідко спотикається і падає.

Вона не пошкодує, що довірилася йому. Діви завжди тримають обіцянки. Це припаде до душі Стрільцю, який не переносить підлесників і шахраїв.

Так, і ось що ще: вона феноменально щаслива. Навіть помилки і промахи йдуть їй на благо. Тому нехай він не дуже тривожиться через тих неймовірних дурниць, на які її штовхають надлишок доброзичливості і бурхливий ентузіазм.

Чи є у них шанс досягти фізичної гармонії? Безсумнівно, якщо він не відпустить поводи, а у неї дістане такту, щоб не образити його чутливість і цнотливість. Її палкість, його глибина почуттів – хіба цього мало для щастя? Можливо, вона поскаржиться, що він надто витриманий і незворушний. А він подумає, що всі ці бурі в склянці води занадто стомлюючі і пора покласти їм кінець.

Але хто тоді розбудить його різдвяним вранці, щоб приголомшити сюрпризом? Вона схожа на маленьку дівчинку з цими рум’яними від морозу щоками і ягодами падуба в волоссі. В руках її ковдру, звідти визирають … шість чорних блискучих носів. Сили небесні! Та там копошаться цуценята сенбернара! Її очі виблискують, як зірки, захопленням і дитячим захопленням. Він не забуде це холодне зимовий ранок, коли вона бігала підстрибом по двору, збирала сніг у жмені й підносила до обличчя. Як смачно від неї пахло свіжістю! Як мило вона смикала його, напівсонного, весело умовляючи одягнутися і спуститися, бо вона вже розвела вогонь … Він відчуває, що не може проковтнути клубок, що застряг у горлі. Ні, він не уявляє собі життя без неї. Хто захистить її від світу і від самої себе? Вона така дитина з цими безглуздими жартами і манерою по-дитячому хлюпати носом, коли плаче …

І в неї встане клубок у горлі, коли вона згадає, як він відвідував її під час хвороби. Приніс малюсінький букетик фіалок і був так збентежений. Не знав, куди подіти руки, червонів і завзято дивився в підлогу. Тільки пару слів і зміг видавити з себе … Ну да, він сварить її за марнотратство, він не любитель компаній. Він не любить порожні розмови, але з нею відвертий. Погано, що вона розбовтала подрузі дещо, довірена тільки їй. Він страшенно розсердився. Півдня рота не розкривав. Але нічого … Вона більше не буде … Вона, дійсно, більше не буде – Стрільці дуже кмітливі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,393