Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Що повинен сказати астролог жінці-Скорпіону, яка, собі на диво, захопилася чоловіком, народженим під знаком Діви? Любіть його! Ви потрібні йому. Ви можете допомогти.

У нього є проблеми. Втім, це слабо сказано. У нього тисячі проблем! Своїх власних і чужих. Він хапається за проблеми всіх цих неакуратних і безтурботних людей, які його оточують. Жінка-Скорпіон, звичайно, залишить усіх інших і далі множити хаос і плутанину, але вона виведе з глухого кута цього донкіхота.

Треба сказати, що чоловіки-Діви поділяються на кілька психологічних типів. Припустимо, її обранець володіє блискучим уявою, часом занадто живим. Він живе у вигаданому світі, населеному дивовижними створіннями. Ці істоти представляються йому настільки реальними, що він може описати їх з лякаючими подробицями, аж до бакенбардов і бороди. Швидше за все, його Луна або Асцендент знаходяться в знаку Скорпіона. Отже, жінка-Скорпіон полюбила цього фантазера і хоче захищати його. Тут можна недооцінювати вплив Плутона. Його вібрації можуть породити тягу до темного і зловісного, до вивчення чаклунства, шаманства, гіпнозу. Багато чоловіки-Діви жадібно вивчають зло всупереч своїй же вродженої чистоті. Але коли такий чоловік заблукає в нетрях надприродного і стане лякатися власної тіні, коли він сховається від світу і самого себе, звернувшись з головою в ковдрою – тільки вона буде знати, як виманити його на світ Божий. «О Господи! – Вигукне вона глузливо. – Ви тільки подивіться на це! П’ять ниток стирчать з ковдри, ні, шість. А ось дірка ». Тут же він висуне голову з-під ковдри – він не переносить неохайності.

Чоловіки-Діви можуть страждати не тільки від надлишку уяви, але і від нестачі його. Я знайома з такою людиною. Він дуже гарний, розумний, люб’язний і милі собаками і малюками, володіє масою чеснот. Якось йому дали почитати «Маленького принца» А. де Сент-Екзюпері. Очевидно, сподівалися розворушити фантазію. І що ж? Він довго і нудно пояснював необережному Доброхотов, чому ніхто не міг би жити на астероїді. Тоді йому натякнули, що він упустив в книзі найголовніше. «Який урок може доросла людина витягти з дитячої книжки?» – Здивувався він.

При всьому розмаїтті характерів більшість Дев потребують того, щоб хтось відкрив їм просту істину: все дійсно важливе в житті осягають серцем, а не розумом. І кому ж найпростіше це зробити, як не жінці-Скорпіону з її містичної прозорливістю?

Нехай сяде ближче, щоб він міг вловити запах її парфумів, досить близько, щоб відчути і доторкнутися, щоб змішати його думки і участити його пульс …

Фізична сторона любові їй дається легше. Він схильний забивати собі в голову, що був не на висоті, і проклинати себе. Діви клянуться себе буквально за все. Інстинкт підказує їй, що всякий рух до мети, нехай і незграбне, добре вже тим, що не стоїш на місці. Він холодніше і розсудливість, а тому дуже довго і важко осягає секрети, якими вона оволодіває інтуїтивно. Об’єднує їх те, що ні Діви, ні Скорпіони не змінять своєї цілісності заради сексуального різноманітності.

Йому не варто відточувати на ній свою дотепність, бути настирливо-цікавим або холодним. Вона цього не потерпить. У них багато спільного: чесність і прямота, жага знань і цілеспрямованість. Вони будуть хорошими друзями, підтримкою і захистом один одному. Негативні аспекти Місяця або Асцендента роблять їх кілька товстошкірими, байдужими. Він може стати твердіше кременю і замкнутися в собі. Вона буде витати в захмарних сферах. У цьому випадку друзям простіше помиритися, ніж закоханим. Але сварка може стати й поштовхом до розуміння.

Цей чоловік і ця жінка навчать один одного багато чому. Можливо, тому, що, як сказав Гете, ми вчимося лише у тих, кого любимо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,172